از اعترافی: ما عمیق ترین تاریک ترین توهمات هستند نه آنچه شما فکر می کنم

volkovslava/گتی توهمات طبیعی و حتی سالم است. زیرا حقیقت این است که ما گاهی اوقات نیاز به فرار از واقعیت های

توسط ETELARESANKHABAR در 28 خرداد 1399
confessional-fantasy
volkovslava/گتی

توهمات طبیعی و حتی سالم است. زیرا حقیقت این است که ما گاهی اوقات نیاز به فرار از واقعیت های ما برای ما روانی و جسمی خوبی بودن. اما این همیشه ممکن نیست. برای مثال زمانی که ما در حال قرنطینه... یا گیر کردن در خانه با نوزادان و کودکان نوپا... و یا در گیر یک بدبختی است که ما نیاز به پول... یا عشق ما پس اما نفرت ما در قوانین... ما خیال پردازی است که درب به دام انداختن ما در پرواز باز است و ما هستیم. ما می توانیم فرار در ذهن ما و اجازه دهید ما توهمات ما را به دور زمین و سناریوهای غیر واقعی—حالات است که نشان دهنده همه چیز ما زندگی واقعی نیست.

برخی از ما خیال بافی در مورد عاشقان—مردم ما می دانیم مانند یک همکار یا همسایه یا کسی که ما ملاقات هرگز در زندگی واقعی مانند JLo یا Idris Elba. برخی از ما خیال بافی در مورد طلاق و برخی از ما فقط خیال پردازی در مورد داشتن یک طوری که لعنت ظروف.

و برخی از ما خیال بافی در مورد تنهایی. (در واقع بسیاری از ما خیال بافی در مورد تنها بودن.) چه که به شما بگویم fam?! ما. نیاز. یک. لعنتی. شکستن. که نهایی, فانتزی, amiright?

اعترافی #25785127

"من واقعا می خواهم به فاک من ، او همه چیز من ثانیه است. او بیان هوشمند, مراقبت و ارتباط درستی. و پس از لعنتی داغ. من نمی خواهم به هر گونه مشکل, اما لعنت."

اعترافی #25773517

"من خیال پردازی در مورد همسایه من و من بالا و لعنتی. او خوب به جهنم."

مشترک فانتزی پاره کردن لباس کردن از چیزی که شما خیره در روی به طور منظم. هیچ آسیبی در خواب!

اعترافی #25781843

"موسیقی کلاسیک نیاز دارید در اینجا. من خیال پردازی در مورد جاشوا بل."

اعترافی #25766104

"من مخفیانه در عشق با یک موسیقی مشهور است. من به طور مداوم خیال پردازی است که ما با هم هستیم و که او رفتار من مثل یک ملکه. من قسم می خورم من ترک من پس اگر من تا به حال با او آشنا شدم."

اعترافی #25770490

"من عاشق کلاوس از خاطرات خون آشام و اصل. من خیالبافی که او مال من است."

اعترافی #25533439

"من خیال پردازی در مورد رابطه جنسی با تام هاردی در هر شب. من دریافت کردن که بیشتر از من به من است."

و پس از آن وجود دارد که فرد دست نیافتنی شما هرگز ملاقات اما نذر برای اجرای دور با اگر شما تا کنون بود.

اعترافی #25778133

"من خیال پردازی در مورد طلاق. 100% جدی است."

اعترافی #25777659

"من خیال پردازی در مورد طلاق شوهر من فقط به دور از خانواده اش."

اعترافی #25757015

"من خیال پردازی در مورد امداد و آزادی من احساس می کنم که مادر من در قانون می میرد. اما در تمام احتمال, من باید برای مقابله با 20+ سال بیشتر از کنترل و مهربان BS. Uuuuuuugggghhhh."

شما ممکن است احساس گناه در مورد خود "هرگز-دیدن-خود-در-قوانین-دوباره" توهمات اما شما بدون قضاوت از ما.

اعترافی #25777319

"من اغلب به خیال پردازی در مورد آنچه که این خود انزوا خواهد بود و بدون بچه ها. Sex, پخت, پیاده روی, تلویزیون, فیلم, آشپزی, خواندن, پاک, خانه...خدا آن را به خوبی خواهد بود"

اعترافی #25774670

"من خیال پردازی های زیادی در مورد چگونه من می خواهم به صرف زمان من اگر من تنها و بدون فرزند در طول این اقامت در خانه سفارش دهید. بسیاری از چرت زدن خیلی مطالعه بسیار غیر کارتون های تلویزیون. آسان برای پیدا کردن مواد غذایی و تجهیزات برای تنها یک نفر است. خانه مرتب. Mmmmm."

اعترافی #25766321

"گاهی اوقات وقتی که من گیر برخورد با دو خودخواه نوجوان گام به کودکان و یا کار قلدر با 1992 Wynona جاد من خیال پردازی در مورد به تنهایی نشسته و در هدف با slushy. است فقط بسته tfu و اجازه دهید من هدف من حاضر است."

اعترافی #25770908

"من دوست دارم بچه ها من با تمام قلب من اما گاهی اوقات من خیالبافی در مورد فقط....ترک. گاهی اوقات این ایده از مسئول بودن فقط برای خودم به جای 5 بچه و شوهر است scarily طاقت فرسا است."

اعترافی #25757311

"من خیال پردازی در مورد زندگی به تنهایی در همه زمان ها.."

اگر شما یک مادر و هرگز خیال پردازی در مورد فرار بچه های خود را و تنها بودن در یک مکان آرام, ما فکر می کنم شما در حال دروغ گفتن است.

اعترافی #25772847

"من خیال پردازی در مورد آنچه در آن می خواهم به این زمان در خانه با شوهر که در واقع می تواند کمک به ما در ارتباط است. من قصد دارم برای شروع فقط حلق آویز کردن با خیالی من که فکر نمی کند که او یک قهرمان است برای انجام حداقل برساند."

اعترافی #25772562

"شوهر من بیشتر از یک مانع نسبت به کمک در خانه. من نمی خیالبافی در مورد داغ من خیالبافی درباره یک پسر به مفید بودن با بچه ها و یا مراقبت از چیزهایی که در اطراف خانه. که نوع پسر را بیشتر از من از او می تواند اداره کند!"

و سپس کسانی هستند توهمات در مورد داشتن یک طوری که فقط بخشی خود را بدون خواسته بودن. FFS برابر یک حوله و شستن یک بشقاب کن.

اعترافی #25782495

"من خیال پردازی در مورد اینکه در دوره های زمانی مختلف برای داشتن رابطه جنسی داغ مثل رمان. این تنها راه من می توانید بخوابید."

اعترافی #25775875

"من خیال پردازی abt که چشم بسته و با داشتن شوهر من آوردن یک ارتباط امن, زن روسپی به من به عنوان او می خواهد. هرگز نمی تواند به او بگویید IRL. باعث می شود من داغ فکر abt آن!"

اعترافی #25770124

"گاهی اوقات من خیالبافی در مورد زنان...اما وقتی ثانیه و من فقط دهان من کاملا از دست د و زد. توهمات عجیب و غریب و گاهی اوقات."

اعترافی #25768894

"هنگامی که من با شوهرم من خیالبافی در مورد اینکه با یک زن. نوبت من!!"

توهمات جنسی شایع هستند و آنها به این معنی نیست که شما در عشق با شریک زندگی خود را. اجازه دهید تصورات خود را رفتن—شما ممکن است لذت بردن از جایی که آن را به شما طول می کشد. *wink*

اعترافی #25769739

"من خیال پردازی در مورد ثروتمند و مشهور."

اعترافی #25757644

"من می خواهم به نگاه را از طریق گران دکور خانه مجلات و خیال بافی در مورد زندگی در یک خانه است که بزرگ تمیز, زیبا, & زیبایی مبله & تزئین شده است. پس از آن من دوباره به واقعیت & اطراف نگاه واقعی من خانه که به کل مخالف و افسرده."

آن را بسیار استاندارد به خیال پردازی در مورد یک bajillionaire و داشتن فانتزی گه. به ویژه هنگامی که همه چیز را در خانه خود واقعی گه تحت پوشش در مهم گه که بوی گه.

اعترافی #25768260

"هنگامی که یک شخص پست در رسانه های اجتماعی مورد ورزش منظم من خیال پردازی که من یک روز پاسخ با: "Shut the fuck up!""

و پس از آن وجود دارد توهمات مثل این که فقط ما را خوشحال.

بنابراین اگر شما ذهن خود را سرگردان به موقعیت هایی که شما را سرخ و tingles کشف بیشتر! و اگر fantasizing در مورد گلو, مشت زدن است که نژادپرستانه و پرمدعا کارن در ورزشگاه فعلی خود را بالا فانتزی, خوب ما که بیش از حد. توهمات سرگرم کننده و بی ضرر و در واقع می تواند خوب برای سطح استرس خود را. منظورم این است که اگر فکر با بیانسه و Solange آن را برای شما پس از آن سنگ که فانتزی به عنوان اغلب به عنوان شما می خواهید. را در Jay-Z و یا نمی کنند. فانتزی خود را. قوانین خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im