کارشناسان بهداشت و درمان در حال مصرف بیش وبلاگ’ Instagrams برای به اشتراک گذاشتن COVID اطلاعات


faucci-julia-roberts-insta-takeover
مندل فا نگن/David M. Benett/گتی

افراد مشهور در حال “عبور از میکروفن” در Instagram حساب به اجازه دهید همه ما شنیدن علم و حقایق در مورد COVID از کارشناسان واقعی

اگر شما به دنبال جولیا رابرتز در Instagram, شما ممکن است متوجه همه چیز کمی متفاوت از معمول روی او حساب امروز. به جای زن زیبا بازیگر زن او صفحه خواهد شد از ویژگی های دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو مجلس coronavirus وظیفه نیروی های اخبار و اطلاعات در مورد COVID-19.

این همه بخشی از یک کمپین جدید به نام #PassTheMic که بیش از سه هفته بعد را ببینید مشاهیر توزیع بیش از خود Instagram حساب به کارشناسان بهداشت عمومی و خط مقدم کارگران, بنابراین ما می توانید بشنوید از افرادی که واقعا می دانم چه خبر است در میان COVID-19 بحران است.

یک تن از لیست افراد مشهور توافق کرده اند که برای شرکت در مبارزات انتخاباتی از جمله رابرتز, Hugh Jackman, Millie Bobby Brown Yemi Alade, Connie Britton Danai gurira شاهد, David Oyelowo, سارا جسیکا پارکر, پنه لوپه کروز, Shailene Woodley, Busy Philipps, Rainn Wilson و رابین رایت. تام هنکس و ریتا ویلسون همچنین در بخشی از, پس از آنها عناوین ساخته شده در اوایل coronavirus همه گیر بودن برخی از اول مشهور به قرارداد و بازیابی از COVID-19.

همه این افراد مشهور و ارائه خواهد شد تا کنترل خود را در حساب های رسانه های اجتماعی بنابراین ما می شنوید در مورد COVID همه گیر از “افرادی که در واقع می دانم آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد” با توجه به یک فیلم تبلیغاتی برای کمپین.

در علاوه بر این به دکتر Fauci وجود دارد متعدد دیگر کارشناسان بهداشت و پزشکان و پرستاران و دیگر خط مقدم کارگران خواهد بود که انجام Instagram تصاحب برای به اشتراک گذاشتن آخرین اخبار, علم و داستان خود را بسیار تجربه های واقعی از خط مقدم از این بیماری همه گیر. کسانی که شامل دیوید اندرسون (پرستار مدیر کیفیت در بیمارستان بلبل, Manchester), Aya Chebbi (جوانان فرستاده اتحادیه آفریقا) تنها Kates (جهانی بهداشت و ایدز سیاست) و دیگران.

کمپین طراحی شده است توسط یکی از کمپین های جهانی, یک سازمان است که مبارزه برای پایان دادن به فقر و گرسنگی و بیماری های قابل پیشگیری در سراسر جهان است. این سازمان امیدوار است برای از بین بردن تمام بیماری قابل پیشگیری در سطح جهان تا سال 2030. این COVID با مضمون اجتماعی افراد مشهور تصاحب امروز شروع خواهد شد و گذشته از طریق بقیه از مه و ژوئن به عنوان یک کارشناس طول می کشد بیش از یک مشهور حساب های رسانه های اجتماعی هر روز. شما می توانید به تماشای تصاحب در Instagram, Facebook و توییتر.

مشاهیر در برخی از راه های واقعا مثل ما عادی مردمی — نیستند کارشناسان بیماری های عفونی و آن را خطرناک خواهد بود اگر آنها وانمود غیر این صورت. بنابراین لحن خود را به حساب های اجتماعی بیش از چند هفته آینده به یادگیری از املاک کارشناسان به یاد آخرین اطلاعات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>