گوگل در حال حاضر شما اجازه می دهد دیدن دایناسورها در دنیای واقعی با تشکر از علیرضا


google-ar-dinosaurs-camera
گوگل/یوتیوب

گوگل جدید علیرضا دایناسورها ترین سرگرم کننده شما می توانید با یک گوشی هوشمند

قرنطینه آمده است با بیش از سهم عادلانه خود را از خستگی — وجود دارد هیچ انکار که. برای کسانی که با کودکان و نوجوانان تلاش برای نگه داشتن خانواده سالم در حالی که همه به دام افتاده در خانه برای ماه ها در پایان ؟ نه یک زمان خوب است. بنابراین دفعه بعد شما نیاز به یک سریع, خنده, چیزی, آموزشی, و فقط چیزی سرگرم کننده برای سرگرمی تمام اعضای خانواده خود را (بدون در نظر گرفتن سن) سر به گوگل جدید علیرضا دایناسورها از ویژگی های است که اجازه می دهد تا شما با استفاده از دوربین گوشی های هوشمند خود را به محل واقعی زندگی به اندازه دایناسور در جهان اطراف شما.

گوگل اعلام کرد که از ویژگی های جدید است که با همکاری جهانی با نام تجاری, توسعه, Amblin Entertainment و Ludia است که اجازه می دهد تا کاربران را به زندگی از 10 مختلف دایناسورها از جهان ژوراسیک حق رای دادن. همیشه می خواستم برای دیدن چگونه یک T-رکس قطعا نه مناسب در اتاق نشیمن خود را ؟ در حال حاضر شانس خود را است.

همه شما باید انجام دهید این است که جستجو برای “دایناسورها” و یا یکی از گونه های است که در دسترس — تیرانوسور رکس Velociraptor, Triceratops, Spinosaurus, Stegosaurus, Brachiosaurus, Ankylosaurus, Dilophosaurus, Pteranodon و Parasaurolophus — در گوشی های هوشمند خود. در نتایج گوگل شما باید یک عکس از دایناسور و یک دکمه که می گوید “مشاهده در 3D.” کلیک کنید و آن را فعال کنید دوربین خود را و به شما اجازه می دهد برای دیدن اندازه و مقیاس و ویژگی های یک حیوان ماقبل تاریخ را از نزدیک در هر محیطی که در آن هستید ،

آن را به وضوح آموزشی — گوگل جستجوهای آمده با تن از اطلاعات و حقایق در مورد هر یک دایناسور که لذت کودکان و نوجوانان و بزرگسالان به طور یکسان. اما گذشته از آن, فقط, واقعا, واقعا سرگرم کننده است.

جدید علیرضا امکانات بود من در حال اجرا در سراسر آپارتمان من حذف دایناسورها بر روی نیمکت, روی میز و در راهرو.

اگر شما زندگی می کنند در یک آپارتمان کوچک مثل من انجام برخی از این قطعا کار بهتر اگر شما می توانید به برخی از فضای باز.

هنگامی که من سعی کردم به رها کردن یک T-Rex در اتاق خواب من, برای مثال, همه شما می توانید ببینید او بود ، اما من قطعا یک ایده روشن از اندازه واقعی و در مقیاس پادشاه دایناسورها.

متاسفانه هر گوشی های هوشمند پشتیبانی می کند فن آوری — اگر شما بر روی آندروید شما نیاز به یک دستگاه با ارکر و اگر شما بر روی آی فون شما نیاز به در iOS 11 و یا بهتر است.

اما هنگامی که شما کار راه خود را از طریق دایناسورها وجود دارد مقدار زیادی بیشتر در گوگل علیرضا سرگرم کننده برای کشف. این غول جستجو شده و اضافه کردن آر انداز به حیوانات مختلف از سال گذشته تا شما همچنین می توانید زنگ گربه خود را با اضافه کردن یک دوست جدید برای آنها.

و یا مورد علاقه شخصی من: چوب شناور کوسه سفید بزرگ در اتاق نشیمن خود را.

لیست کامل علیرضا حیوانات را می توان در اینجا یافت نشد. از آن لذت ببرید!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>