از جت خصوصی به خصوصی رفت و آمد مکرر: این سفر همکاری شما اجازه می دهد سفر با خیال راحت تر

با افزایش تقاضا برای سفر خصوصی و شخصی تر تجربیات دو شرکت با کلمه “خصوصی” در سمت راست نام آنها تیمی را secluding در تعطیلات بدون درز تلاش است. فقط اعلام همکاری بین ÀNI خصوصی تفریحی—مجموعه ای از چهار بوتیک خواص در سراسر جهان—و شخصی هوانوردی مشاوره / عضویت در شرکت خصوصی جت خدمات طراحی شده برای مسافران که به دنبال دور با یک گروه کوچک از خانواده و دوستان اما هنوز متعهد به اجتماعی فاصله زمانی که ممکن است هر دو در هوا و بر روی زمین.

ANI Villas Anguilla

ANI آنگویلا 10 سوئیت نادیده می گیرند کمی در ساحل خلیج حسن نیت ارائه میدهد آنی تفریحی

برای مشتریان در همکاری با این نسخهها کار به عنوان یک متقابل مزایای برنامه با آنی مهمانان دریافت $5,000 پرواز اعتباری در اولین سفر خود با سهامی خاص و موجود سهامی خاص اعضای دریافت 10 ، 000 دلار اعتبار در اوردن از گرو سمت خود باقی بماند در یک آنی توچال; دیگر قدرت پردازش مانند یک پس از ورود مورد Veuve Clicquot برچسب زرد شامپاین به صورت سهامی خاص اعضا و دسترسی به طور مشترک با اجرای مراسم ویژه و خلوت در طول سال نیز گنجانده شده است. “ما شده اند به دنبال یک جت خصوصی اپراتور که سهام ما تمرکز بر روی ارائه تجربه قابل توجه” گفت: ایرا شکوفه جمهور ÀNI خصوصی استراحتگاه در بیانیه ای در مورد این طرح. “ما می دانیم که با سهامی خاص مهمان ما خواهد شد همان مراقبت و خدمات در سفر خود به و از یکی از استراحتگاه.” سهامی خاص ارائه می دهد خدمات از 5 ، 000 فرودگاه در سراسر ایالات متحده در همه چیز از اجرایی جت است که می تواند تا گنجایش 16 آگهی به VIP بوئینگ جت برای گروه های بزرگتر.

Private Jet Services interior aircraft

سهامی خاص راحت پرواز از ویژگی های خدمات شخصی حسن نیت ارائه میدهد جت خصوصی خدمات

در همان بیانیه گرگ Raiff مدیر عامل شرکت جت خصوصی خدمات توضیح می دهد که با شرکت “VIP members همیشه به دنبال گزینه های برای مسافرت با دوستان و خانواده (به) یک محل می توان آنها را به طور انحصاری به خود” انتخاب ÀNI مناسب کامل. با نام تجاری چهار تفریحی—واقع در آنگویلا جمهوری دومینیکن, تایلند و سری لانکا—مجموعه هستند و بیشتر شبیه به مجموعه ای از اماکن خصوصی با چندین سوئیت در هر ویلا در دسترس به صورت جداگانه و یا به عنوان یک خرید انجام می شود. هر رفت و آمد مکرر نیز طراحی شده به جای فقط تا 30 مهمانان آنها را ایده آل برای رفت و آمد مکرر گسترده خرید-outs ،

بیش از کل محل و شما لذت بردن از خدمات منحصر به فرد از یک تیم آشپزی گروگان اجرایی سرآشپزها که آموزش دیده ام در Michelin رستوران در سراسر جهان همراه با mixologist-سرپرستی میله جلسات با مربیان شخصی و درمانگران ماساژ, بچه, برنامه نویسی, محلی, گشت و گذار, پخت و پز, کلاس, درس تنیس و بیشتر—همه از جمله در نرخ. ÀNI خواص نیز اجرا جدید بهداشت و پروتکل های ایمنی مانند درجه حرارت روزانه و چک های بهداشتی برای کارکنان و 48 ساعت فاصله بین بررسی استراحتی و check-ins اجازه می دهد تا برای تمیز کردن و ضد عفونی. ÀNI رفت و آمد مکرر نرخ شروع در $4,675 هشت بزرگسالان در سریلانکا $4,925 هشت بزرگسالان در جمهوری دومینیکن $5,225 هشت بزرگسالان در آنگویلا و $7,272 برای 12 بزرگسالان در تایلند است. دیدن اختصاصی آنی یا سهامی خاص مشارکت صفحات برای اطلاعات بیشتر به کتاب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>