به عنوان مادر سفید بی نژادی, کودکان و نوجوانان این چیزهایی که من می دانم درست باشد

Maskot/گتی این قلب wrenching وحشتناک بار برای مادران از کودکان و نوجوانان در سراسر امریکا است. شاید به این

توسط ETELARESANKHABAR در 12 تیر 1399
White-Mother-Of-Half-Black-Kids-1
Maskot/گتی

این قلب wrenching وحشتناک بار برای مادران از کودکان و نوجوانان در سراسر امریکا است. شاید به این دلیل که من یک مادر سفید بالا بردن نیمه سیاه و سفید بچه ها من بیشتر شگفت زده نامحسوس و نه چندان ظریف راه بچه های من در زندگی روزمره متفاوت از معدن. انگار سنگینی شما را حمل با شما در هر روز به عنوان شما را ببینید که چگونه جهان رفتار خود را سیاه و سفید از کودکان است. آن را متورم به غیر قابل تحمل وزن در لحظات بود. من را خالی از سکنه می شود برای بقیه زندگی من با تصویر جورج فلوید تماس برای مادر خود را در حالی که یک افسر پلیس kneeled در گردن او.

پسر من 13 و 11 و دختر من 5 است. ما در حال حاضر بسیاری از مکالمات با فرزندان ما در مورد آنچه در آن به معنی به سیاه و سفید در آمریکا است. اما من اصابت چیزی این بار: دوستان ما با سفید کودکان اغلب بیشتر در بحث های خود را در مورد نژادی نزاع. من برای اولین بار متوجه آن زمانی که پسر من بود در مهد کودک یادگیری در مورد مارتین لوتر کینگ جونیور در بحث MLK مجموعه ای از والدین نیز صحبت های خود را سفید پسر مورد Ku Klux Klan. من لال بود زمانی که من kindergartener به خانه آمد اشتباه پرسیدن چه KKK بود و به همین دلیل او دوست بود گفت: او قرار بود برای محافظت از او. آنچه او حفاظت از او را از ؟

من می دانم که این پدر و مادر تا به حال بهترین نیت است. من می دانم که آنها معتقد بودند آنها آماده سازی خود را سفید پسر به ایستادن برای بی عدالتی با داشتن یک fulsome گفتگو در مورد مسابقه در امریکا است. من مطمئن هستم که آنها انتظار نداشتند پسر خود را به مدرسه می آیند و اعلام با شور و شوق است که او را به محافظت از پسر من.

در پی مرگ Ahmaud اوبری و جورج فلوید, من متوجه شده ام شبیه پدیده است. برخی از پسران من " سفید دوستان دیده اند و شنیده کنون جزئیات بیشتری از بچه ها در مورد این قتل وحشتناک. من تصور برخی از آنها دیده می شود فیلم—فیلم من نمی توانم تحمل به تماشای اجازه دهید به تنهایی بچه ها من سازمان دیده بان. این لحظات در حال انتزاعی چیز برای یک کودک است. نفرت از اعمال بی عدالتی است که اتفاق می افتد به افراد دیگر.

هر یک از این مکالمات تراشه های دور کمی بیشتر در پسران من' بی گناهی و عجله پایان دوران کودکی خود را. من هرگز فراموش بعد من دیدم که سوسو تحقق در پسران من' چشم: که این افتضاح همه چیز می تواند اتفاق می افتد به آنها. یا پدر خود را. رویکرد ما این بحث در مورد خشونت تحمیل شده بر مردم سیاه و سفید—بحث هایی که اتفاق می افتد با یک فرکانس است که باعث می شود خون من جوش—رک و پوست کنده اما با ظرافت. ما در حال ملاقات با چهره وحشت زده: furrowed ابرو و چشمان darting دور در ناراحتی است.

Maskot/گتی

و بنابراین در موضوع ترس و ناراحتی من شده فکر کردن از طریق برخی از چیزهایی که من می دانم درست باشد به عنوان یک مادر سفید نیمه سیاه و سفید بچه ها:

من می دانم که بسیاری از دوستان و اعضای خانواده در مورد سکوت نژادی و بی عدالتی به دلیل آن را احساس می کند "ناراحت کننده" و یا "سیاسی" به صحبت کردن. من می دانم که سیاه و سفید جامعه احساس می کند مانند سفید مردم نیست همیشه متحدان بزرگ. مردم صحبت کردن در این لحظات در حال نامتناسب مردم از رنگ. برخی از بهترین دوستان من و نزدیک ترین اعضای خانواده سکوت. من نمی دانم که جهان نیاز خود را (یا من) عمیق ترین افکار در تمام جنبه های نژادی و بی عدالتی اما نشان از حمایت معنی است—و عمل است و حتی بیشتر معنی دار است. به عنوان بسیاری از آنها گفت: در روزهای اخیر: سکوت پر سر و صدا.

من می دانم که حتی اگر کودک شما دارای یک قهوه ای پوست عروسک و واقعا دوست دارد که عروسک این بدان معنا نیست که فرزند خود را "نمی بینم رنگ." بچه ها به طور مداوم در تلاش برای سازماندهی و طبقه بندی خود را به جهان است. آنها کاملا تشخیص همه انواع تفاوت و آنها کاملا نتیجه گیری در مورد این تفاوت ها. مطالعات به وضوح این مستند. من یک متخصص اما بسیاری از کارشناسان نوشته اند کتاب های بسیاری در مورد صحبت کردن با کودکان در مورد مسابقه. تلاش برای آموزش بچه های خود را در مورد نژادی و بی عدالتی در یک راه مناسب.

من می دانم که من تجربه کرده ام کوله کسری از آنچه که مردم از رنگ تجربه در این نقطه: این نه کار من به شما آموزش در مورد مسابقه. فقط آن را دوست دارم نه شوهر من به این بحث که آیا فقر یا مسابقه یک بزرگتر عامل در زندگی نتایج. لطفا برای انجام کار خود را. آن را خسته کننده می شود در این موقعیت قرار داده.

من می دانم که مردم درگیر در نور نژادپرستی در همه زمان در من نسبتا متنوع مترقی جامعه—اما آنها ویرایش خود را در مقابل من. گاهی اوقات من در مورد آن بشنوند. مانند پدر و مادر را در پسران من' پیش دبستانی که به نام معلم سیاه و سفید "،" یا همسایه که پسر شده است در مدرسه با من از بچه های ما کودکان نو پا که ساخته شده, drunken صحنه در یک محله ، صحبت کردن در مورد وسط ما دانش آموزان بسیار متنوع مدرسه این پدر و مادر سعی در منصرف کردن دیگر والدین از فرستادن بچه های خود را وجود دارد گفت: "آیا شما واقعا می خواهید خود را (سفید) دختران برای بدست آوردن زدم تا با برخی از شخص بزرگ سیاه و سفید?" من می دانم که بسیاری از آنها ناراحت شده و نظر. من نمی دانم اگر کسی به نام این فرد را در خود تعصب.

این یکی ممکن است به خصوص ناراحت کننده است. من می دانم که اگر شما سفید کودکان و نوجوانان ارتباط برقرار کردن تقریبا به طور انحصاری با دیگر سفید کودکان و نوجوانان شما بخشی از مشکل است. محله ها و مدارس به طور فزاینده ای به تفکیک یک روند است که در ادامه برای چند دهه از تلاش برای ادغام پس از جنبش حقوق مدنی. شما ممکن است نظر خود را به عنوان روشنفکر و مترقی است. شما ممکن است بحث در مورد مسائل سخت خود را با کودکان و نوجوانان و حمایت از عدالت نژادی باعث می شود. اما اگر فرزند شما در جهان است که عمدتا سفید این واقعیت (و نتیجه گیری آنها را ناخودآگاه و یا آگاهانه قرعه کشی از آن) باطل خواهد شد هر گونه پیام شما در حال تلاش برای انتقال.

من می دانم که دوستان نزدیک و اعضای خانواده که نمایش خود را به عنوان روشنفکر باید گفت یا ضمنی است که یک فرد از رنگ به دست آورد پذیرش در یک دانشگاه و یا یک کار و یا یک ارتقاء و یا جایزه خود را به دلیل نژاد. این دیدگاه ساخته شده اند و به شوهر من. بچه ها من روشن خواهد شد و به مدارس خوب و این نظرات بدون شک خواهد بود ساخته شده در مورد آنها بیش از حد. می دانیم که در مناسبت نادر بودن سیاه و سفید ممکن است مشورت برخی از مزیت های کوچک هر روز در یک بدن با سیاه پوست است که بیشتر مملو.

من می دانم که دامنه رایگان پدر و مادر همه خشم است. من هم می دانم محدوده کودکی است ممتاز لوکس سیاه و سفید بچه ها را دریافت نمی. من قبل از نوجوان پسر نمی شود مجاز به سوار دوچرخه خود را از طریق محله خود را با سفید پسر. لازم است اما آن را به شدت سخت به اجازه رفتن و اجازه می دهد فرزندان من کمی آزادی بیشتر و با گذشت هر سال است.

Cropped image of mother zipping sons jacket at home
Maskot/گتی

در همین راستا من می دانم که من بچه ها را مجبور به کاهش بسیاری از playdates و sleepovers در خانه های افراد دیگر. من هرگز فراموش اچ چپ فرزند من و او به تنهایی در یک مرکز خرید splashpad در حالی که او زد به یک فروشگاه. یا پدر و مادر که بکند توئین-سن پسران برای شرکت در برخی از فساد و کاغذ توالت خانه دوست در شب. بچه ها من نمی تواند به تنهایی در زمین های بازی و یا دزدکی حرکت کردن در خارج از خانه در شب. اگر من به طور کامل اعتماد به نفس یکی دیگر از پدر و مادر می داند تمام راه های جهان را درمان فرزند من متفاوت تر از سفید خود را فرزند من هرگز ترک فرزند من در مراقبت از خود.

در نهایت, من می دانم که اگر شما رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 شما فعال و جسارت برخی از ترین های نژادپرستانه و افراطی ترین, ترین نفرت پر عناصر در جامعه ما است. شاید شما رای دادند "اقتصاد است." شاید شما رای دادند "خود نرخ مالیات." شاید رای شما در نظر گرفته شده بود به عنوان اعتراض هیلاری همیشه یک پلاریزه شکل است. من معتقدم بسیاری از کسانی که رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن تقریبا عمدا کور به تمام راه او استوکس آتش نژاد پرستی. نژادپرستی نظاممند در اینجا بود طولانی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن و آن را در اینجا خواهد بود ، اما تهمت قرار دادن یک جرقه به tinderbox. اگر شما وحشت زده و یا غمگین و رویدادهای اخیر اذعان این دولت بخشی از آن را. اگر شما رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن شما جریمه حق به ریختن اشک تمساح در حال حاضر و یا بعد از زمان این اتفاق می افتد.

صفحه اصلی همواره یک پناهگاه برای خانواده من. ما homebodies طبیعت تحت شرایط عادی است. به جز حتی خانه است که همیشه امن نیست به عنوان Botham ژان قتل فقط چند مایل دورتر از خانه ما روشن ساخته شده است. گاهی اوقات من فکر می کنم جهان برابر است با قطعات گیج کننده جدا و وحشتناک برای مخلوط کودکان و نوجوانان. آنها هر دو سفید و سیاه و سفید و من تصور کنید که تقسیم می توانید مانند یک شکاف خمیازه به خصوص در زمان هایی از این.

به ما بگویید که ما بچه ها در همه زمان ها است که به اعتقاد ما جهان بیشتر است خوب از بد است. ما اعتقاد داریم مردم بیشتر خوب از بد است. من می دانم که ما در حال انجام بهترین های ما برای آموزش فرزندان ما است. من عمیقا نقل مکان کرد و با تلاش دوستان و غریبه های دور و نزدیک به فراتر از منطقه راحتی خود و آموزش خود را و فرزندان خود را در مورد امتیاز و سیستمیک تعصب و تبعیض است. اگر شما به بیرون پرتاب برخی از نور نژادپرستی یا برن شاهد به دیگران انجام دهند و گفت: هیچ چیز آن را خود. و کفاره آن در صورت نیاز. این به نظر می رسد در یک لحظه برای همه ما به منعکس کننده تصدیق حقایق ناراحت کننده و متعهد به عنوان یک نیروی قوی تر برای خوب در این جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن