طلاق یا خندق خود را نژادپرستانه شریک

Malte مولر/گتی من می دانم آنچه شما در حال رفتن به می گویند در مورد نژادپرستانه خود را شریک. اما. اما آنها ا

توسط ETELARESANKHABAR در 15 خرداد 1399
break-up-with-racist-partner
Malte مولر/گتی

من می دانم آنچه شما در حال رفتن به می گویند در مورد نژادپرستانه خود را شریک. اما. اما آنها از یک پدر و مادر بزرگ! اما آنها به کمک در کارهای خانه! اما آنها را همراه با پدر و مادرم و آنها را برای خانواده! و دیگر از نژادپرستانه بودن آنها نوع! هیچ, واقعا, آنها نوعی! آنها را به حیوانات موسسات خیریه و آنها به کلیسا بروم و از آنها کمک به یتیمان و آنها همیشه وجود دارد جمع آوری پول برای [وارد شود در اینجا]. سگ های کوچک مانند آنها و انجام کودکان است.

اما آنها نژادپرست است. اساسا شریک زندگی خود را می بیند مردم از رنگ به عنوان پایین تر به مردم است. اگر شما می توانید به آنها نگاه کنید و متوجه باشید که در آن زمان به خندق نژادپرستانه خود را شریک.

دوست عزیز من شد دیدن یک پسر او شده است می خواهم چشم دوخته اند و برای همیشه به تازگی. فوق العاده شیرین شخص فن-خودتان-در-این-صورت ççê ی, و گفته (بسیار) در خواب خوب. دوست من گفته شد تنها یک مشکل وجود دارد. "ام او را نژادپرست است."

زمان برای شکستن Tina Fey نقل قول. "این یک dealbreaker."

"چی؟"

"خلاص شدن از او. شما نمی توانید که با یک نژادپرستانه شخص. شما در حال گی. شما می دانید آنچه در آن مانند به حاشیه رانده می شود. خندق الاغ خود را."

خود را نژادپرستانه شریک نیست 'کمی' نژادپرستانه

موسیقی برادوی خیابان Q دارای یک کل آهنگ که ادعا می کند "هر کس کمی نژادپرستانه گاهی/ معنا نیست که ما در اطراف ارتکاب جرایم ناشی از نفرت."

هشتگ که #حقیقت.

شما می توانید متوجه است که جامعه اساسا نابرابر که همه سهام سرزنش در آن است. و این اولین گام به سوی پاک کردن که دانستن است که "هر کس باعث می شود قضاوت بر اساس نژاد" مانند خیابان Q می گوید. بله ما همه کمی نژادپرستانه و شناخت که داره. اما هنگامی که ما می دانیم آن ما می توانید مراحل و سخت را انجام دهد کلمه نسبت به شروع آن را تغییر دهید.

خود را نژادپرستانه شریک می کنید که دور. آنها یا فرو رفته در "تمام زندگی مهم!" مزخرف "خط نازک آبی رنگی!" مزخرف "من colorblind!" مزخرف یا آنها خیلی نژادپرستانه است که آنها در واقع با افتخار اعتراف به نژاد پرستی و انجام کارهایی مانند نمایش rebel flag که در این صورت نوزاد, عروسک (از هر هویت جنسی) چه بر روی زمین بودند شما فکر کردن در وهله اول ؟

در هر صورت خود را نژادپرستانه شریک است تمایلی به انجام کار های سخت, ترسناک, کار اعتراف خود را همدستی در یک سیستم است که مکان های سفید برتری و امتیاز سفید در مرکز آن است. هنگامی که آنها اعتراف است که آنها پس از آن تمایلی به کار سخت برای تشخیص راه آنها از آن بهره مند شوند. آنها تمایلی به رسیدن به سراسر رنگ خط. آنها تمایلی به روح-جستجو برای کار سخت به تلاش برای درک تجارب از مردم از رنگ.

خندق نژادپرستانه خود را شریک. یک "شریک" است که با تعریف کسی که کمک می کند. کشیدن خود را از اعماق امتیاز سفید یک سفر است. شما نیاز به کمک. شما نمی نیاز مردم به شما کشیدن پایین.

