از انزو فراری به کارول شلبی: یک کتاب جدید افکن این ساعت است که الهام گرفته از رانندگان ماشین مسابقه

آخرین کتاب از تماشای متخصص Auro Montanari در غیر این صورت شناخته شده به نام قلم جان Goldberger آید این هفته اس

توسط ETELARESANKHABAR در 27 خرداد 1399

آخرین کتاب از تماشای متخصص Auro Montanari در غیر این صورت شناخته شده به نام قلم جان Goldberger آید این هفته است. زمان مسابقه به نظر می رسد در برخی از مشهور ترین رانندگان ماشین مسابقه اتومبیل خود را و خود ساعت و شور و شوق است که آنها را متصل می شود. به Montanari, این همه در مورد "watches و سرعت که" او افزود: "این زیرنویس از این کتاب است."

Time to Race by Cesare Maria Mannucci and John Goldberger

زمان مسابقه توسط چزاره ماریا Mannucci و جان Goldberger حسن نیت ارائه میدهد از Damiane Editore

این کتاب ارائه "داستان از مردان و ماشین آلات گفت:" چزاره ماریا Mannucci کتاب co-نویسنده و ذکر خودرو روزنامه نگار. "ماشین و ساعت بودند نمادین ترین محصولات صنعتی از قرن گذشته کامل ابزار و ماشین آلات برای مردان است." کتاب باریک تمرکز به سال "بین '30s و '70" Montanari گفت: از آنجا که "دنیای خودرو مسابقه بسیار جالب بود با رانندگان پوشیدن آزادانه خود ساعت مچی بدون هیچ حامی توافق است."

John Goldberger and Cesare Maria Mannucci

جان Goldberger و چزاره ماریا Mannucci حسن نیت ارائه میدهد از Damiani Editore

"چزاره ماریا متمرکز بر رانندگان و من بر ساعت" Montanari گفت. مورد علاقه خود را از 80-برخی از مردان و ماشین آلات برفلد در 496-صفحات یک Patek Philippe متعلق به Briggs کانینگهام." آمریکا سرمایه دار خیلی مهم بیان شده در طول زندگی خود شور و شوق زیادی برای اتومبیل و ساعت. این تقویم دائمی ساعت مچی تنها شناخته شده Patek Philippe Ref. 1526 تولید شده در فولاد ضد زنگ. فروخته شد در سال 2007 در حراج کریستی در ژنو برای 4 میلیون دلار به Patek Philippe موزه.

Time to Race by Cesare Maria Mannucci and John Goldberger

زمان مسابقه توسط چزاره ماریا Mannucci و جان Goldberger حسن نیت ارائه میدهد از Damiani Editore

Mannucci مورد علاقه است دیگر Patek Philippe. "من در بر داشت یک عکس از یک طلا Patek Philippe که متعلق به کارول شلبی"—یک زرق و برق دار, راننده با بیشتر از همسران هنری هشتم. "فیلم" فورد در مقابل فراری " بود و شلبی حال تبدیل شدن به بسیار محبوب است چرا که در این فیلم او با بازی مت دیمون." استون مارتین اعطا راننده با پخش پس از سال 1959 پیروزی در لومان و آن را هرگز در فرد دیده می شود دوباره. شکار رسیده از دالاس به ژنو و Mannucci مدعی شد ارزش تلاش: "تصاویری از ساعت مچی به تنهایی ارزش قیمت کتاب است."

زمان مسابقه مطمئنا وارد canon of Montanari دیگر tomes به عنوان نهایی مقامات مختلف horological موضوعات آنها رولکس ساعتهای شیرجه رفتن در "سفر به اعماق" یا compendiums "Longines تماشای" و "ساعت امگا." آنها همچنین محصولات زیبایی پرخرج مصور با Montanari را عکس و ارائه شده در موارد مانند خوب آثار هنری هستند.

زمان مسابقهاما قیمت نسبتا مناسب (در جهان از تماشای tomes حداقل) $200. "من می خواستم به این محصول محبوب تر" Montanari گفت که خبر خوش برای دوستداران ساعت و یا اتومبیل و یا هر دو.

خرید در حال حاضر: $200.00tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن