از اعترافی: احساسات واقعی ما در مورد ‘Maskholes’


confessional-frustrated-woman-mask
gruizza/گتی

اگر یک کلمه که کپسوله سال 2020 آن را به خوبی می تواند “ماسک.” چه کسی می دانست این خواهد بود تپه های بسیاری می میرند در—علت بسیاری خواهد تلنگر خود را گه در مورد ویروسی و خطر از دست دادن شغل خود را بیش از ؟ همه به خاطر سادگی پوشیدن چهره و پوشش به فروشگاه در Costco?

اما در اینجا ما هستند. تقسیم شده و در بسیاری از مسائل—کنترل اسلحه زنان حق انتخاب جمهوری خواهان در مقابل دموکرات ها و محافظه کاران در مقابل لیبرال ها مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل بایدن. و در سال 2020 نقاب مقابل maskholes.

آمریکایی ها مایل به انجام بخشی خود را برای مبارزه با بدترین بیماری همه گیر ما دیده ایم در طول عمر ما در مقابل کسانی که نمی کند چرا که به نحوی با پوشیدن یک ماسک برای رفتن شتاب 6-بسته به نقض خود را “حقوق.”

بنابراین جای تعجب نیست که این موضوع نشان می دهد تا در اعترافی زیادی است. همه ما از دیدن فیلم از رشد, باسن بزرگسالان, پرتاب بداخلاقی و ارعاب کارکنان که بخواهید آنها را به پیروی از فروشگاه ماسک سیاست. همه ما که لجبازی دایی که با وجود 130k آمریکا, مرگ و میر, هیچ NBA فصل MLB فصل, کالج, ورزش, تعطیلی مدارس در هر دولت و فاجعه اثر COVID-19 تا به حال در تقریبا هر صنعت در سراسر جهان هنوز هم قبول ندارید که این واقعی است. “ماسک برای گوسفند!,” او می گوید. نه عمو کارل ماسک ها برای کسانی که, که باور, علم, و که می خواهند به زندگی می کنند و کمک به دیگران زندگی می کنند.

در اینجا برخی از مامان ترسناک اعترافات در مورد ناکامی های ما همه احساس این همه گیر در drags با تشکر از همه عمو Carls وجود دارد.

اعترافی #25788691

“من دوست آنلاین است که همیشه ناله در مورد چگونه او و همسرش در معرض خطر هستند اما آنها شادی-خرید آنها غذا خوردن در رستوران, و آنها در حال رفتن به یک شام با 10 اعضای خانواده با هیچ اجتماعی فاصله و بدون ماسک. آرزو می کنم او می خواهم STFU.”

اعترافی #25788505

“اوه! همسایه است که یک پرستار و باید بدانید بهتر است که با داشتن یک mlm ، به طور جدی باید 50 نفر را در خود خانه و حیاط هیچ ماسک یا اجتماعی فاصله. فقط می خواهم به آنها اسپری همه با Lysol”

اعترافی #25788561

“من فکر می کنم بزرگسالانی که نمی پوشیدن ماسک در داخل در حال تشکرها.”

اعترافی #25787066

“من در فلوریدا. من می خواهم به آزار و اذیت غیر نقاب مردمی که من می بینم.”

اعترافی #25783599

“من دوست ندارم که چگونه به سرعت جامعه من است “به حالت عادی بازگشت” از COVID قرنطینه به علاوه مردم چگونه عمل می کنند مانند آن را هرگز اتفاق افتاده است. آیا آنها فراموش نفر کشته شده اند ؟ آرزو می کنم مردم مراقبت به اندازه کافی در مورد همکار خود و پوشیدن ماسک و دستکش و دوباره.”

Maskholes بدترین. آنها 2020 را معضل در جامعه به عنوان آنها عمدا بی هیچ گونه تلاش همه ما را با quarantining و ماسک-پوشیدن—همه در نام خود را به “حقوق.” چون ظاهرا آنها تنها آنهایی که مهم است.

اعترافی #25788293

“من می ترسم در مورد گرفتن Coronavirus! من ضد عفونی کردن به طور مداوم و به ندرت خانه را ترک. من نگران مردم در AZ فقط اهمیتی نمی دهند. هیچ فاصله اجتماعی و یا ماسک!”

اعترافی #25787392

“من نمی توانستم بخوابم شب گذشته به دلیل اضطراب است. نمی تواند متوقف فکر کردن در مورد ویروس و تمام استدلال و ماسک و چگونه بسیاری از مردم نادان وجود دارد و من نمی توانم به دور از آنها را در جایی که من زندگی می کنند. من خیلی خسته ام. خیلی خسته ام.”

اعترافی #25782785

“واقعا نگران با بسیاری از مردم نه اجتماعی فاصله و یا با پوشیدن ماسک. پدر و مادر اجازه بچه های خود را آویزان w/دوستان است. احساس نمی راحت بودن همکاران من هستند زیرا این افراد است.”

اعترافی #25782131

“من پاره پاره بین بودن خیلی صدمه دیده و تا دیوانه در غیر ماسک-پوشیدن, غیر-اجتماعی-دورى مردمی نگاه و صحبت در مورد ما مثل ما دیوانه است. با مسائل مربوط به سلامت خانواده من است می ترسم برای من…من بیشتر می ترسم برای آنها. حقه باز نیست نوع و یا سالم است.”

اعترافی #25775540

“من شروع به دوخت ماسک صورت برای من 5 و 7 ساله. تمام آنهایی که مناسب اما آنها فقط نگاه لعنت کوچک است. این گوشی من را بیش از همه دوباره”

حقیقت این است که ما در حال ترس. ما ترس از فرستادن بچه های ما به مدرسه است. ما ترس از اثرات دراز مدت انزوا. ما ترس از این نیست-دانستن—هنگامی که آن را به پایان ؟ وجود خواهد داشت یک واکسن? آن را آزمایش به خوبی به اندازه کافی برای اطمینان از ایمنی خود را? ما همه بیرون آمدن از این مشکل درست میشه ؟

اعترافی #25787795

“این تنها یک ماده از زمان قبل از وجود یک تصویری از مادر بودن “کارن” و امتناع از پوشیدن ماسک در یک فروشگاه”

اعترافی #25785122

“ثانیه تصمیم گرفته است برای کار از خانه تا آنجا که ممکن است به خاطر کسی که در آزمایش مثبت برای Covid. او حاضر به پوشیدن ماسک در هنگام خرید مواد غذایی هر چند. در حال حاضر من باید به دیدن او ساده لوحانه صورت تمام طول روز.”

اعترافی #25787504

“من dumbass MIL بیرون رفتن برای غذا خوردن در رستوران های آشکار و نیز رفتن را به ماندن با ما در طول تعطیلات. من بسیار ناراحت است.”

و هنگامی که شما مرتبط و یا مجبور به زندگی با یک maskhole آن را 100 بار بدتر است.

اعترافی #25787249

“اگر ما به پایان رسید تا یکی دیگر از مستند زیرا مردم نمی پوشیدن ماسک خود را که خوب با من. ما با ذخیره نزدیک به $3k در مهدکودک هزینه های زمان گذشته و من لازم نیست که برای دیدن من دید? برنده/برنده.”

اعترافی #25786694

“من در واقع واقعا مانند پوشیدن یک ماسک از آنجا که هیچ کس می گوید من به لبخند.”

اعترافی #25778061

“من حدس می زنم چیز خوب در مورد پوشیدن ماسک در همه جا این است که من اصلا به موم من سبیل:)”

همانطور که در همه چیز وجود دارد یک پوشش نقره ای در تمام این گه—گاهی اوقات شما reeeeeaaaaaaally باید به دنبال آن ،

اعترافی #25778261

“من هیچ گونه نگرانی در مورد Covid کنه. من نیاز به خواب من نیاز به جلوگیری از افزایش وزن, من نیاز به متوقف کردن نگرانی در مورد بچه های من در حال مرگ است. من قصد دارم برای قرار دادن بر روی ماسک و دستکش و گه انجام می شود. زندگی را به حرکت با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است.”

اعترافی #25777605

“من کار در یک محل که در آن پوشش بالا الزامی است & من به شما بگویم هیچ چیز را تشویق می کند بهداشت دهان و دندان مانند اینکه مجبور به بوی نفس خود را برای 9 ساعت است. من خار 3 بار امروز و آن را تنها 1:30.”

اعترافی #25777401

“من باید خطوط مایل به زرد قهوهای روی صورت من از پوشیدن یک ماسک صورت.”

