9 کتاب به صورت رایگان در آمازون امروز به مناسبت 'روز جهانی کتاب'

آمازون و اد رابرتسون/Unsplash آمازون ارائه شده است نه کتاب های رایگان برای دانلود به روشن شدن خود را در روز

توسط ETELARESANKHABAR در 5 اردیبهشت 1399
amazon-book-day
آمازون و اد رابرتسون/Unsplash

آمازون ارائه شده است نه کتاب های رایگان برای دانلود به روشن شدن خود را در روز جهانی کتاب

به مناسبت روز جهانی کتاب آمازون به ما داده است نه رایگان کتاب از نویسندگان در سراسر جهان به بلعیدن (هر رمان ترجمه شده به فارسی, بنابراین اگر شما نمی دانید که هر زبان بر روی زمین است که کاملا خوب). این ارائه آمده نمی تواند در یک زمان بهتر و همه ما می تواند احتمالا از سود گرفتن از دست داد در یک یا دو کتاب. همه شما باید انجام دهید این است که دانلود آنها را در اینجا برای روشن شدن خود را قبل از تاریخ انقضا (که فردا آوریل 24). هنگامی که شما انجام دهید که شما تمام مجموعه!

این می آید از آمازون عبور از یک پلت فرم در آمازون است که به طور خاص به معرفی خوانندگان بین المللی ادبیات و باعث می شود کشف نویسندگان از سراسر جهان در دسترس برای همه است. این مانند در اختیار داشتن دسترسی مداوم به جهان ادبیات دوره کالج (اما شما می دانید بدون دشوار مدت مقالات و مانند).

رایگان ادبی صف شامل:

1. دختر در درخت ترکیه نویسنده Sebnem Isiguzel

این یک coming-of-age رمان است که به دنبال یک دختر جوان است که احاطه شده توسط خشونت در شهر استانبول است. او در دیدار یک پسر و یک روز و دو حرکت عشق خود را در یک محیط است که همه چیز است اما مهمان نواز به سمت وحدت و شفقت است.

2. سخت باران آفریقای جنوبی به نویسنده ایرما ونتر

Hard Rain شرح زیر است روزنامه نگار الکس Derksen او به عنوان سفر به تانزانیا و در دیدار Ranna مرموز عکاس. هنگامی که بدن یک میلیاردر شوی تا خشکی اولین مظنون است شما حدس زده آن Ranna. الکس نیاز به تصمیم می گیرید که آیا او اعتماد احساسات خود را برای Ranna و یا اینکه آیا او نیاز به اجرا در جهت دیگر.

3. مردی که با آتش توسط سوئدی نویسنده Jan Stocklassa

Stocklassa آغاز می شود که در اواخر نویسنده از دختری با خالکوبی اژدها (Stieg Larsson) سمت چپ: بررسی ترور نخست وزیر سوئد, اولاف پالمه. طرفداران واقعی جرم و جنایت را در نظر بگیرید این جدیدترین وسواس.

4. زندگی توسط نویسنده چینی لو یائو

در زندگیشخصیت گائو Jialin باید دست و پنجه نرم کردن با از دست دادن شغل خود به عنوان یک معلم مدرسه به دلیل کشور خود فرار سیاست است. او حرکت می کند به دور از خانه های روستایی و تلاش می کند تا آن را در شهرستان های بزرگ. برای هر کسی که تا به حال به upend زندگی خود را (که آیا یا نه آن را به انتخاب خود) و از اول شروع این داستان را به خصوص با شما صحبت کند.

5. خود را کامل سال توسط نویسنده شارلوت لوکاس

جاناتان غم و اندوه است که وارث یک شرکت چاپ و نشر. او را طلاق فوق العاده مناسب و منظم و بسیار خاص در مورد زندگی روزمره است. یک روز او می یابد یک برنامه ریز با عنوان "کامل خود را سال" چپ رها شده در دوچرخه سواری دنباله. این آگهی جاناتان به بررسی و ماجراجویی برای پیدا کردن صاحب این مرموز برنامه ریز.

6. اولین خانم روچیلد توسط نویسنده اسرائیلی سارا Aharoni

مجموعه در قرن 18 آلمان در این رمان به شرح زیر است زن و شوهر Gutle و Meir Amschel روچیلد و مبارزه خود را متناسب با جامعه است. زمانی که Meir مهارت به عنوان یک بانکدار چشم گرفتن از یک شاهزاده زندگی خود را برای همیشه تغییر داد. اما Gutle نگران است که پس از آنها یهودی آن را تحت تاثیر قرار دهد که چگونه آنها در حال درمان جدید خود را به دایره اجتماعی.

7. قیمت بهشت اسپانیایی نویسنده سوزانا لوپز روبیو

مجموعه ای در هاوانا در سال 1947 یک مرد جوان به نام Patricio می رسد از کشور اسپانیا, فراری در جستجوی یک زندگی بهتر است. Patricio می شود یک کار به عنوان یک دونده در یک لوکس فروشگاه و از وجود و زندگی خود را طول می کشد خاموش — از جمله یک مخاطره آمیز عاشقانه با یک کانگستر همسر و عشق برای بالا پایان مد برچسب ها.

8. در طول Tapajos توسط نویسنده برزیل فرناندو ویللا

این یکی از کتاب کودکان است که اگر شما نمی خواهید بچه خود را(بازدید کنندگان) به سمت چپ از احساس در روز جهانی کتاب! دنبال دو خواهر و برادر آنها به عنوان سوار در ماجراهای در طول Trapajos رودخانه از برزیل به دنبال گم شده خود را لاک پشت حیوان خانگی.

9. از سکوت: پس از سقوط توسط آرژانتینی نویسنده ادواردو Strauch

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم اگر شما به خاطرات این یکی را برای شما است. این داستان واقعی از سال 1972 آند سقوط هواپیما که در سمت چپ اروگوئه تیم راگبی رشته به مدت 72 روز. ادواردو Strauch یکی از بازماندگان سقوط هواپیما که در می یابد راه خود را به خانه.

بنابراین آنچه از شما انتظار دارند ؟ دانلود به عنوان بسیاری از شما می خواهید و شروع کنید!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن