از اعترافی: بالا بردن توئین یا نوجوان F*cking طاقت فرسا

pidjoe/گتی بچه ها سرگرم کننده است ، منظورم این است که آنها به شما اجازه خواب در آنها می توانند خود را تنقلا

توسط ETELARESANKHABAR در 21 خرداد 1399
confessional-raising-teens
pidjoe/گتی

بچه ها سرگرم کننده است ، منظورم این است که آنها به شما اجازه خواب در آنها می توانند خود را تنقلات آنها پاک خود ته. همه گه شما متنفر مقابله با زمانی که آنها جوان بودند شروع به شستن دور زمانی که شما در حال بالا بردن tweens و نوجوانان.

و آره در بسیاری از راه های آن را آسان تر از پاک کردن کودک نو پا pee برای سومین بار در خانه مادر بزرگ در حالی که تغذیه با شیر مادر یک hangry عزیزم.

اما آن را نیز سخت تر و تنهاتر از جنبه ای دیگر از پدر و مادر. زمانی که شما پدر و مادر یک توئین یا نوجوان شما نمی توانید دریچه مثل شما استفاده می شود قادر به, چرا که آنها می خواهند حریم خصوصی خود را. شما دست و پا کردن و ظروف سرباز یا مسافر تا, و آن را به معنی بیشتر به این دلیل که همه چیز به نظر می رسد بزرگتر هنگامی که بچه های خود را بزرگ تر هستند. ظروف سرباز یا مسافر تا زمانی که آنها دو و شروع به آموزش خیلی زود است ؟ آه شما را برای همیشه بهبود می یابند. ظروف سرباز یا مسافر تا زمانی که آنها 15? تمام جهان ممکن است می دانم. ریسک بالاتر و گه به نظر می رسد توجه بیشتر است.

نوجوانان می تواند طاقت فرسا و ميانگين بلکه با محبت و شیرین, همه در همان روز. آنها در حال یادگیری چگونه به مدیریت جدید آزادی ها و مسئولیت ها در حالی که هنوز هم نیاز به راهنمایی از شما. این یک rollercoaster بنابراین در تنگ نگه دارید. اما مانند هر دیگر کارناوال سوار نمی کند آن را برای همیشه لطفا برای آخرین. و همه شما می توانید برای امید است که زمانی که شما به پایان برسد شما می توانید به عقب نگاه کنید و بگویید: "اوه. که ترسناک بود. اما من خوشحالم که من آن را انجام داد."

اعترافی #25767281

"عزیز نوجوان پسر, لطفا برای جلوگیری از نوشتن vulgarities در یخچال با حرف آهن ربا. 8 ساله پسر عموی من پرسید چه تنگ بود. چه بچه هستم من قرار است به آن می گویند؟"
پدر و مادر هرگز به معنی دانستن آنچه در آینده آینده. زیرا آنها را گنگ و نفرت انگیز گه مثل این...

اعترافی #25774883

"من نوجوان DD را در حال تماشای باربی فیلم از زمانی که آنها کوچک و من گریه"

بلکه شیرین گه مثل این است که باعث می شود شما گریه.

اعترافی #25774762

"این بیماری همه گیر به ارمغان آورده است بسیاری از چیزهایی که به تمرکز است که به سادگی فازی و ناخوشایند است. واقعیت این است که من به سختی تحمل نوجوانم اس اس یکی از بزرگ است."

اعترافی #25774479

"من در قرنطینه به تنهایی به تنها یک کودک در حالی که گفت: نوجوانان و بچه نگه داشتن کینه با من زندگی w/من exh که ارتباط ضعیف در خارج از کشور در نیویورک در حال حاضر کانون جهانی همه گیر و آنها هر دو مخالف بودن پناه در.... چگونه تو اضطراب؟"

اعترافی #25774192

"برای همه مشکل می شود من خیلی خوشحال هستم DS را برای این قرنطینه. آنها خواب تا ظهر هر روز ما را ترک به تنهایی برای دریافت کار انجام می شود, رسیدگی به تمام خود را از راه دور یادگیری با کمک و اصلا گریه و ناله و شکایت کردن در مورد خانه."
در این سال ما رو به پدر و مادر ما tweens و نوجوانان در طول یک بیماری همه گیر! بساز. و در برخی از راه آنها که قدیمی تر ساخته شده آن را آسان تر است. در دیگران آن روح مکیدن سخت است.

اعترافی #25784053

"بسیار بیمار ثانیه, پیامک من که او را مادر است, بنابراین من می تواند استراحت. آنچه که من از خواب بیدار شدم 2 نوجوانان جیغ در هر یک از دیگر بیش از یک ماهوت و یک سگ پارس در نوجوانان آه و 3 سبد لباس های شسته شده را انجام دهد. هی f گشت با تشکر"

اعترافی #25783719

"آن زمان من 8 ساعت به تمیز کردن آشپزخانه و اتاق ناهار خوری امروز در یک روز خاموش است. من 3 نوجوانان و شوهر. گاهی اوقات من در مورد زندگی در یک آپارتمان 1 خوابه به تنهایی."

اعترافی #25771042

"من برای اولین بار اعتراف. پدر و مادر یک لعنتی, بیهوده, روح, از بین بردن تجربه است."
به عنوان یک مادر به یک توئین یا نوجوان می تواند یک کار بیهوده که باعث می شود شما احساس نامرئی و گرفته شده برای اعطا.

اعترافی #25784052

"پدر یک سگ ماده, شوهر, asshole و ما مورچه ها در خانه. خسته می شوند."

اعترافی #25783970

"نوجوان DSD است که بسیار شور امشب. WTF? آن را مانند او متنفر است همه ما و احساس ما سزاوار مجازات است. من خیلی بیش از او."

به فرانک, نوجوانان سگ هستند.

اعترافی #25783927

"من واقعا نمی به نظر می رسد که همه علاقه مند به گرفتن گواهی نامه ی رانندگی. من این نگرش عجیب و غریب است. من نمی توانستم صبر کنید به درایو."

اعترافی #25783859

"احساس می کنم مثل یک بچه بداخلاق و لوس اما تا زحمت من چقدر فداکاری برای بچه های من. در حال حاضر من نوجوان D من می خواهد برای جلوگیری از پخت قبل از میلاد او نمی مانند وسوسه. Dammit, پخت شل من! چه چیز دیگری شما از مردم می خواهید؟"

و آنها عجیب و غریب با چیزهایی که توجه به آنها عمیقا در مقابل چیزهایی که آنها را به صفر shits در مورد.

اعترافی #25783625

"دختر در حال رفتن را از طریق یک مقابلهای فاز. آن را طاقت فرسا و من اعتراف مضر بیش از حد."

اعترافی #25781380

"من احساس می کنم دختر نوجوانم دوست/می خواهد/فکر می کند مخالف من فقط به متفاوت/متضاد."

به نظر می رسد مانند آنها دشوار است فقط به مشکل باشد.

اعترافی #25783463

"مهم نیست که چه کسی رئیس جمهور, من همیشه احساس متاسفم برای خود بچه ها (به خصوص نوجوانان). شما نمی برای آن را بپرسید اما شما زندگی می کنند در یک fishbowl, همیشه نگهبانان مسلح نمی تواند عادی روابط و آن را در اخبار اگر شما چیزی واقعا احمقانه است."

اعترافی #25766311

"من می ترسم از این تنش زمانی که تبدیل شدن آنها به نوجوانان در این دنیا دیوانه. آنها خواهید بود در خارج وجود دارد با دیگر بچه که jacked ذهنی از تروما آنها تجربه کرده است. این همه و خیلی استرس زا است. آنها تمام سلول های مغز"

اما ما باید به یاد داشته باشید که یک نوجوان امروز سخت تر از همیشه است.

اعترافی #25781885

"در اعماق درون من خشم بچه ها من برای همه چیز است که من را از طریق در سالهای نوجوانی خود را. در زمان من فکر می کردم من که قرار بود به از دست دادن سلامت عقل من و یا شاید یک حمله قلبی از چالش های بی شماری روز."

اعترافی #25778576

"عیسی مسیح من بدترین کیر بلوک های در این سیاره! مثل رفتن به رختخواب و اقامت وجود دارد و ترک شنود ما را تماشا sakes چون من می خوام گذاشته! هیچ ندیدم شارژر خود را بدون من نمی می خواهم به شنیدن در مورد خود, ویدئو جدید بازی - از دست داده است!"

اما damnit این فرفره دشوار است. آن را سخت به خشم آنها را زمانی که آنها عمل می کنند مانند غول تشکرها و همه چیز را از ما.

اعترافی #25775693

"هیچ کس به شما می گوید که چگونه تنها زندگی می شود پس از کودکان خود را تبدیل به نوجوانان است. شما آنها را از همه شما برای سال و سپس آنها را تبدیل به خودخواه twats که فقط می خواهم به بازی بازی های ویدئویی. من آنها را خیلی دوست دارم اما ای کاش آنها رشد کرده و در حال حاضر."

اعترافی #25778308

"من رشد کودکان و نوجوانان هرگز دریغ به من بگویید که آنها را دوست دارم و احساس می کنم که باعث می شود من موفق پدر و مادر است. ما تا به حال بسیاری از مبارزات در سال های نوجوانی"

اعترافی #25775477

"من می توانید انجام دهید نوزاد کودک بچه, مراحل فقط خوب است. من کاملا لعنتی تا سال های نوجوانی. من نمی دانم که چگونه به انجام این قسمت است. ببخشید بچه ها :("

چرا که روزی آنها را رشد و شما امیدوارم شما قادر خواهید بود به نگاه و می گویند "من بهترین من" حتی اگر شما کردن زیادی.

حقیقت این است که ما در تلاش هستیم. ما در حال انجام این کار برای بالا بردن خوب انسان است که در مورد مراقبت از دیگران و رشد خواهد کرد به طور کامل عملکرد افراد است که کمک به جامعه رای کمک به افراد مسن حمل مواد غذایی خود را و اگر آنها را انتخاب کنید به پدر و مادر نیز افزایش خود به خود خوب انسان با یک قطب نمای اخلاقی. اما به منظور انجام این کار ما باید از طریق پر سر و صدا بین و نوجوان سال و برای بسیاری از والدین که به نظر می رسد غیر ممکن است. همه ما می توانید انجام دهید این است که آن را یک روز در یک زمان بیدار شدن از خواب و نشان دادن عشق و محبت و بخشش در حالی که همچنین با استفاده از تعلیم لحظه به اطمینان حاصل شود بچه های ما واقعا کسانی که "درس های زندگی" آنها نیاز به جلوگیری از حق تشکرها.

این آسان نیست—در واقع آن را کاملا خسته کننده است و ممکن است شما را به گریه یا جیغ با نا امیدی. اما شما تنها نیستید. کل جهان وجود دارد از پدر و مادر در خارج وجود دارد در همان قایق به شما و ما تشویق شما و بچه خود را) به خط پایان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب