در اینجا این است که چگونه به درخواست برای دریافت ضد نژادپرستانه کتاب های کودکان برای کلاس درس خود را


anti-racist-books-classroom
theconsciouskid.org

آیا می دانید که با توجه به تحقیقات از دانشگاه هاروارد کودکان به عنوان جوان به عنوان 3 سال تمایل به قبول نژادپرستی هنگامی که در معرض آن ؟ یا که 5 سال, سفید کودکان به طور معمول باید قوی تعصب نسبت سفیدی? برای مقابله با این اثر کارشناسان نشان می دهد صحبت کردن با کودکان در اوایل در مورد نژاد و نژاد پرستی قبل از هر گونه ضمنی و تعصب تثبیت می شود. و یکی از قدرتمند ترین ابزار ها برای جرقه بحث و گفتگو در مورد مسابقه ادبیات است. در حال حاضر, یک سازمان است که انجام این کار برای کمک به از بین بردن نژاد پرستی با گرفتن ضد نژادپرستانه کتاب در دست امروز مربیان — به صورت رایگان.

خودآگاه بچه به معلمان در سراسر کشور امکان دسترسی به برخی از بهترین کتاب ها و منابع مورد “نژاد پرستی و انعطاف پذیری است.” به عنوان سازمان اشاره می کند بسیاری از مدرسه های درسی باقی می ماند سفید-محور با وجود این واقعیت است که بیش از 50 درصد از دانش آموزان از دانش آموزان از رنگ. نه به ذکر است, ضروری است برای کودکان برای یادگیری در مورد سیاه و سفید و قهوه ای و تجارب به طوری که (یک) ضمنی و تعصبات هستند به حداقل برسد و (ب) آنها را می شناسد و مختل نژادی و نابرابری زمانی که آنها آن را ببینید.

ورود ضد نژادپرستانه کتاب آموزش صندوق. اگر شما یک مربی, مدیر, مشاور مدرسه و یا کتابدار در یک عنوان من مدرسه ابتدایی شما می توانید درخواست برای دریافت رایگان مجموعه ای از ضد نژادپرستانه کتاب از خودآگاه بچه به صورت رایگان.

مشاهده این پست در Instagram

نژادپرستی اجتماعی و تعصب نژادی کارشناسان توصیه تصدیق و نامگذاری نژاد و نژاد پرستی با کودکان به عنوان اوایل به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است. کتاب های کودکان یکی از مهمترین ابزارهای عملی برای شروع این مهم مکالمات و همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مدل کردن آنچه در آن به معنی مقاومت در برابر و از بین بردن ظلم و ستم. فراتر از پرداختن به مسائل مربوط به نژاد و نژادپرستی این کودکان خواندن لیست بر اقدام. آن را برجسته مقاومت و انعطاف پذیری و فعالیت و به دنبال توانمند سازی جوانان برای شرکت در جریان جنبش برای عدالت نژادی. کودکان نه تنها نیاز به دانستن چه فردی و سازمانی و درونی نژادپرستی به نظر می رسد مانند آنها نیاز به دانستن آنچه که آنها می توانید در مورد آن انجام دهد. این کتاب در ویترین بسیاری از مردم از همه سنین و نژادها کار کرده اند را مختل نژادپرستی و برجسته چگونه مسابقه قطع با مسائل دیگر مانند سرمایه داری کلاس colorism و استعمار است. اکثر کتاب های مرکز BIPOC که زندگی و بدن شده اند در خط مقدم نژادی عدالت کار در عین حال که داستان اغلب بی حد و حصر. این کار ضروری از سفید فعالان نیز گنجانده شده است — به تاکید است که ضد نژادپرستانه کار نیست مسئولیت BIPOC; و نمونه راه سفید مردم ایستاده اند تا در برابر نژادی و بی عدالتی است. ما فقط به روز رسانی این لیست کتاب با 41 عنوان (از جمله نسخه های اخیر) و از آن منتشر شده است به ما Patreon صفحه. Patreon است که در آن ما ارسال همه ما انتقادی-سرپرستی کتاب لیست. ما همچنین یک کنندگان در 49 کتاب های کودکان است که با فشار به عقب در برابر نژادپرستانه اجتماعی در اطراف سیاه مردان و توصیه ما به هیئت مدیره ارجاع, کتاب برای سنین 0-3. ما یک بعدی است که در دختران است. تمام کتاب را می توان در $5 باشگاه کتاب ردیف (یا $1 اگر شما در حال کم درآمد). Patreon یک پلت فرم است که ما را قادر به جبران ما در آموزش و پرورش کار و کار. پیوستن به جامعه ما وجود دارد شامل افزایش دسترسی به ابزار و منابع است که پشتیبانی ضد نژادپرستانه اقدام هویت نژادی و توسعه و آگاهی انتقادی برای خانواده ها و پدر و مادر و مربیان است. با پیوستن به شما نیز ساخت یک بزرگتر بیانیه ای در مورد ضرورت به مرکز و جبران سیاه و قهوه ای صدای هنگام بحث در مورد مسائل از مسابقه. لینک در پروفایل.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط خودآگاه بچه (@theconsciouskid) در

آن را بسیار آسان بیش از حد. به سادگی با پر کردن تعیین شده فرم در خودآگاه بچه های سایت و شما باید دریافت کلمه در مورد واجد شرایط بودن شما و پس از آن وضعیت است.

تحت, پس از راه اندازی تنها شش هفته پیش صندوق انباشته شده است بیش از 1 میلیون دلار در کمک های مالی (لگد کردن با 20.000 دلار کمک مالی از Kendra اسکات). در حال حاضر آنها فرستاده هزاران کتاب به ایالات متحده در کلاس های درس — یک شکل است که ادامه خواهد داد به رشد به عنوان اهدا کننده لیست می کند. یک معلم نیست اما می خواهید برای ایجاد یک تفاوت در جوانان امروز? اضافه کردن نام خود را به اهدا کننده لیست. آن را به آسانی به عنوان کلیک کنید-از-یک-دکمه در سازمان اهدای صفحه.

مشاهده این پست در Instagram

به روز رسانی: ما ضد نژادپرستانه کودکان, کتاب, آموزش و پرورش, صندوق راه اندازی شده در ژوئن 1 با اولیه $20,000 کمک مالی از @kendrascott در حال حاضر رسیده $1 میلیون دلار!!!! با تشکر از شما به هزاران نفر از اهدا کنندگان به صندوق را ساخته اند که این امکان فقط در 6 هفته. ما همچنین می خواهم برای تشکر از برخی از شرکت ها و سازمان ها را ساخته اند که سهم قابل توجهی از جمله: @piratesbooty, @janieandjack, @clarinsusa, @naturesbakery, @theshopforward, @nickelodeon @rodanandfields و @lambdas1986. این صندوق کودکان فراهم می کند در سراسر کشور دسترسی به کتاب ها و منابع است که پشتیبانی از مکالمات مهم در مورد نژاد پرستی و انعطاف پذیری است. این کتاب تصدیق دانش آموزان از سیاه و سفید و قهوه ای, جوامع, در حالی که همچنین توانمند سازی جوانان از همه پس زمینه برای اقدام علیه نژاد پرستی. اگر چه بیش از 50 درصد از دانش آموزان در مدرسه هستند و دانش آموزان از رنگ های درسی باقی مانده است Eurocentric و اغلب فاقد عادلانه و متنوع نمایندگی از سیاه و قهوه ای تجربه است. علاوه بر این, دانش آموزان سفید داده نشده مدل برای چگونگی مختل نژادی و بی عدالتی و نشان دادن همبستگی خود را با سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع است. قابل توجهی وجود دارد تحقیقات نشان می دهد که توانمند سازی نمایندگی زوج با محتوا است که به طور خاص نام و آدرس نژاد و نژادپرستی را مثبت علمی و اجتماعی نتایج برای دانش آموزان از تمام نژادها. این صندوق مطرح شده به اندازه کافی قادر به ارائه هزاران نفر از مدارس ابتدایی سراسر کشور با ضد نژادپرستانه کتاب های کودکان. اگر شما یک مربی, مدیر, مشاور مدرسه و یا کتابدار در یک عنوان من مدرسه ابتدایی شما واجد شرایط برای درخواست برای دریافت مجموعه ای از این کتاب ها به صورت رایگان. برای درخواست لطفا theconsciouskid.org/apply (مرتبط در داستان). لیست عناوین ما اهدا خواهد شد به هر مدرسه را می توان در: theconsciouskid.org/antiracist-childrens-books (همچنین مرتبط در داستان ما). با تشکر از شما برای تعهد خود را به ضد نژادپرستانه آموزش و پرورش است. ما خواهد شد ارسال این کتاب در ماه سپتامبر برای استفاده در طول سال تحصیلی آینده! #TeachersOfInstagram #TeachersOfIG #زاد نژادپرستی #آموزش #FreeBooks #ChildrensBooks #DiverseBooks #BlackLivesMatter #RepresentationMatters

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط خودآگاه بچه (@theconsciouskid) در

اگر شما در حال یک معلم یا مربی اما نه در یک عنوان من مدرسه ابتدایی اجازه ندهید که شما جلوگیری از استفاده از این کتاب به عنوان یک کمک های ارزشمند در کلاس درس خود را. شما می توانید لیست کامل از 41 ضد نژادپرستانه کتاب های کودکان که شامل صندوق در اینجا. بنابراین شما می توانید (و باید!) خرید یک یا مانند همه آنها به پرورش انتقادی گفتگو با badass کمی رهبران آینده که مغز شما در حال کمک به قالب. پدر و مادر شما می توانید شروع مجموعه خود را بیش از حد.

“فراتر از پرداختن به مسائل مربوط به نژاد و نژادپرستی این کتاب های کودکان تمرکز بر اقدام. آنها نماد مقاومت و انعطاف پذیری و فعالیت و به دنبال توانمند سازی جوانان برای شرکت در جریان جنبش برای عدالت نژادی” این وب سایت سازمان تأکید شده است. “کودکان نه تنها نیاز به دانستن آنچه که فرد سیستمیک و درونی نژادپرستی به نظر می رسد مانند آنها نیاز به دانستن آنچه که آنها می توانید انجام دهید در مورد آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>