از اعترافی: دوره من بیشتر از B*tch که من مسن تر

PeopleImages/گتی دوره نیست فقط "رفتن" همانطور که ما مسن تر و برای بسیاری از مردم در این اعترافات آنها تنها

توسط ETELARESANKHABAR در 28 اردیبهشت 1399
confessional-periods-awful
PeopleImages/گتی

دوره نیست فقط "رفتن" همانطور که ما مسن تر و برای بسیاری از مردم در این اعترافات آنها تنها به بدتر

دوره چنین درد به معنای واقعی کلمه. از زمانی که ما برای اولین بار آنها را تمام راه را از طریق بزرگسالی و سن متوسط آنها کاملا پر از بدبختی ماهانه تجربه برای بسیاری از مردم است. این اعترافات واقعا برجسته مبارزه بسیاری از ما به عنوان ما نبرد ما دوره به عنوان سن.

با توجه به متخصص زنان دکتر جن گونتر دوره تغییرات مشترک به عنوان سن. دوره های سنگین می تواند به سادگی سنگین و یا آنها ممکن است در ارتباط با افزایش گرفتگی. انتقال به دوران یائسگی (معمولا پس از سن 40) می تواند باعث تغییرات ظریف در خونریزی.

نامنظم و تخمک گذاری در طول دوران یائسگی می تواند منجر به سنگین دوره های نامنظم. شرایط دیگر پزشکی مانند سندرم تخمدان پلی کیستیک نیز می تواند دوره که به صورت نامنظم و سنگین تر از حد معمول است. رقیق کننده های خون مانند coumadin و مس I. U. D. s نیز می تواند باعث سنگین تر دوره برای برخی از زنان است.

اعترافی #25780518

"ثانیه می شود نا امید زمانی که من دوره چون من نمی دوره ، Oh, i'm sorry, خونریزی خود به خودی از ناحیه تناسلی که باعث ناراحتی شما. من یکی برخورد با خونریزی, نوسانات خلقی, نفخ و گرفتگی عضلات - اما شما واقعا باید یک دلیلی برای شکایت."

اعترافی #25779140

"دو شب از من دوره آنقدر سنگین است که من از خواب در بالای یک حوله با یک کیسه زباله تحت آن طوری که من نمی نشت روی تخت من"

آره این نیست فقط جزئی کمی خونین ناراحتی. دوره — حتی در خود سی سالگی و چهل سالگی — می توانید احساس خود را داخل در حال راه انداختن یک جنگ را با خارج.

اعترافی #25776035

"شب عرق کردن خیلی به من دوره. شوهر گفت: ما تخت در حال حاضر بوی ترش قطعه پنیر"

تصور کنید اگر کشورهای مستقل مشترک المنافع مردان تا به حال برای مقابله با یورش درد, نفخ, گرفتگی عضلات و سردرد و خستگی و فوران خون برای یک هفته تمام (یا بیشتر) در هر ماه است. تصور کنید.

اعترافی #25775091

"اگر به عنوان داشتن covid نشانه ها بد نیست به اندازه کافی در حال حاضر من دوره تصمیم می گیرد برای پیوستن به حزب. آیا من می توانم فقط رها کردن مرده در حال حاضر؟"

دوره باید لغو شود در طول همه گیر لطفا و با تشکر.

اعترافی #25771407

"در نهایت یک هفته برنامه ریزی. زمان مناسب برای بچه من به معده ویروس ها و دوره من به آمار ، Fml."

اعترافی #25770635

"1 هفته بعد از من دوره و من قسم می خورم من نفرت همه امروز و همه چیز. چرا من هورمون بالا و پایین تمام زمان. هیچ دلیلی هیچ زمان فقط هر چه. بودن 39 ضربات برای هورمونی کارشناسی و آکنه - wth است که همه چیز در مورد؟"

اعترافی #25769298

"امروز جهنم بعد با نام مستعار 2 روز از من دوره. آن بوده است 37 سال از من اولین دوره که تقریبا 450 جهنم روز! من صرف راه بیش از یک سال از زندگی من در جهنم است. وقتی از یائسگی است رفتن به دریافت کنید در اینجا در حال حاضر!?!"

به دوره-رایگان مرحله از زندگی است که مطلقا هیچ پیک نیک. یائسگی می تواند قتل در هورمون ها و خالص فیزیکی جهنم برای بسیاری از مردم است. اما پاداش از هیچ دوره تا کنون دوباره ؟ چرا نمی تواند وجود داشته باشد یک راه ساده تر برای رسیدن به آن مدینه فاضله ؟

اعترافی #25768479

"دوره های من آنقدر سنگین است که من را مجبور به پوشیدن بستگی دارد. بساز یائسگی!"

اعترافی #25762280

"دوره من تصمیم به فوران یک آتشفشان دیروز در شام کریسمس را با شوهرم در کنار خانواده است. همه بر من گران شلوار جین. نمی آوردن هر گونه لباس اضافی و یا پد. آن را همیشه در شروع می شود در, هرگز در PM. تکواندو دوره است."

همچنین مشترک برای سندرم قبل از قاعدگی را بدتر که ما مسن تر — اضافه کردن در کودکان, شغل, استرس, خستگی, سرمایه گذاری مشکلات و مسائل زناشویی و آن را تعجب بیشتر از ما پایان ندارد تا در جامعیtbh.

بسیاری از اعترافات برجسته چگونه به پزشک خود کمک کرده اند آنها را از طریق سندرم قبل از قاعدگی و دوره هر ماه.

اعترافی #25760968

"من دیگه بین زمان تخمک گذاری من به دوره من شروع. Doc نوشت: من نسخه ای گفت: PMS خشم بسیار شایع تر از فکر می کنم. درخواست توضیحات خود را در مورد که در آن زندگی من را تغییر داد."

اعترافی #25765180

"من دیگه برای زمان بین تخمک گذاری و دوره. با این نسخهها کار مانند یک افسون."

اعترافی #25758402

"من کاملا مطمئنم که من نوعی سندرم قبل از قاعدگی اختلال است. من احساس می کنم مانند گه هر ماه و دوره های گذشته برای 2 هفته و بسیار دردناک است. آن را در نهایت شکسته من این صبح است. من نمی تواند قرار داده تا با این کار برای 20 تا 30 سال بیشتر...."

این تعریف از "ناعادلانه" است که بسیاری از ما هنوز هم احساس هورمون های مواج (و فقط ساده, خشم, lol) در طول قاعدگی و قاعدگی, حتی اگر ما بوده است خونریزی در هر ماه برای چند دهه.

اعترافی #23065033

"در سن 40 من در حال حاضر درک کنند که چرا زنان احساس می کنند می خواهید به صدا غذا خوردن شوهران خود را در طول PMS. من DH آزار دهنده است که در بهترین روز, اما عامل در نوسانات هورمونی و من آماده هستم به قتل او."

اعترافی #22957334

"من در هستم که بخشی از چرخه ماهانه که در آن من نمی شوی صدای من صدای خانواده. من فکر می کنم که اگر من قصد دارم به مبتلا به سندرم قبل از قاعدگی هر ماه باید به یک مورد شدید از التهاب حنجره برای رفتن با آن. آه و برخی از اعتماد به نفس."

آه و علاوه بر شوهران شلوار جین انسانی دشمن از قاعدگی فرد است. الاستیک waistbands فقط لطفا.

اعترافی #22295105

"بدتر دوره گرفتگی سندرم قبل از قاعدگی و کاهش وزن? پس این 30? من می خواهم پول من برگشت و من به اندازه 4 جین در حالی که ما در آن هستیم."

اعترافی #21878555

"من نمی دانم خونریزی لثه بخشی از PMS در من 30. هر دو دندانپزشک و OB/GYN تایید این طبیعی است. DH شدن ران zits و مو در 30. من واقعا آرزو می کنم این بحث مطرح شد که ما بچه ها! چین و چروک هستند که دست کم از نگرانی های من."

اگر شما می تواند مربوط به هر یک از این اعترافات قطع در آن وجود دارد. و لذت بردن از برخی از مواد غذایی آشغال و شلوار در حالی که شما در آن هستید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن