از اعترافی: یک امر عاطفی است و از بین بردن من ازدواج

پیتر حیوان دست اموز/گتی این اعترافات در مورد احساسی امور نشان می دهد که چگونه عمیقا غیر فیزیکی خیانت می توا

توسط ETELARESANKHABAR در 16 خرداد 1399
confessional-emotional-affair
پیتر حیوان دست اموز/گتی

این اعترافات در مورد احساسی امور نشان می دهد که چگونه عمیقا غیر فیزیکی خیانت می توانید بروید

آن را غیر معمول نیست سناریو برای بسیاری از بزرگسالان است. شما و همکار اعتصاب یک دوستی خوب و یا شما و همسایه فورا کلیک کنید. این همه بی گناه تا زمانی که شما احساس می کنید خودتان را جذب شدن به آنها را به خاطر شما ازدواج کرده. مرور این احساسات می تواند فوق العاده دشوار است و گاهی اوقات شما فکر می کنم آن را به فیزیکی نیست بنابراین خوب است."

اشتباه است.

بر خلاف شدت دوستی افلاطونی که شیمی جنسی متقابل و attaction است درگیر شیب لغزنده یک امر عاطفی آغاز می شود. رشد نزدیک به کسی که شما را به خود جلب است که همسر خود را در حالی که در یک رفتار انسان معنا می تواند منجر به مشکل عمده. یک امر عاطفی تخلیه انرژی اولیه خود را از ارتباط است که یک پرچم قرمز بزرگ برای خطر پیش رو است.

اعترافی #25782320

"وقتی که من گرفتار DH در یک امر عاطفی او حذف شده و همه چیز را بر روی تلفن خود را و قفل شده است و من از تقویم خود را. او سوگند نبود فیزیکی اما او گرفت و به دور از هر گونه شواهد است. واقعا نمی دانم برای مطمئن شوید که آنها نمی باید و است که ویرانگر است."

اعترافی #25781761

"من DH ناگهان شروع به اجتناب از نگاه کردن به من. من کاملا مطمئنم که او است که با داشتن یک امر عاطفی. من نه چندان ماهرانه به یاد او شب گذشته که همه چیز او را صاحب نصف مال من و او نمی تواند به استطاعت آن را بدون من. من کار بیش از حد سخت را برای این گه."

اعترافی #25781355

"DH تا به حال یک امر عاطفی w/همکار خود. خانواده های ما نزدیک بودند رفت و به هر یک از دیگر کودکان و نوجوانان' birthday parties, آویزان کردن و غیره. آنها تا به حال یک مبارزه او به پایان رسید او را ناراحت است که چگونه من در بر داشت. گاهی اوقات من آرزو می کنم من او را ببخشم."

هنگامی که شما در میان عاطفی امر فانتزی خود را زندگی می تواند اجرا گراز وحشی. به زودی شما تصور آنچه در زندگی می خواهم با فرد دیگری به جای همسر خود. و مطمئن چمن همیشه سبزتر درست است ؟ به جز وقتی که می آید به یک امر عاطفی آن را فقط فانتزی. اما که فانتزی می تواند تبدیل به یک کابوس به سرعت اگر شما دیگر قابل توجه می یابد.

اعترافی #25769305

"من در مورد لعنتی تا به حال آن را با DH امر عاطفی در محل کار. در مورد به انجام کاری شدید و شرمسار گه از هر دو آنها را در محل کار. او بهتر است به عقب, اما آن را بیشتر به او."

اعترافی #25768537

"DH تا به حال یک امر عاطفی w یک همکار. من نمی توانم بیش از این است و من او را مجازات آن ها را با هل دادن او به دور است. آرزو می کنم من تا کینه جو."

اعترافی #25757446

"DH تا به حال یک امر عاطفی گفت: او خسته شده اند و نمی خواهند به عذر خواهی کنه. من می خواستم او را به صدمه زدن به راه من. او گفت که او انجام داده با ازدواج ما اما من فقط می خواهم او را به نشان می دهد برخی از ندامت به جای فقط گفت: متاسفم."

در حالی که آن را کاملا خوب دوستان با افراد دیگر — حتی آنهایی که شما را جذاب — همه ما می دانیم که تفاوت بین "این خوب است" و "uh-oh, این می تواند واقعا واقعا صدمه زدن به شخص من سهم من از زندگی."

اگر شما در حال شروع به وسواس فکر می کنم از شخص دیگر به صورت روزانه و یا شاید شما مشتاق برای آنها در راه است که می رود فراتر از فرار از واقعیات شاید آن زمان به قطع روابط.

اعترافی #22830969

"این 7 سال پس از ثانیه عاطفی امر است. من نمی توانم به آن گذشته است. من خواندن یک مقاله که حداقل 80% از مردان یک امر عاطفی. من بسیار به جای لعنتی به تنهایی از معامله با این گه دوباره."

اعترافی #25526285

"من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم آن بانوی اعتراف که من با داشتن یک امر عاطفی."

اعترافی #24529740

"من تا به حال یک امر عاطفی با همکار. او را شکست و آن را خاموش و در حال حاضر من افسرده. او رفتار من بهتر از نامزد من"

داشتن هر نوع امر عاطفی و یا در غیر این صورت یک علامت بسیار بیشتر مشکل اصلی خود را در ارتباط است. اگر شما نمی خواهید به از دست دادن همه چیز و یا اگر همسر شما است داشتن امر و شما هم می دانید در مورد آن و یا مشکوک و آن را در حال حاضر زمان به دنبال کمک و تلاش برای بهبود ارتباط و پیوند خود را با همسر خود.

اعترافی #21358078

"DH فقط بستری عاطفی رابطه با همسایه. در تئوری ما در حال رفتن به محل کار در ازدواج ما. او فکر می کند ما را بهتر از همیشه. من فقط از افتتاح حساب جاری و راه اندازی 10% خودرو واریز وجه به آن است. آیا من ذکر من را بیشتر از او؟"

اعترافی #21338667

"DH است که با داشتن احساسی رابطه با همسایه. او نمی خواهید به کار بر روی ما ازدواج است اما فکر می کند که من باید. من باز خودم حساب جاری هستم و صرفه جویی را ترک کنند. همسایه شما خوش آمد به او. او به من نیاز دارد و بیشتر از من به او نیاز دارند."

اعترافی #19044288

"بیش از 27 سال ما شده است متاهل, من تا به حال دو بار به فاصله خودم را از یک دوست و یا همکار چون من احساس خودم رو به رشد بیش از حد به او نزدیک شد و از ترس این امر توسعه را به یک امر عاطفی. ما مشکلاتی داریم اما DW سزاوار نیست که"

عاطفی امور می تواند احساس عمیق تر خیانت از فقط یک جسمی به دلیل احساسات بسیار سخت تر به حرکت و قطع از صرفا فیزیکی نیاز دارد. اگر یک امر عاطفی است و از بین بردن رابطه این اعترافات نشان می دهد که شما به تنهایی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب