گوگل به شما اجازه کارکنان کار از خانه تا تابستان آینده

ریموند بوید/گتی این برنامه اجازه خواهد داد که کارمندان گوگل به برنامه ریزی بهتر برای سال آینده گوگل ساخته ش

توسط ETELARESANKHABAR در 6 مرداد 1399
google-office-work-from-home
ریموند بوید/گتی

این برنامه اجازه خواهد داد که کارمندان گوگل به برنامه ریزی بهتر برای سال آینده

گوگل ساخته شده است که یک مقام رسمی اعلام کرد که آنها به شما اجازه کار کارکنان از خانه حداقل تا جولای سال 2021 در میان coronavirus همه گیر است که ممکن است کمک به کارکنان یک آه امداد تنفس به عنوان طولانی سوال برای پدر و مادر مشغول کار در هنگامی که و اگر مدارس را بازگشایی در پاییز باقی می ماند.

به گفته وال استریت ژورنالاین موتور جستجو گوگل را گسترش زمان کار از خانه سیاست تا ژوئیه 2021 — در اولین. خود برنامه اصلی این بود که اجازه دهید اکثر کارکنان کار از خانه از طریق پایان سال, اما, فرمت, مدیر عامل گوگل Sundar Pichai گفت: به مردم یک فرصت بهتر برای برنامه ریزی.

"به کارکنان توانایی برای برنامه ریزی های آینده خواهیم بود گسترش جهانی ما داوطلبانه کار از صفحه اصلی گزینه از طریق 30 ژوئن 2021 برای نقش های که لازم نیست به در دفتر" پیچای نوشت: در بیانیه ای. "من امیدوارم که این را ارائه دهد انعطاف پذیری شما نیاز به تعادل کار با در نظر گرفتن مراقبت از خود و عزیزان خود را در طول 12 ماه آینده."

در حالی که گوگل اولین شرکت بزرگ اعلام زمان تعیین شده برای کارکنان و پیمانکاران آن را برای اولین بار به اجازه تمدید کار از خانه سیاست. در خرداد ماه SHRM شناسایی چند شرکت های بزرگتر با گسترش کار از خانه سیاست ها از جمله Facebook, Capital One, آمازون و مایکروسافت.

تصمیم گیری سیگنال های این شرکت در آن برای مسافت های طولانی و بر اساس زمان دست زدن به این ویروس در سطح ملی را باور نمی کند همه چیز خواهد بود برای بهتر تغییر در هر زمان به زودی. از این صبح وجود دارد 4.1 میلیون مورد گزارش شده در ایالات متحده و تقریبا 146,000 مرده به گفته CDC. موارد مثبت در ادامه به سوابق و CDC هشدار می دهد که در چهار هفته بعدی ایالات متحده گزارش خواهد داد مرگ و میر بیشتر نسبت به چهار هفته گذشته.

با مدارس در ادامه به تصمیم می گیرید که چگونه سال تحصیلی آینده نگاه خواهد کرد — می شود آن را همه در فرد یک رویکرد ترکیبی و یا تمام آموزش مجازی — قادر بودن به تعداد کار از خانه (برای کسانی که شغل در واقع می تواند تکمیل شود از خانه) است که حداقل یک قطعه از پازل را به محل قرار داده.

این تصمیم تاثیر تقریبا همه تقریبا 200,000 تمام وقت و قرارداد کارمندان گوگل در سراسر پدر و مادر الفبا, Inc., و این حرکت ممکن است یکی دیگر از شرکت های فن آوری را دنبال کنید در تصمیم گیری آینده چگونه کار را نگاه کنید. آن را نیز نشان می دهد که تعهد به کارکنان آن است که آن ارزش های ایمنی و علوم بیش از یک زانو حرکت تند و سریع واکنش به بازگشت به زندگی به عنوان "طبیعی است."

"ما هنوز در حال یادگیری بسیاری از تجارب ما از کار از خانه" پیچای گفت: "استفاده خواهد کرد که دانش را به اطلاع ما رویکرد به آینده کار در گوگل."

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات و مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن