از چتر دریایی عظیم Nautilus: حماسی ترین چیز اکسپلورر Ofer Ketter دیده است در زیردریایی خود را

پس از خدمت در نیروهای دفاعی اسرائیل Ofer Ketter شد ماجراجو. با هر قاره و اقیانوس زیر کمربند خود او فیلم برداری مستند از هلیکوپتر پیاده قطب جنوب و, تک-سرنشین زیر به آب گرفتگی یک آتشفشان. این روزها Ketter هلمز U-Boat Worx CS7 شناور روی اکسپلورر قایق بادبانی سوری نشان مشتریان rarefied جهان یک هزار پا در زیر سطح.

چه باور نکردنی مناظر آیا شما دیده می شود در زیر آب?

من فقط از جزایر سلیمان و دیدم یک غول ناتیلوس در 530 ، عظیم بود. ما همچنین شاهد یک thresher کوسه در زیستگاه بومی خود—نیز بسیار غیر معمول در 350 ،

شما را ساخته اند اکتشاف ،

در Galápagos, ما تایید حضور نزدیک منقرض شده خیار دریایی در دریای کورتز در باخا کالیفرنیا ما مستند دریاهای گرمسیر ثبت شده به عنوان منقرض شده است. من دیده ام بسیاری از عجیب و غریب به دنبال ماهی در اعماق و من بخشی از تیم علمی مستند گونه جدید از جمله غول چتر دریایی.

SuRi

اکسپلورر قایق بادبانی سوری. حسن نیت ارائه میدهد از چهارشنبه سوری

چقدر عمیق می تواند به شما شیرجه رفتن در CS7?

این زیردریایی در حدود شش تا هشت ساعت از استقلال است. من معمولا توصیه صبح شیرجه به حدود 1000 پا و سپس یک شب شیرجه به حدود 330 تا شانس رویت گونه های نادر هستند ، هیچ تجربه مانند کاوش در اعماق اقیانوس شخصی در یک شناور.

آیا شما شاهد یک تغییر در اقیانوس ؟

من دیده ام هر دو افراط است. سطل زباله در کف اقیانوس—بطری های پلاستیکی و قوطی و دنده ماهیگیری در اعماق 1000 متر. اما صخره های مرجانی در مصر بلیز و Solomons هنوز هم نگاه کنید به عنوان بکر و شگفت انگیز به عنوان اولین بار من تو را دیدم آنها را 30 سال پیش.

آنچه باقی مانده در لیست سطل?

غواصی در عمیق ترین نقطه در اقیانوس حدود 36,000 ، بین من حداکثر عمق به عنوان یک خلبان 1500 فوت و پایین از دریا وجود دارد بسیاری دیده می شود.

یادداشت سردبیر: هزینه های سوری سفر بستگی دارد آنچه مشتری می خواهد به انجام در طول سفر از جمله یک شناور سفر با Ketter. به کتاب که آخرتی ماجراجویی تماس Cookson ماجراهای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>