اعترافی #25781691

“من فقط به صرف زمان با دو نفر از همکاران من امروز در فرد (6 فوت دور و با ماسک در) اما omg این احساس خوب به اویختن با مردم توسط خودم بدون DH و DD در اطراف.”

خط پایین این است که این جدید ما عادی حداقل در حال حاضر, بنابراین ما نیاز به ایجاد بهترین از آن. آره شما ممکن است دریافت “ماسک خطوط مایل به زرد قهوهای” در حال حاضر. شما ممکن است مجبور به مسواک زدن دندان های خود را 10 بار در روز. اما اگر پوشیدن ماسک به معنی شما را به دیدن دوستان و خانواده دوباره و بازگشت به حتی کوچکترین حس عادی در آغوش آن.

اعترافی #25781317

“نمی تواند به توقف خرید ناز و زیبا پارچه ماسک صورت! منظورم این است که ما فقط قرار بود به آنها را می پوشند یک بار قبل از شستن آنها قرار است به مانند زیر درست است ؟ به علاوه این covid گه به نظر می رسد مانند آن را برای رفتن به اینجا چندی…”

اعترافی #25779600

“من با خوشحالی به پوشیدن ماسک برای محافظت از دیگران تا زمانی که آن را طول می کشد.”

اعترافی #25777793

“من شده اند با دوخت facemasks. وقتی که من انجام داده با این دسته من بود در 103. من smoke a bowl و دعا می کنم در حالی که من آنها را. من امیدوارم که بخیه گرفتن هر دو vibes خوب و کمی عیسی مسیح.”

اعترافی #25788141

“من 30, immunosuppressed و زندگی در نیویورک است. پرسیدم دکتر من 20 سال اگر من می تواند یک مدل موی فردا. من تا به حال یکی در 6 ماه سال قبل از میلاد از COVID. او به من نگاه کرد گفت: بله راه می رفت و برگشتم با یک N95 ماسک به من بدهد. من گریه کردم.”

نه هر کس است یک maskhole. و نه هر کس تنها می بیند منفی در این بار تلاش. همیشه وجود دارد کسانی که روشن روح که پیدا کردن نور در تاریکی است. آرامش در طوفان است. و ما سپاسگزار برای آنها.

اعترافی #25786799

“یک عضو ستاد در اردوگاه آزمایش مثبت… F*CK… در حال حاضر چه?!? من در تلاش برای درک اینکه چرا مردم فکر می کنم Covid واقعی نیست و یا خطرناک است. چقدر سخت است که آن را به پوشیدن ماسک?”

اعترافی #25776589

“من زندگی می کنند در غرب کارولینای شمالی. عملا هیچ کس اجتماعی فاصله و یا با پوشیدن ماسک. من وحشت زده در خودخواهی و حماقت است.”

اعترافی #25784835

“بانوی فریاد زد: من برای پوشیدن ماسک در فروشگاه. من شما را آزار با تلاش برای نگه داشتن فاصله و پوشیدن من ، هیچ. سپس خفه شو کارن. من می خواهم شکستن فاصله اجتماعی برای مبارزه با یک سگ ماده شبیه به آن.”

اعترافی #25784563

“صادقانه فکر می کنید چرا مردم را ناراحت پوشیدن ماسک. و من در اضطراب و ترس در هنگام پوشیدن یک. من نمی دانم که شما و یا که در آن شما بوده ام بنابراین پوشیدن چیز لعنتی! آن را 100 ٪ محافظت اما بهتر از هیچ چیز!”

اما آره maskholes خورد. آنها در حال ساخت این تاریخ و زمان آخرین طولانی تر است. که اقتصاد بیشتر رنج می برند. و بیشتر مردم را مریض و می میرند. و بچه های ما را به صبر طولانی قبل از بازگشت به مدرسه. که بدان معنی است که پدر و مادر را به صبر طولانی قبل از بازگشت به کار. همه به خاطر مردم حاضر به ناراحت شود. زیرا حقیقت این است که ماسک امتناع است نه در مورد “حقوق”—آن را در مورد نیاز به انجام چیزی است که آنها نمی خواهند به انجام به طوری که آنها در حال حاضر به ریسک در زندگی برای آن است.

ما به خوبی به تابستان و در حال حاضر این جانور نمی روم. FFS پوشیدن لعنت ماسک و پیوستن به بقیه از ما در شکست دادن COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>