فکر می کنم از کودکان

به طور جدی: فکر می کنم از کودکان است.

شما نمی توانید رشد و اعتقاد داشتند که شما نیاز به انجام کار سخت نژادی عدالت که یکی از پدر و مادر خود خارج می گردند نژادپرستانه بی معنی است. یکی از والدین ممکن است می گویند که ما همه کمی نژادپرستانه و ما باید به کار سخت برای درک چگونگی بنابراین ما می تواند به مبارزه با سیستم امتیاز سفید. دیگر پدر و مادر می گویند ممکن است امتیاز سفید است مزخرف و هر چیزی که به مردم می دهد از رنگ بیشتر حقوق مدنی طول می کشد دور به نحوی از مردم سفید. که بچه ها به گوش دادن ؟ این یک بازی شیر یا خط سکه.

شما می خواهید بچه های خود را' نگرش در نژادی و عدالت وابسته به آن شریک yells بلندترین شکایت بیشتر دعوا سخت ترین snarks پشت دیگری را به عقب و یا دیگر بستگان به آنها را به عقب?

اگر شما بچه ها شما نیاز به خندق خود را نژادپرستانه شریک دیروز.

من در یک خانواده که در آن مارتین لوتر کینگ جونیور بعد ناسزا بود که در آن مدرسه من را مترقی تلاش در تنوع بودند به سخره گرفتند که در آن سیاه و سفید نام ساخته شد سرگرم کننده که در آن بله n-word استفاده شد. نبود مادر من. این پدر من و یک یا دو نفر دیگر از بستگان. مادر من بسیار پیشرفته تر. اما من رشد مترقی است. من نژادپرست و آن را در زمان تا زمانی که کالج به حتی شروع کار سخت نامید که. من هنوز هم آن را انجام می دهند به این روز و همیشه خواهد بود. میراث دوران کودکی را میکشد پشت سر من و همیشه خواهد شد.

برای بچه های خود را' خاطر خلاص شدن از شر خود را نژادپرستانه شریک است. آنها لازم نیست که در زندگی خود را. شما نمی توانید به آنها آموزش در مورد تنوع و سفید امتیاز اگر کسی نجوا که اقدام مثبت "سرقت" شانس خود را در یک کالج آیوی لیگ.

آیا نژادپرستانه خود را شریک می دانم که آنها در حال نژادپرستانه?

البته همه این را می توان واجد شرایط. آیا نژادپرستانه خود را شریک می دانم که آنها در حال نژادپرستانه? برخی از افرادی که ادعا می کنند که "تمام زندگی" موضوع واقع نمی فهمم که این نژادپرست است. و زمانی که به کسی توضیح می دهد که آن را به آنها صبورانه با مهربانی آنها را انجام دهد. برخی از افراد واقعا نمی فهمم امتیاز سفید به دلیل آن آنها را می ترساند. بسیاری از فرانک بحث در مورد آن: آنچه در آن به معنی چه اعتراف که در آن وجود دارد می تواند به معنای, چگونه آن را باعث می شود آنها احساس می کنند که چرا آنها را عصبانی می کند — می تواند یک راه طولانی بروید.

آیا خود را نژادپرستانه شریک زندگی را سیاه و سفید ، دوستان دیگر هستند که مردم از رنگ ؟ شما می توانید با استفاده از آنها به عنوان نمونه: "آیا شما فکر می کنم آن را عادلانه بود اگر این اتفاق افتاد به so-and-so?"

اگر خود را نژادپرستانه شریک است که واقعا عالی است که فوق العاده و کامل که اگر شما واقعا مایل به دفاع از آنها و ماندن با آنها خوب است. خوب است. آن را شغل خود را برای اصلاح آنها. آن کار خود را به تغییر ذهن خود را. آن را شغل خود را به آنها آموزش است. اگر آنها واقعا که عالی آنها را پذیرا.

و اگر آنها نمی, شما بگویید نژادپرستانه شریک و نه اجازه دهید که درب آنها ضربه در کون, در راه است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن