HBO حداکثر می کشد 'بر باد رفته' به دلیل 'نژادپرستانه توصیفاتی'

Mondadori/گتی HBO می گوید که آنها در حال کشیدن بر باد رفته برای اضافه کردن یک سلب مسئولیت در مورد 'بافت تار

توسط ETELARESANKHABAR در 21 خرداد 1399
gone-with-the-wind-removed
Mondadori/گتی

HBO می گوید که آنها در حال کشیدن بر باد رفته برای اضافه کردن یک سلب مسئولیت در مورد 'بافت تاریخی'

HBO حداکثر تا کشیده بر باد رفته از آن فروشگاه زیر نظر قطعه نوشته شده توسط John Ridley. ریدلی نوشت که برنده جایزه اسکار فیلم 12 سال یک بردهاستدلال که سال 1938 حماسه استمرار "دردناک کلیشه از مردم از رنگ" در علاوه بر این به "نادیده گرفتن وحشت از بردگی است." Op-ed, منتشر شده در مهرمنجر به WarnerMedia حذف این فیلم از آن HBO پخش آنلاين پلت فرم.

این فیلم با بازی ویوین لی و کلارک گیبل و هتی مک دنیل مراکز در اطراف تارا کشت و زرع در گرجستان در شروع جنگ داخلی. در حالی که آن را وجود دارد با جادوگر شهر از و کازابلانکا تا آنجا که جشن فراگیر, فیلم های قدیمی هالیوود, رفتن, رفته بر باد است غیر قابل انکار نژادپرست است. این اساسا به بینندگان ارائه می دهد یک رنگ سرخ نمایش "جنوبی" و ستایش کنفدراسیون در حالی که به طور کامل glossing بیش از برده داری.

مطمئن شوید که وجود دارد مقدار زیادی از لباس های زیبا و قابل توجه خطوط و Vivien Leigh را داغدار به نظر می رسد که اسکارلت اوهارا, هستند, همه چیز, اما کل قضیه را برای این فیلم بد است. نه فقط "آه من به دنبال در آن از طریق یک 2020 لنز" بد ، بد بد. شما می توانید عشق و قدردانی از این فیلم به عنوان یک اثر آمریکایی, سرگرمی, تاریخچه و تشخیص این مشکل در حدود یک هزار و به روش های مختلف در همان زمان -- آن را بسیار متنوع ون نمودار.

و بله هتی مک دنیل شد اولین زن برنده جایزه اسکار برای عملکرد خود را, اما او نبود حتی مجاز به نشستن با او همکاری ستاره ها در مراسم. او تا به حال به نشستن در یک منطقه ذخیره سازی که در آن آنها قرار داده و همه اسکار و او مجاز برای جشن با شرکت ستاره پس از نشان دادن هر دو. (سخنرانی پذیرش خود را دوست داشتنی است و او تاریخ است که ارزش کاوش مستقل FWIW.)

بسیاری از مردم در رسانه های اجتماعی در وزن تصمیم به حذف این فیلم است.

یک WarnerMedia سخنگوی تایید تصمیم به کشیدن گفتن آستانه که فیلم در نهایت بازگشت به HBO حداکثر با سلب مسئولیت از انواع آموزش بینندگان.

"بر باد رفته یک محصول از زمان خود را به تصویر می کشد و برخی از تعصبات قومی و نژادی است که متاسفانه امری عادی بوده است در جامعه آمریکا" این سخنگو می گوید. "این نژادپرست توصیفاتی در اشتباه بودند و سپس در اشتباه هستند و ما احساس کردند که برای حفظ این عنوان بدون توضیح و denouncement از آن توصیفاتی غیر مسئولانه خواهد بود."

این بیانیه ادامه می دهد: "این توصیفاتی هستند قطعا مقابله به WarnerMedia ارزش تا زمانی که ما بازگشت فیلم به HBO حداکثر آن را با بحث از آن بافت تاریخی و denouncement از کسانی که بسیار توصیفاتی اما ارائه خواهد شد به عنوان آن را در ابتدا ایجاد شده چرا که در غیر این صورت خواهد بود که همان ادعا این تعصبات هرگز وجود نداشته است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن