دیزنی+ قطره تالارهای پر تریلر Unscripted 'Muppets در حال حاضر' سری

Muppets/Youtube Muppets در حال حاضر شش قسمت unscripted سری فرود در دیزنی Plus ماه آینده چگونه زندگی می کنیم

توسط ETELARESANKHABAR در 5 تیر 1399
the-muppets-disney-show-2
Muppets/Youtube

Muppets در حال حاضر شش قسمت unscripted سری فرود در دیزنی Plus ماه آینده

چگونه زندگی می کنیم قبل از دیزنی به علاوه? من به طور جدی درخواست به این دلیل که جریان های غول پیکر, همچنان رتبه, شاد, خیالبافانه سرگرمی و هیچ بی احترامی به هر سیستم عامل های دیگر اما تنها یک پرچم در حال اهتزاز است Hamilton, جنگ ستارگان, منجمد, و در حال حاضر... MUPPETS! امروز در دیزنی به علاوه اخبار streamer فقط کاهش یافته تریلر برای Muppets در حال حاضرجدید ماپت ها-محور نشان می دهد در آینده به پلت فرم در ژوئیه 31.

تریلر خود را نمی نشان می دهد بسیار مورد طرح به عنوان کرمیت تلاش برای به اشتراک گذاشتن خبر خوب در مورد نشان می دهد اما به طور مداوم خنثی توسط "جو از حقوقی" که به نظر می رسد... weasel? شما می دانید فقط با یک راسو که همچنین یک سرگرمی وکیل. اما چیزی که ما میدانیم این است: بر خلاف قبلی Muppet کرایه این خواهد بود که اولین unscripted پروژه به بیرون آمدن از Muppets استودیو و در حالی که نشان می دهد که نگهداری تحت کاری ادامه داده اند, D23 رسمی دیزنی fan club, گزارش که در شش قسمت سری شرح زیر است "روروک مخصوص بچه ها به عنوان او سراسیمه به دور Muppets و آنها را آماده به آپلود خود را اولین جریان نشان می دهد."

همچنین رسمی آزادی مطبوعات (از طریق برخورد دهنده) می گوید که نشان می دهد شکسته است تا به بخش های مختلف که هر Muppet است "ستاره" از خود و یا خود را unscripted سری مانند "zany آزمایش با دکتر Bunsen عسلک و بشر" و یا "شیوه زندگی نکاتی از افسانه Miss Piggy."

مانند Muppetsکه پخش ABC در سال 2015 و به دنبال یاد جیم هنسون عروسک به عنوان آنها کار کرده برای قرار دادن در Miss Piggy را شبانه نشان می دهد بحث و اصلی Muppet Show از '70s بود در مورد ساخت انواع نشان می دهد بنابراین Muppets به وضوح رشد در faux شوهای فضا و عشق خوب, پشت صحنه جیغ وداد بازی کردن.


برچسب کنار تریلر وعده "کلاسیک Muppets جدید unscripted ضرب وشتم" و مانند بسیاری از گذشته Muppet پروژه های این یکی انباشته با چهره های معروف. در تریلر به تنهایی من خال خال Aubrey Plaza, ستاره فیلم سکسی Diggs, Seth Rogen, Linda Cardellini و RuPaul.

گوش دادن مهم نیست اگر Muppets در حال حل جنایات و یا انجام آرایش آموزش تریلر به نظر می رسد مانند همه انواع انرژی دیوانه وار سرگرم کننده. همچنین این واقعیت است که آن را unscripted به معنی دیدن Muppets انجام بداهه کمدی برای اولین بار تا کنون و RuPaul ad-lib برگردان های ترسناک با Miss Piggy محتوایی است که ما در اینجا برای.

این "Muppisodes" زمین در دیزنی به علاوه در ژوئیه 31.

آخرین مطالب