Confessional
JGI/جیمی کوره/گتی

خوب, دوست دختر, اگر شما از خواب بیدار با گرم tingles پس از یک داغ در مورد رویای آبی مرد یا زن (و یا هر دو—چشمک چشمک) ما آن را دریافت کنید. ما همه ما رو له—که یک نفر که واقعا آن را برای ما. شاید آن کسی که شما می دانید IRL مانند یک همکار و یا بچه خود را در ورزشگاه. شاید آن برادر خود را در قانون و سرقت سرخ نگاهها در سراسر اتاق در روز شکرگزاری. شاید خود واقعی مهم دیگر و شما فوق العاده خوش شانس به چنین شور و درست در نوک انگشتان خود را هر روز.

همه ما تا به حال له و آنها کاملا طبیعی است. آنها به ما یادآوری می کنند که ما زنده هستند و هنوز هم می تواند احساس می کنید همه چیز حتی پس از یک روز طولانی از بچه ها ضرب و شتم ما را با خود میان وعده مطالبات و مدفوع خود را از طریق شنا کردن پوشک. گم شدن در مورد ثور و عظیم “چکش” نیست بدترین راه برای فرار از زندگی خود را و فراموش نکنید که در مورد این بیماری همه گیر و فاجعه است که جهان ما در حال حاضر.

اعترافی #25789951

“ازدواج hetero زن در اینجا. هرگز فکر نمی کردم آن را به من رخ می دهد اما این رسمی: من مچاله شده در یکی دیگر از زنان در کار من. I’m not gonna دنبال چیزی جز لعنت چیزهایی که من می خواهم با او انجام دهید.”

اعترافی #25789366

“من له در یک زن من ملاقات آنلاین. من با شوهرم 28 سال, اما من نمی توانم از فکر کردن در مورد او.”

گاهی اوقات که ما مسن تر ما تعجب خودمان را با, که, کاملا, چراغ ما آتش است. در طول زمان خواسته های ما را تغییر دهید—ما به مانند تیره مو, در حال حاضر ما به خاکستری. یا ما قبلا رفت و پس از بچه لاغر و در حال حاضر ما می خواهیم بزرگترین اسلحه ما می توانید پیدا کنید. یا زنان زرق و برق دار هستند و سرعت ما در حال حاضر به جای مردان است. اجازه دهید خود را تکامل و لذت بردن از خود را له هر چه یا هر که آنها ممکن است.

اعترافی #25788744

“رفتن به سفر ثانیه را با بهترین دوستان هفته آینده. او یک ساقدوش داماد در عروسی ما. من له بر او….”

اعترافی #25788587

“قرار بود شیر خودم را له من هنوز اینجا هستم در 01:30 خیره در عکس خود را در Facebook در بین دیگر مرور صفحات وب و احساس قلب من تلو تلو خوردن هر بار که من گرفتن چشم از نام خود را در تب مرورگر. به طوری که خبر خوبی است.”

گاهی اوقات ما له ما می دانیم که ما نباید. این طبیعی است. بنابراین اگر شما سرخ شدن کمی و اجازه دهید قلب شما بال بال زدن? در پایان روز زمانی که شما باقی می ماند درست به شما که له بسیار بی ضرر است.

اعترافی #25784350

“من چنین له در دختران 5th grade, معلم. او بسیار درس خوان و من تصور او یا واقعا در خواب خوب است یا نه اما من او آموزش چند چیز!”

اعترافی #25784588

“داشتن بهترین شیطان افکار ما در مورد قهوهای مایل به زرد و ریشو داغ آن مرد در محل کار. سپس شیطان افکار تکامل را به تعجب آنچه که او مانند به عنوان یک پسر و اگر idk که باعث می شود آن را بهتر یا بدتر در سر من lol”

اعترافی #25782875

“من DH می کند وایکینگ reenactments و همه چیز برای نمایشگاه ها و جشنواره ها برای تفریح واقعا به نظر می رسد بخشی بیش از حد. من بیشتر جذب به او وایکینگ و با تمام جعلی خون و خاک از من در به طور منظم خود را روز به روز. من آرزو می کنم او می خواهم در لباس محلی!!”

له و توهمات کمک دوباره جرقه شعله های آتش است که در آن ممکن است سوخته و این که همیشه یک چیز بد است. منظورم این است که برخی از قهوهای مایل به زرد مرد با ریش می fix my WiFi در هر زمان.

اعترافی #25764245

“من کاملا وسواس را نشان می دهد “شما”. Penn Badgley تا داغ است به عنوان جو. من نمی خواهد ذهن من که دوست دختر خود را”

اعترافی #25789922

“من باید توهمات در مورد اندرو اسکات. یک زن می تواند رویایی!”

اعترافی #25781843

“موسیقی کلاسیک نیاز دارید در اینجا. من خیال پردازی در مورد جاشوا بل.”

اعترافی #25785634

“من تا به حال بسیار شیطان در مورد رویای جیم Cantore از کانال آب و هوا.”

اعترافی #25781240

“من تا به حال رویای عاشقانه در مورد Seth Rogen و من آن را دوست داشت.”

هالیوود له هستند چرا که آنها کاملا بی خطر و وجود یک آرایه گسترده ای از گزینه های. کرال استاکر آن را برای شما ؟ سرد است. کلاسیک, ویولن? آن را دریافت کنید ، این است که فانتزی خود را به طوری آن را خود.

اعترافی #25789766

“خیلی خوشحالم که بچه های من عاشق این MCU, فیلم, چرا که من بسیار واضح توهمات بودن گوشت در, Chris Evans/رابرت داونی جونیور ساندویچ.”

اعترافی #25785396

“من امیدوارم به خدا که کریس ایوانز برای بازی کاپیتان امریکا فانتزی من شده ساختمان است.”

اعترافی #25777488

“من باید بسیار دقیق فانتزی زندگی که در آن تام Hiddleston و من دیدار و سقوط در عشق است.”

اعترافی #25780739

“من یک رویا بود که من در یک کاپیتان و هنری خطر است. پس از آن بود ، من افسرده هرگز اتفاق خواهد افتاد :(“

و سپس تاپیک های قدیمی کلاسیک “ابرقهرمان” له. این یک حس داغ, عضلانی, save-the-world نوع… در لباس تنگ? چه به عشق ؟

له و توهمات طبیعی هستند و معمولا بسیار سالم و بنابراین برخی از پاپ با آنها. به عنوان طولانی به عنوان شما در واقع نمی ساقه Chris Evans جو گلدبرگ-شما خوب هستید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de