یک نگاهی به جو Sasto را Instagram خوراک و شما می توانید ببینید او جدی پاستا دست ساز وسواس. لس آنجلس بر اساس آشپز و سرآشپز بالا فینالیست اول یافت شور و شوق خود را برای ماکارونی کار برای آشپز مشهور مایکل تاسک در درخت در سان فرانسیسکو که در حال حاضر دارای سه ستاره میچلین. پس از او به طور مداوم بررسی اشکال و ترکیبات عطر و طعم و رنگ و حتی تزریق رشته خود را با شاهدانه.

در این قسمت از Robb Report مدرسه آشپزی, Sasto می پیوندد آشپزی ویرایشگر جرمی Repanich به بحث های مورد علاقه خود را به عنوان یک کلاسیک carbonara. البته او آغاز می شود با guanciale تخم مرغ از بازار کشاورزان پاستا تازه او باعث می شود خود Pecorino پارمسان و فلفل سیاه اما آنچه مهم است این است که روش او رو باز در این ویدیو به قوام مناسب در هر زمان. به عنوان او آماده ظرف Sasto همچنین توضیح می دهد که چگونه او بازمانده طاعون, ایجاد آنلاین دوره های پخت و پز و خواب از مصرف این سفر او تا به حال به لغو درست زمانی که Covid-19 رسید.

شانس و به پایان می رسد و لینک های اضافی

  • Sasto در حال حاضر ارائه زندگی می کنند کلاس های آشپزی آنلاین از طریق ChefsFeed. درس بعدی خود را در روز یکشنبه نشان می دهد که چگونه برای ایجاد سمولینا چهار نان. اگر شما نمی توانید پیوستن به زندگی می کنند, شما هنوز هم می توانید خرید کلاس و سازمان دیده بان ذخیره ویدئو بعد.
  • اگر شما با استفاده از یک خشک پاستا خود را برای دستور العمل Sasto می گوید که بهترین خود را برای خرید یک وارداتی از ایتالیا و ساخته شده است با یک برنز یا برنج می میرند. این مهم است زیرا آن را می دهد ماکارونی بافت به کمک سس خود را بحالت تعلیق دراوردن و پایبند به رشته فرنگی. یکی از مورد علاقه ما خشک پاستا است از Afeltra.
  • سر به Robb Report را Instagram صفحه برای بررسی بیشتر قسمت از مدرسه آشپزیاز جمله سرآشپز بالا برنده مه لین را به راحتی و جیمز ریش برنده جایزه کریس چوپان دستور بیکن شیلی جام جم.

استادان آشپزی
همین حالا غذا رویداد سال است. ثبت نام برای Robb Report's آشپزی کارشناسی ارشد در حال حاضر. و یا برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید RR1.