از پیگیری گردباد به اسب زمزمه این سفرهای داخلی ارائه ماجراهای بزرگ نزدیک به خانه

همانطور که ما تحت پوشش به تازگی با محدودیت های مسافرتی برای ساکنان ایالات متحده هنوز هم در بسیاری از نقاط جهان بسیاری از سفر لوکس شرکت چرخد و به تمرکز بر مسافرت داخلی برای این تابستان و پاییز برجسته در خصوص سفرهای که جشن بزرگ خارج از منزل. مستقر در لندن ناگفته داستان سفر یکی دیگر از شرکت هایی—هر چند آن ارائه شده شامل یک گزینه است که قابل ملاحظه ای یو پی اس آدرنالین سطح از فقط یک سفر به یک پارک ملی است. برای شروع در $40,000 هر فرد در تعقیب طوفان در غرب تجربه شما را—و خود را تیم اختصاصی از کارشناسان نزدیک به هیجان انگیز هواشناسی رویداد, در حالی که همچنین دادن به شما یک نگاه چگونه آن کارشناسان تجزیه و تحلیل الگوهای آب و هوایی و تحقیقات تغییر آب و هوا.

شرکت تاسیس شده توسط علامت Allvey و کریس Brunning های بی حد و حصر داستان سفر طراحی شده برای اتصال مسافران با “شخصیت های فوق العاده” که قادر به ارائه بینش به یک مقصد یا تجربه از شناخته شده مثبت به پشت صحنه خودی همه با هدف فعال کردن “مهمان به (تبدیل) به قصه خود را زمانی که آنها بازگشت به خانه” اواز یا موسیقی دو نفری توضیح می دهد. با که—و این واقعیت است که بسیاری از مشتریان در حال امید بستن به چوب نزدیک به خانه در این سال در ذهن شرکت فقط معرفی ماجراهای در آستان شما یک مجموعه ای از برنامه ریزی سفرهای داخلی است که برجسته هر دو افراد و مکان ها در سراسر ایالات متحده است.

hawaii untold story bespoke travel

ماجراهای خود را در آستان برنامه همچنین شامل یک هفته در هاوایی گریز حسن نیت ارائه میدهد Untold Story سفر

برای مثال 10 روز افسانه ای از آسمان کشور در مونتانا و وایومینگ سفرنامه (با شروع در $15,000 در هر فرد برای یک زن و شوهر و یا $8,000 هر فرد برای یک خانواده چهار) شامل زمان با کار کابوی ها و “اسب whisperers” یک پشت صحنه سفر به Jackson سوراخ کاری و یک روز پیگیری سیاه خرس و گرگ بسته در پارک ملی یلوستون با یک رهبر پروژه از گرگ مرمت پروژه و همچنین به عنوان گزینه خود را برای ایجاد غربی فیلم رها شده در شهر معدن. هفت شب سلام Escapade در هاوایی (از 10000 $در هر فرد) در ضمن استطاعت خواهد شد فرصت برای مقابله با, برخی, North Shore, rip فر با سابق pro کن بنوا و پرواز بیش فعال حفره های آتشفشانی با دانشگاه هاوایی volcanologist اسکات بسوزم.

در هفت شب طوفان تعقیب سفرنامه مهمانان این شانس را به پیگیری یک گردباد و دریافت به عنوان نزدیک به این اقدام که شرایط اجازه می دهد. هنگامی که هواشناسان را رسم مسیر طوفان مهمانان خواهد بود پرواز به سمت آن محل به طور کلی و سپس حمل و نقل نزدیک, در لوکس RV شده است که مجهز با تمام وسایل رفاهی مورد نیاز (از جمله یک آشپز خصوصی.) با تیم هواشناسان پیشرو در خصوص اقتباس نظارت Suv ها کاروان را صرف چند روز پس از طوفان همه در حالی که گرفتن نمونه و تجزیه و تحلیل الگوهای آب و هوایی برای کمک به تغییر آب و هوا پژوهش; مهمان قادر خواهد بود برای کمک به این و ارائه آنها را به فرصتی برای کمک به یک در سطح جهانی قابل توجه پروژه. در حالی که همه حرفه ای آب و تولید فیلم خدمه را سند ماجراجویی خود را برای آیندگان و برای کمک به شما در به اشتراک گذاری داستان خود را با دوستان و خانواده. تماس با ما [email protected] برای اطلاعات بیشتر در مورد ماجراهای جدید در آستان خود برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>