درخواست ترسناک مامان: من آماده برای Playdates حتی اگر مادران دیگر

مامان ترسناک و Nadezhda1906/گتی بپرسید مامان ترسناک ترسناک است مامان جدید مشاوره ستون که در آن تیم ما از "ک

توسط ETELARESANKHABAR در 24 خرداد 1399
ask-scary-mommy-playdates-not-ready
مامان ترسناک و Nadezhda1906/گتی

بپرسید مامان ترسناک ترسناک است مامان جدید مشاوره ستون که در آن تیم ما از "کارشناسان" پاسخ تمام سوالات شما در مورد زندگی, عشق, تصویر بدن و دوستان و پدر و مادر و هر چیز دیگری که شما گیج کننده.

در این هفته... چه چیزی شما را بکنید هنگامی که تمام مادران دیگر به نظر می رسد مانند آنها خوب با اجازه بچه های خود را بازی بچه های دیگر در حال حاضر اما شما راحت با آن است. چه کسی حق است و چه کسی اشتباه است ؟ باید سوال خود را? ایمیل [email protected]

عزیز مامان ترسناک,

من می دانم که بسیاری از کشورهای در حال بازگشایی است و هر کس فراتر از مشتاق به از سرگیری زندگی "عادی" اما راستش من کسی که می تواند در یک زندگی سخت مستند فاز به سوار کردن تمام بیماری همه گیر. به همین دلیل است که من با داشتن مسائل عمده با تمام playdate چیز در حال حاضر. به نظر می رسد مثل همه مادران دیگر من می دانم که (همسایه ها و دوستان و همکلاسی مادرم حتی اعضای خانواده) کاملا خوب با اجازه همه بچه ها با هم بازی دوباره. اما من هنوز هم رزرو یعنی چون من نمی دانم که در آن جهنم همه این افراد شده اند! اما من می دانم که بچه ها رنج می برند و من خیلی احساس گناه وقتی که من می گویند هیچ. آنها 10 6 و 3. من خسته ام از قضاوت از همه (من بچه ها گنجانده شده است) اما من فقط نمی راحت با آن نشده است. کمک کند.

تکرار بعد از من: "من فرزند کوچک کودکان از طریق جهانی طاعون و من انجام بهترین من می توانم." می گویند آن را به عنوان چند بار که شما نیاز به منظور آن را باور. چرا که هیچ چیز در مورد این است که "عادی" مهم نیست که چگونه از آن آسان ممکن است برای برخی از تظاهر به آن است.

حق با تو اکثر ایالت بازگشایی شد. گذشته از اشغال قوانین و ماسک-پوشیدن, همه چیز در حال بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است. کلمه کلیدی در اینجا این است که "کسب و کار است." رستوران ها و مراکز خرید و کافی شاپ ها ممکن است باز باشد اما این بدان معنا نیست که خانه خود را به بود. که گفت:, اجازه دهید کمی ارزیابی ریسک ،

تابستان است و ما تمام شده است cooped جهنم برای بیش از حد طولانی بین کلی فصل زمستان و ماندن در خانه ، هوای تازه و گرم آب و هوا در حال رفتن به آن را آسان برای کاهش شخصی ما محدودیت, اما بسیار مهم است به یاد داشته باشید که همه گیر نشده ناپدید شد فقط به خاطر برف است.

تا آنجا که playdates رفتن CDC توصیه می کند محدود کردن تماس بین کودکان و نوجوانان به عنوان آنجا که ممکن است. آنها احتیاط در مقابل فرد playdates با کودکان از دیگر خانواده ها مگر کسانی که کودکان در حال بازی در خارج و حفظ فاصله حداقل شش فوت است. و البته بسیاری از شستن دست.

"ما می دانیم که در خارج از منزل است بهتر از داخل خانه" آلیسون Buttenheim استاد پرستاری و بهداشت عمومی محقق در دانشگاه پنسیلوانیا گفت: واشنگتن پست. اما حتی بازی در فضای باز بستگی به سن کودک و سطح بلوغ. "ما می دانیم COVID-19 در حال انتقال از طریق قطرات است که می تواند بسیار دور از طریق عطسه و سرفه. اما حتی فقط تنفس و صحبت کردن و بازدم می تواند انتقال این ویروس به عنوان به خوبی. با پوشیدن یک ماسک به علاوه اقامت حداقل شش پا را, به علاوه نگه داشتن زمان هم کوتاه است که یک تصمیم گیری خوب فرمول."

برخی از خانواده ها شده است به آرامی اضافه کردن به خود را اجتماعی حباب با دوستان و یا اعضای خانواده جدا شده است که مصرف همه گیر هشدارها را جدی بگیرید و نگه داشتن که حباب های کوچک. اما در اینجا چیزی نیست — اگر شما به انجام تحقیقات کافی و شما هنوز آماده نیست و شما هنوز آماده نیست. و خوب است چرا که شما در حال حفاظت از خانواده خود را.

همین حالا خودتان مقایسه به دیگر مادران و یا خانواده خود را به خانواده های دیگر. ما در این همه گیر برای مسافت های طولانی و شما لازم نیست که اضافه شده استرس های روانی است. مودبانه به آنها بگویید که شما در حال انجام آنچه شما راحت هستید و می خواهید همه آنها را به بهداشت و سلامتی.

باید سوال خود را? ایمیل [email protected]tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن