از اعترافی: F*ck سرطان

Virojt Changyencham/گتی سرطان داره. هیچ راه دیگری وجود دارد برای قرار دادن آن را از کند. از آن محروم می سا

توسط ETELARESANKHABAR در 23 خرداد 1399
confessionalI-cancer-sucks
Virojt Changyencham/گتی

سرطان داره. هیچ راه دیگری وجود دارد برای قرار دادن آن را از کند. از آن محروم می سازد ما از زمان. از آن محروم می سازد ما از خاطرات ما می توانید با ما عزیزان. این تغییرات ما را در راه ما هرگز پیش بینی و نیروهای ما به زندگی با همه گیر غم و اندوه.

تنها آرامش تصور که سرطان را فراهم می کند این است که آن قائل است. همه ما یا از دست کسی که ما عشق به سرطان نشسته با کسی که در غم و اندوه خود را به عنوان آنها سوگواری ایستاده بود در کنار آنها شجاع مبارزه یا مبارزه در آن خودمان است.

این که آیا شما رو ترسناک, تشخیص, در انتظار نتایج آزمایش و یا گم شده و کسی که مبارزه را به عنوان سخت به عنوان آنها می تواند اما در نهایت بدن خود را به عنوان خوانده شده از طریق ترسناک مامان اعترافی. شما خواهید دید که بسیاری از دیگران در سمت راست وجود دارد با شما در همان محل که در آن هستید ، شما به تنهایی نیست.

اعترافی #25768776

"من مادر مرده امروز-مهندسان سرطان"

اعترافی #25778158

"سرطان پستان در ماه نوامبر کار نکرده و در یک ماه بیکاری به کشیدن پاهای خود را و در حال حاضر من یک آنوریسم در شکم من. من تنها 42. من به وضوح گه آهنربا."

اعترافی #25784104

"من نمی خواهم به یک سرطان بازمانده. من نمی خواهید به بخشی از این باشگاه است. من دو کردن سینه هیچ گره های لنفاوی در بازوی راست گودال و من نمی خواهم به اذعان نجات یافتگان از سرطان در روز است."

اعترافی #25761527

"من در دست داشتن یک دوست من می توانید به اشتراک گذاری شکم بزرگ می خندد ، من Bestie درگذشت 2 سال پیش. من هیچ دیگر دوستان طراحی شده توسط. او تنها دوست و در اینجا است که من کردم. من از آنها بدم میاید این شهر است. مهندسان سرطان!"

سرطان باعث می شود شما عصبانی است. و این کاملا منطقی و معمولی و قابل فهم احساسات به احساس.

اعترافی #25784103

"شوهر من و من تا به حال رابطه جنسی در من-نمی-دانم-که چگونه بسیاری از سال است. و من لازم نیست که یک قطره از میل. پس از یک کودک درمان سرطان پستان و رشد کردن من نمی دانم آنچه که من قرار است به احساس می کنید."

آن را به تغییر همه چیز. مثل همه چیز.

اعترافی #25782128

"تا به حال سوزن بیوپسی از پستان من در روز جمعه و نمی خواهد پیدا کردن تا پنج شنبه که این سرطان است. من می دانم که این سرطان است. من فقط می خواهید برای اطمینان می دانم و پس از آن من می خواهم به قطع هر دو این جوانان است."

اعترافی #25767472

"دعا به هر آنچه که خدا وجود دارد این است که این سرطان... سعی کردم "let it go" چیزی که برای یک هفته به هر مشاوران مشاوره برای دیدن چگونه خانواده آن را.... تمام آن بود ضرب حجم کار من 1000 برابر..."

اعترافی #25770841

"باید احساس شدید من چیزی ترمینال drs نیست پیدا کردن/گرفتن جدی است. احساس نیست راست در دو سال. تنها به بدتر شدن است. بیش از حد بسیاری از مردم dx w ترمینال سرطان در سال گذشته است. من می ترسم."

اعترافی #25773290

"خسته می ترسم عصبی در لبه...تمام من. هیچ کار بیش از یک هفته است. تلاش برای تمیز کردن مسائل و بسته برای آینده حرکت می کند اما تا ضعف من فقط می خواهم به خواب. داشتن معده و درد قفسه سینه است که من پارانوئید است عود سرطان پستان."

انتظار بازی شکنجه است. فقط نفس کشیدن و آن را یک دقیقه یک ساعت و یک روز در یک زمان.

اعترافی #25764595

"آن زمان پایان برای مادرم که سرطان دارد. بی حس."

اعترافی #25779280

"من حتی نمی دانم که بگویم دیگر که من نمی توانم بخوابم و من صرف ساعت در طول شب با گریه و نگه داشتن حیوان خانگی ما خرگوش. از دست پدرم به سرطان 2 هفته قبل از قرنطینه و غم و اندوه همراه با عدم اطمینان بیش از حد است."

اعترافی #25777022

"من می خواهم شوهرم برگشت. او بهترین دوست من بود. من می خواهم به احساس او را در برابر من دوباره. من نمی توانم باور کنم که او رفته است. او در گذشت 6 هفته پیش. سرطان داره."

اعترافی #25770508

"من فقط باید مردم را دوست دارم برای جلوگیری از ابتلا به سرطان."
این غم و اندوه دست و پنجه نرم می پاهای خود را راست از زیر به شما. آن را بر خلاف هر چیز دیگری در جهان است.

اعترافی #25776525

"من می دانم که این غیر منطقی از من, اما آن را تقریبا به نظر می رسد مانند درمان است چه کشته بابا - نه سرطان. او تا به حال شده احساس خوب زمانی که سرطان تشخیص داده شد. زمانی که او شروع به شیمی درمانی است که او شروع به احساس وحشتناک و به هدر رفتن دور."

اعترافی #25775953

"من نمی فهمم چرا خدا را 2 نفر پس حق برای هر یک از دیگر و سپس اجازه سرطان کشتن او خیلی جوان است."
آن را می سازد شما سوال همه چیز شما فکر می کنید شما می دانستید.

اعترافی #25775402

"اگر به عنوان ویروس نیست به اندازه کافی ترسناک من بدست تشخيص سرطان پستان. Fml"
و در حالی که وجود دارد هرگز یک "خوب" زمان برای دریافت اخبار تشخیص در حال حاضر—در این بیماری همه گیر -- یک ضربه واقعی در دندان.

اعترافی #25767484

"بد کردم bloodwork بازگشت. ممکن است سرطان است. من هیچ کس را به اعتماد. من خیلی احساس تنهایی می کنم."

اعترافی #25769364

"خانواده وجود دارد خواهد بود برای شما. چه یک بار از تلخه. همسر کردم سرطان & خواهر و برادر هرگز به نام و یا بازدید. پس از درگذشت آنها مرده به من. اجازه دهید آنها را به نشستن در اطراف & جعلی خانواده شاد. ما در نهایت به رایگان از آنها. آنها از مردم ما تحمل هیچ چیز بیشتر."

اعترافی #25767475

"همه آنها وجود دارد و پشتیبانی ثانیه سابق هنگامی که او فرود آمد و خودش را در بیمارستان چندین بار... من رو به سرطان و منفجر کردن...."

اعترافی #25760051

"هیچ چیز به شما نشان دهد که چگونه شما کمی توجه به مردم و یا چگونه خود را از دایره است (وجود ندارد) مانند سرطان و عمل جراحی. حزب ترحم جدول به صورت یکی است."

وجود دارد مردم در زندگی خود را که وجود دارد خواهد بود. و برخی که نمی خواهد. آن را ممکن است به شما شوک به شما در پیدا کردن که شما واقعا می توانید بر روی تعداد. اما حتی اگر شما در حال احاطه شده توسط عزیزان وجود دارد ممکن است روز زمانی که شما فقط احساس می کنید به طور کامل به تنهایی.

سرطان یک جانور بد است که به نظر می رسد که همه چیز را از ما. اما حقیقت این است که آن را نمی کند. آن را عشق ما به یکدیگر است. آن را ما شاد خاطرات. و آن را غرور و افتخار همه ما انجام داده ایم. اگر ما به نگه دارید تا با هم در برابر این هیولا ما ممکن است قادر خواهید بود تا در نهایت به شکست آن روزی. در حال حاضر, اگر شما نیاز به سبک سرطان به خالی آن را انجام دهد. اگر شما نیاز به گریه و یا شکستن چیزی به آن را انجام دهد. اما این را بدانید: سرطان نیست تعریف شما. شما بیش از این بیماری است. شما قوی هستند. و شما را دوست می دارد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب