گوردون موری T. 50 سوپراسپرت را V12 که Revs تا 12000 دور در دقیقه—و آن را برای تلفن های موبایل شگفت انگیز

گوردون موری همیشه در لبه برش از خودرو طراحی و عملکرد و ماشین آلات باید با صعود به بالاترین پله های موتوری برای

توسط ETELARESANKHABAR در 2 مرداد 1399

گوردون موری همیشه در لبه برش از خودرو طراحی و عملکرد و ماشین آلات باید با صعود به بالاترین پله های موتوری برای چند دهه. به همین دلیل پیش بینی کرده است redlined برای آخرین پروژه خود—T. 50 سوپراسپرت.

در حالی که اطلاعات کامل از این خودرو خواهد بود نشان داد در اولین آن در ماه اوت گوردون موری خودرو به تازگی به طعنه علاقه مندان با انتشار مشخصات در قلب وحش: به طور طبیعی آسپيره V12.

اگر چه شاید بهترین و شناخته شده برای کار خود را در مک لارن F1 موری الهام گرفته شده بود به نگه داشتن چیزهای ساده توسط فراری 250 GTO که در اوایل 1960s آیکون که موتور توسعه آن اسب بخار از یک جمع و جور 3.3 لیتری جابه جایی.

در یک اکو که دور مرنللو دستاورد T. 50 موتور—ساخته شده برای موری توسط انگلستان صنعتگران در Cosworth—جابجا فقط 3.9 لیتر در دستیابی به 654 hp در متناوب 11,500 دور در دقیقه. چه چیزی بیشتر, موتور گشتاور (رتبه در 344.4 ft lbs در 9,000 دور در دقیقه) بر می آید سریع با توجه به موتور رایگان چرخش طبیعت است. این شرکت می گوید: T. 50 V12 می برگرد از بیکار به 12,100 rpm در 0.3 ثانیه و 71 درصد از حداکثر گشتاور می رسد فقط از 2500 دور در دقیقه.

The Gordon Murray Automotive T.50

یک نمودار از گوردون موری خودرو T. 50 سوپراسپرت debuting در ماه اوت است. گوردون موری خودرو

"من شروع به زندگی حرفه ای من به عنوان یک موتور طراح و پس از حاملگی و تعیین 100 درصد قرار دادی 3.9 لیتری V12 برای T. 50 بود چنین شادی" موری گفت: در یک بیانیه رسمی. "من می خواستم آن را به پادزهر به مدرن است supercar, که در آن شما می توانید ببینید که موتور در زیر کربن را پوشش می دهد."

آنچه که موری به نظر می رسد در رانندگی با Cosworth GMA V12 خوش آمدید رجعت تجربه رانندگی. او به طور موثر رد و بدل سکوت صدای صفیر در حال حاضر همیشه در صحنه قدرت توربو با لينک مستقيم احساس تولید شده از سوئیس-ساعت مچی از یک موتور است که به طور کامل متکی بر چرخ دنده ها و تسمه. وزن به حداقل نگه داشته و از طریق منحصر به فرد با استفاده از یک آلیاژ آلومینیوم سبک بلوک همراه با شاتون و سوپاپ ساخته شده از تیتانیوم. در نتیجه درشت V12 است که وزن آن فقط 391 پوند است.

Gordon Murray

گوردون موری طراح T. 50 سوپراسپرت. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از گوردون موری خودرو.

دیگر آیات از موری به روز رسانی های اخیر عبارتند از تایید که T. 50 را جلال مدرسه قدیمی, از نزدیک, نسبت دستی شش سرعت انتقال از Xtrac. واحد تحت بی پایان تست به اطمینان حاصل شود که دنده-تغییر حرکت و وزن بهینه سازی شده بود برای پنج دو سرعت چرخ دنده ها و به دنبال آن بلندتر ششم برای بزرگراه کروز.

T. 50 موتور چیزی است که می تواند تحسین از داخل کابین در سرعت کامل بلکه زمانی که پارک شده است. قرار دارد در زیر دوقلو "gullwing" دهانه موتور امکانات هیچ پوشش می دهد. که به احتمال زیاد برای تولید یک واکنش قابل پیش بینی از T. 50 صاحبان و تحسین به طور یکسان است که به سادگی می یابد و مردم را دور خود جمع آن را به عنوان آنها زمانی که هود از یک فراری 250 GTO می شود ظهور. موری می گوید: "اگر آن را قلب تپنده T. 50 آن را یک افسانه, مجسمه, مدرن, هنر, نصب و راه اندازی."

در مجموع 100 نمونه در حال برنامه ریزی برای تولید. سوالات در مورد در دسترس بودن و سفارش در ایالات متحده می تواند از طریق Canepa آن در آمریکای شمالی توزیع کننده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im