از اعترافی: قطع من سمی از اعضای خانواده بهترین هدیه به خودم

گری جان نورمن/گتی مرزهای لازم برای بسیاری از روابط خانوادگی و گاهی اوقات که مرز بیگانگی یکی از سخت ترین چیز

توسط ETELARESANKHABAR در 13 اردیبهشت 1399
Cutting-Off-Toxic-Family-Member
گری جان نورمن/گتی

مرزهای لازم برای بسیاری از روابط خانوادگی و گاهی اوقات که مرز بیگانگی

یکی از سخت ترین چیزهایی که بسیاری از مردم را همیشه انجام دهید این است که قطع یک عضو خانواده — پدر و مادر خواهر و برادر و یا یکی از بستگان که به سادگی نمی تواند وجود داشته باشد در زندگی خود را در شیوه ای کاربردی زیرا آنها بیش از حد سمی است. خون اجرا نمی کند "ضخیم تر از آب" وقتی که می آید به سلامت خود و رفاه. به سادگی قرار دادن برخی از افراد فقط سزاوار نیست به بخشی از زندگی خود را. و این درست است.

این مردمی را ساخته اند بزرگ برش با کسی در زندگی خود هستند و در اینجا برای به اشتراک گذاشتن در اعترافی که آن را به بهترین چیزی که تا کنون انجام شده است. از بین بردن سمی فرد از زندگی خود نیست همیشه محبوب تصمیم یا, اما آن را قطعا می تواند یک ضرورت است.

اعترافی #20208714
برای اولین بار که جدا از من سمی خانواده نیست خراب کردن تعطیلات برای من. من دیگر در مورد مراقبت از حضور خود دریافت-togethers. اگر آنها فقط می خواهند من در اطراف اگر من اجازه سوء استفاده خود با 'em! صلح در گذشته!

اعترافی #19436942
من به تازگی شروع زندگی by Maya Angelou نقل قول, وقتی کسی به شما نشان می دهد که آنها باور آنها،' آن را در حال حاضر من از bs به من کمک کرد در نهایت اجازه دهید من سمی خانواده و به من درک جدید برای من خوب DH و زندگی من است.

بسیاری از مردم خارج وجود دارد که سمی مادر — که ویران می تواند در زندگی خود را در یک میلیون راه, به خصوص اگر شما کودکان.

اعترافی #18968584
من برش سمی اعضای خانواده از زندگی من است. آن را مطمئن می کند و احساس خوب!

اعترافی #18313307
من جوجه اردک زشت از خانواده من معنی من درمان شد مثل من کمتر شایسته احترام و توجه از بسیاری از من جوانتر عموزاده. من در نهایت به دور نقل مکان کرد و متوجه من قو. دور از خود سمی ، شما نمی مدیون آنها را به هر چیزی.

اعترافی #13131492
من اغلب تعجب می کنم که آنچه که من می تواند انجام داده ایم در این زندگی اگر من تا به حال مطرح شده توسط محبت و حمایت مردم است. من خوب انجام می دهند اما تنها به این دلیل که من ارواح من کل سمی خانواده 28 سال پیش.

ما در واقع تحت هیچ الزامی برای ادامه برای قرار دادن خودمان از طریق روحی و روانی غم و اندوه فقط به خاطر کسی که به هنگام تولد به ما و یا سهام با خون ما است. این اعترافات آن را اثبات کند.

اعترافی #23858726
پدر من یک enabler برای من سمی, اما او خیلی مهربان بود و عاقلانه گاهی اوقات. من واقعا از دست او. چرا مادر من بیماری روانی باید به خیلی از من ؟

اعترافی #24624206
3 بار به خودم شنیده سمی ، این یک clusterfuck. من احساس می کنم قوی هر چند. من در زمان او و عقب ننشستند. دستکاری و سوء استفاده احساسی را متوقف کرده است امروز.

رفتن "بدون تماس" به این معنا نیست که احساسات پیچیده در مورد آن فرد ناپدید می شوند. آن را فقط بدان معناست که شما در حال تلاش برای ایجاد بهترین زندگی شما می توانید برای خودتان بدون نفوذ خود را و یا مضر ورودی.

اعترافی #5543377
من سمی مادر(و پدر) نیست اذعان فرزندان من و من برای بیش از دو سال است. غم انگیز اما بسیار ساده تر و بدون درام. یه msg امروز از یکی از دوستان گفته او نتواند ما و می خواهد دوباره به هم متصل. تماس نمی اما احساس گناه در همان زمان.

اعترافی #1415494
من خیلی لعنتی هیجان زده برای خود من چون من در دفاع از خودم و از خودم از من سمی ، من در مورد به شکستن گه Looooseee!

مرور سمی در قوانین پیچیده تر می توان آن را به عنوان تا به همسر/مستقیم نسبت به حرکت آن آب متلاطم.

اعترافی #25774812
من فقط متوجه شدم دوست من در واقع من frenemy. سمی AF. چگونه برای پایان دادن به این بعد از 30yrs & بسیاری از دوستان مشترک? من می خواهم او را از زندگی من است.

اعترافی #25774026
مادر من اخیرا به تصویب رسیده. من از دست همه قطعات خوب اما سمی قطعات آنقدر بد است که من نیمه رها او رفته است. این است که بد است ؟

2020 شده است بد به اندازه کافی ، اگر شما سمیت شما می توانید کنترل زندگی خود را می گویند بوه حافظ به آن در این سال اگر شما می توانید. درمان حمایتی دوستان خوب اعضای خانواده — استفاده از هر آنچه شما نیاز دارید و به هر کس که شما نیاز به منظور به دست آوردن وجود دارد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب