گوردون موری می گوید: به شدت مورد پیش بینی T. 50 خواهد بود که سبک سوپراسپرت تا کنون ساخته شده

گوردون موری می داند که یک یا دو چیز در مورد طراحی خودرو. و مردی که مسئول یکی از مشهورترین supercars 30 سال گذش

توسط ETELARESANKHABAR در 9 خرداد 1399

گوردون موری می داند که یک یا دو چیز در مورد طراحی خودرو. و مردی که مسئول یکی از مشهورترین supercars 30 سال گذشته مک لارن F1 معتقد است او outdone خود را با آینده T. 50.

هر چند اولین مشتاقانه پیش بینی خودرو شده است به تعویق افتاد به دلیل جهانی شیوع کروناویروس افسانه ای, خودکار, طراح وعده آن را به ارزش صبر کنید. و به جزر و مد علاقه مندان به بیش از گوردون موری خودرو نشان داده است یک وسوسه انگیزی لقمه و اطلاعات: T. 50 خواهد بود که سبک سوپراسپرت تا کنون تولید شده است.

تخصص خودروساز نشان داد در آن های اخیر پیشرفت های به روز رسانی که T. 50 وزن خواهد شد فقط 2160 پوند است. که 400 پوند سبک تر از F1 (که وزن 2,579) و 45 پوند سبک تر از 2205-lb. (1000 کیلوگرم) هدف موری تنظیم کرده بود برای خودرو. برای قرار دادن به دیدگاه انبوه قدرتمند سوپراسپرت خواهد وزن کمتر از معروف کوچک مزدا Miata. طراحی هوشمندانه و ترفند استفاده از فوق العاده سبک وزن قطعات مانند نازک شیشه و فیبر کربن monocoque—به خاطر ماشین نسبتا کوچک محدود کردن وزن است.

اما اجزای ماشین بیشتر مسئول آن نور وزن طبیعی آسپيره 4.0 لیتری V12 و پدال آن را در جعبه. با وجود تولید 650 اسب و قادر به ضربه 12,100 rpm این Cosworth-طراحی و توسعه موتور وزن آن فقط 400 پوند و آن را سبک ترین تولید V12 نشده است. آن را نیز 132 پوند سبک تر از یک است که مجهز به F1. در ضمن پدال آن را جعبه متناوب 661 پوند سبک تر از یکی از برجسته معروف مک لارن.

Gordon Murray Automotive T.50

گوردون موری خودرو T. 50 گوردون موری خودرو

اما T. 50 فقط نمی تواند سبک تر از F1; روشن است که موری می خواهد ماشین را به پیش افتادن از مک لارن در هر راه ممکن است. در اوایل این هفته گفت که ماشین و راننده که او معتقد T. 50 خواهد بود به F1 چه F1 بود و به ماشین هایی که قبل از آن آمد.

"این خودرو ارائه خواهد شد—و این یک وعده است—تجربه رانندگی یک F1, اما بهتر است, بهتر است در بسیاری از راه های" او گفت: این مجله. "F1 است که هنوز هم یک راننده بزرگ است اما این چیزی است که رفتن به سطح دیگری در دسترس نباشد با آنچه که ما انجام داده ایم. ما ثابت کرده ایم چیزهایی که ما می دانستم که اشتباه بودند با F1."

در حالی که راه اندازی T. 50 شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد Gordon Murray خودرو هنوز برنامه ای برای ساخت اولین نمونه این سپتامبر. تحویل 2.5 میلیون خودرو انتظار می رود برای شروع در اوایل سال 2022 و 75 از 100 نمونه اجرا شده اند محفوظ است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن