'Glee' s ' سامانتا افزار باز می شود تا در مورد اینکه چرا او به نام لیا میشل

هماهنگی Gerber/گتی سامانتا افزار باز می شود تا در مورد اینکه چرا او در نهایت تصمیم به تماس 'Glee' ستاره Lea

توسط ETELARESANKHABAR در 24 خرداد 1399
Samantha-Ware
هماهنگی Gerber/گتی

سامانتا افزار باز می شود تا در مورد اینکه چرا او در نهایت تصمیم به تماس 'Glee' ستاره Lea Michele برای قلدری خود را در مجموعه ای از آمار نشان می دهد

در اوایل این ماه Lea Michele سابق Glee شرکت ستاره سامانتا Ware به نام ستاره بزرگ برای درمان او inhumanely و ساخت اولین تجربه او در مجموعه ای از یک نمایش "زندگی در جهنم." پس از او, اولیه, صدای جیر جیر, چندین نفر دیگر که کار با میشل در طول سال نیز جلو آمد با داستان همخوانی او اتهامات. به عنوان یک نتیجه, بازیگر زن, حامله با اولین فرزند خود را از دست داده است تاییدیه و مجبور شد به موضوع عذرخواهی. در ابتدا موجب میشل به ظاهر ریاکارانه سیاه و سفید زندگی می کنند را توجه داشته باشید از همبستگی افزار غواصی عمیق تر در یک مصاحبه جدید را به عنوان به همین دلیل او تصمیم گرفت به تماس ستاره.

افزار می گوید تنوع که او فقط 23 هنگامی که او فرود آمد یک فرفره در Glee در سال 2015 و او به زودی احساس کنار ستاره.

"من می دانستم که از یک روز وقتی که من تلاش خودم را معرفی کنم. وجود دارد هیچ چیز تدریجی در مورد آن. به عنوان به زودی به عنوان او تصمیم گرفت که او نمی خواهم من آن را بسیار آشکار" ظروف نشان می دهد. "پس از من با اولین کارایی که زمانی که آن آغاز شده – خاموش درمان خیره فراز این به نظر می رسد که تحت نظر او نفس عجیب و غریب انفعالی پرخاشگری. آن همه ساخته شده است."

افزار مدعی است که در یک مناسبت میشل حتی تهدید کار خود را در مقابل جمعیت زیادی از اضافی رقاصان و بازیگران.

با توجه به Ware او هرگز رسما گزارش داد رفتار او با این حال بسیاری از مردم می دانستند آن بود.

"لیا اعمال شد هیچ چیز جدید, بنابراین من حدس می زنم از آن مانند یک چیز مشترک من مورد به نظر نمی رسد که از یک معامله بزرگ" او همچنان ادامه دارد. "من به یاد داشته باشید اولین روز من در واقع صحبت کرد و متاسفانه هیچ کس چیزی. آنها فقط شانه ای بالا انداخت و مانند 'که او.' هیچ کس توقف این چیزهایی که یک موضوع است چرا که محیط زیست شد کمک به تداوم این سوء استفاده است."

اما هفته گذشته هنگامی که میشل توییتی "جورج فلوید سزاوار نیست این. این نه یک حادثه جدا شده و آن را باید پایان" با هشتگ #BlackLivesMatter افزار احساس نیاز به صحبت کردن.

"به یاد داشته باشید زمانی که شما ساخته شده من اولین تلویزیون فرفره جهنم زندگی?!?! چون من هرگز فراموش نخواهم کرد که" او در پاسخ به صدای جیر جیر در همه کلاه. "من اعتقاد دارم که شما همه گفته که اگر شما این فرصت را به شما خواهد 's— من کلاه گیس!' در میان دیگر آسیب زا microaggressions ساخته شده است که من سوال حرفه ای در هالیوود است."

ظروف صحبت کرد تا در طول Black Lives Matter جنبش به طور خاص چرا که "هر کس نیاز به احساس شنیده و تایید شود."

"شما می توانید رنگ در اتاق, اما اگر شما اجازه ندهید که آنها را در بحث و یا صحبت می کنند و یا به اشتراک گذاری خود را از طرف ما به جایی نمی," او می گوید. "وجود دارد از جمله عدم تعادل قدرت و سازه ها شده اند که به طور کامل تعبیه شده برای سال های سال است که فقط نیاز به فرو ریختن در این نقطه است."

همانطور که برای کلاه گیس نظر Ware که در صدای جیر جیر آن را ظاهرا اتفاق افتاده در طول صمیمی بازیگران غربالگری در طول ناهار در مجموعه. و حتی اگر نژادپرستانه کمرنگ غیر عمدی بود, او معتقد است نظر شد نژادی شارژ, اشاره, "زنان در طول تاریخ شناخته شده برای خود کلاه گیس."

"او تا به حال یک موضوع چون من خندید [در هنگام تماشای یک صحنه] و این زمانی است که "من قصد دارم به s–t در خود کلاه گیس' نظر اتفاق افتاده است" وره به یاد می آورد و اضافه کرد که میشل ساخته شده نظر با صدای بلند به طوری که دیگران می تواند بشنود. "برخی دست هایش را و برخی از gasped. آن mortifying. نقطه تمام شد برای او شرمسار من. مردم شنیده می شود اما هیچ کس به ایستادن برای او."

ظروف امیدوار است که با صحبت کردن آن را به عنوان یک بیدارباش پیام برای همه است.

"آن را باید به صدای جیر جیر. هنگامی که شما صدای جیر جیر 'Black lives matter' که به معنی شما باید درک درستی از آنچه که در توییتر با معنی, اما روشن است که آن را نمی کند" Ware می گوید. "آیا لی حتی می دانم آنچه یک microaggression است ؟ من نمی دانم. همه که او عذرخواهی بود که تأیید او نیست چیزی یاد گرفته باشم. من خواستار لی یک نژادپرست? هیچ. آیا لی باید گرایش های نژادپرستانه? من فکر می کنم لی رنج می برد از یک نشانه ای از زندگی در این جهان در یک صنعت است که طراحی شده است به مردم."

با توجه به تنوعمیشل اقدام به تماس با ظروف به طور مستقیم عذر خواهی به او. ظروف کاهش یافته و به ما اطلاعات شخصی خود را پس از یک ایمیل عذرخواهی فرستاده شد از طریق نمایندگان خود را. میشل نیز صادر شده عذرخواهی در رسانه های اجتماعی حساب.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب