تراشه و جوانا Gaines خود را می گویند بچه ها کوررنگ هستند و فقط هیچ

ناراحت کننده مکالمات با یک مرد سیاه و سفید/YouTube خانواده پنج صحبت در مورد نژاد پرستی و چگونه به گفتگو با

توسط ETELARESANKHABAR در 30 خرداد 1399
chip and joanna gaines
ناراحت کننده مکالمات با یک مرد سیاه و سفید/YouTube

خانواده پنج صحبت در مورد نژاد پرستی و چگونه به گفتگو با فرزندان خود

تراشه و جوانا Gaines خواسته می شود در یک قسمت از امانوئل Acho را "ناراحت کننده مکالمات با یک مرد سیاه و سفید" وب سری به او بپرسید که آیا این یک مشکل برای بالا بردن فرزندان خود را به "colorblind."

سابق HGTV ستاره به همراه آورده خود را پنج بچه — دریک, 15, الا, 13, دوک, 12, Emmie, 10, و خدمه 2 — به صحبت در مورد آنچه اتفاق می افتد در جهان امروز و بحث در مورد چگونه آنها باید رویکرد موضوع مسابقه با بچه های خود را.

جوانا گفت که یک داستان در مورد درخواست بچه های خود را اگر آنها رفت و به یک ایستگاه گاز و دیدم یک مرد سیاه و یک مرد سفید پوست که بچه ها بیشتر احساس تهدید ، بچه ها ظاهرا گفت که آنها نمی تواند تهدید یا مرد. "پس بعد تراشه و من صحبت شد و کل این ایده از این رنگ کور چیزی آمد و تراشه گفت:" شما می دانید من افتخار من فکر می کنم بچه های ما colorblind,'" جوانا گفت Acho. "و سپس ما شروع به نوع هل دادن پشت در که و من فکر می کنم سوال ما از شما این است که... بهترین راه برای حرکت به جلو با این گفتگو؟"

آه.

Acho با صبر و حوصله توضیح به Gaines خانواده که آن را واقعا نمی ممکن است به colorblind چون خوب مردم هستند و رنگ های مختلف و سفید تنها مردم اند که دادید. آن را نیز نفی تجربیات از مردم از رنگ (از جمله جوآن) هنگامی که یک شخص نمی افتخار تاریخ و فرهنگ که از آنها آمد.

Acho توضیح داد که او فکر می کند که "اگر ما نمی افشا فرزندان ما را به رنگ های مختلف به مسابقات مختلف" و سپس به عنوان آنها رشد می کنند تا آنها "نمی خواهد بود قادر به کشف تفاوت بین یک مرد سیاه و سفید است که یک تهدید و یک مرد سیاه و سفید که فقط سیاه و سفید است." او افزود: "من فکر می کنم وجود یک قدرت وجود دارد زیبایی در دیدن رنگ. من نمی خواهم این مفهوم از کوری رنگ چون رنگ ها و فرهنگ ها زیبا هستند."

تراشه سپس پرسید که چگونه ما می توانیم "حل" نژاد پرستی از آنجا که بسیاری از مردم نمی خواهید برای ورود به گفتگو در مورد مسابقه چرا که آنها ممکن است برچسب نژادپرست است. "در امریکا, ما باید به یاد داشته باشید که تاریخ به معنای یاد می شود اما تاریخ همیشه معنای جشن گرفته می شود," Acho پاسخ با صبر و شکیبایی از یک سنت. "ما تاریخچه بنابراین engrained به ما و فرهنگ ما حتی نمی متوجه ما کور به آن است."

این Gaines' جوانترین دختر, Emmie, که در واقع خواسته های معنی دار سوال به Acho: "آیا شما ترس از مردم سفید?" که Acho پاسخ داد: "من نه ترس از مردم سفید; من محتاط سفید مردم است."

گوش تجلیل به آنها برای گرفتن وقت به آموزش خود را و باید این مکالمات با بچه های خود را (بسیاری از همین حالا) و استفاده از افراد مشهور برای جلب توجه به آنچه اتفاق می افتد. آنها همچنین متعهد $200,000 برای NAACP وکو فصل. آن را فقط به درد به تماشای دو آموزش بزرگسالان بخواهید یک مرد سیاه و سفید برای توضیح به آنها را زمانی که آنها می تواند به راحتی تحصیل خود را و سپس بر روی نشان می دهد به درخواست معنی دار بیشتر سوالات از آنهایی که در مورد "colorblindness" واقعا حرکت مکالمه رو به جلو است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب