ما همه گیر شده است در داخل اجتماعی فاصله و دور ماندن از مردم به جز شریک زندگی خود را. با تشکر یک دسته coronavirus. و اگر شما مانند بسیاری از ما روابط در طول یک بیماری همه گیر می تواند سریع به نوبه خود. صدای شما عزیزان جویدن و یا تنفس درست نیست بنابراین جذاب دیگر! اشتراک مامان ترسناک اینجا: https://bit.ly/3bBD9VI

تماشا کنید: ارتباط اعترافات

اگر شما در حال حاضر صرف یک مقدار بی سابقه ای از زمان با مهم دیگر خود را, چرا که هر دو از شما کار از خانه و یا در همه کار نمی کند, شما واقعا شروع به دیدن چگونه خاص که هشت ساعت به علاوه دور از یکدیگر بود. شما ممکن است پیدا کردن شما در حال اذیت شدن با شریک زندگی خود را در راه است که شما تا به حال قبل از. بنابراین به عنوان یک سرویس عمومی برای ما ترسناک مامان جامعه ما می خواهیم شما را به می دانم که شما نه تنها در این بار تلاش. و پسر شما نیست! این غیر ممکن است به تنهایی!

در این نسخه از تاج اعترافات فن های مورد علاقه Madge Vag است خواندن اعترافات. او scoured از طریق ما مامان ترسناک اعترافی به آوردن شما بهترین و جالب ترین و ظالمانه ترین اعترافات در مورد روابط (که شخص شما با گیر) در این بیماری همه گیر. چرا که اگر ما یاد گرفته ایم هر چیزی مهم است بدانید که شما تنها نیستید. ما می توانیم همه موافق آن بزرگ به صرف زمان با یکی از شما عشق. اما نه تا این حد!

آیا شما چیزی است که شما می خواهید برای دریافت کردن قفسه سینه خود را? ما بازدید اعترافی صفحه و به ما بگویید چه چیزی در ذهن شما است. از نظافت به مدرسه در منزل به تنها بودن در خانه بدون موضوع است که از حد و بدون اعتراف بیش از حد است. این است که بدون قضاوت منطقه, بنابراین اجازه دهید آن را برو. شما احساس بهتر ما وعده داده است.

اطلاعات بیشتر در مورد مامان ترسناک اعترافی:

“مامان ترسناک اعترافی” جمع آوری میلیون ها نفر از ناشناس اعترافات و به ارمغان می آورد بهترین ها را به شما تحویل داده شده توسط مشهور مورد علاقه خود را. این کمدی خنده دار سری به عقب ندارد. چه خود اعتراف?

#اعترافات

#Coronavirus

#ScaryMommy

 

اقامت متصل به مامان ترسناک

یوتیوب: https://www.youtube.com/user/ScaryMom…

سایت: https://www.scarymommy.com

Facebook: https://www.facebook.com/thescarymommy/

Instagram: https://www.instagram.com/scarymommy/

توییتر: https://twitter.com/scarymommy

Giphy: https://giphy.com/scarymommy

در مورد ترسناک مامان: مامان ترسناک #1 نام تجاری رسانه های ایجاد سرگرم کننده و صادقانه و فیلتر محتوا برای مادران. به ما بگویید که در جذاب داستان که در ارتباط با میلیون ها نفر از زنان ایران توسط مادر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im