از کیپ کاد به خلیج چساپیک: تابستان منشور قایق بادبانی ماندن نزدیک به خانه

قدیمی '80s عبارت "جهانی فکر کنید و محلی عمل" طول می کشد در معنای جدید برای منشور قایق بادبانی در سن Covid-19.

توسط ETELARESANKHABAR در 7 خرداد 1399

قدیمی '80s عبارت "جهانی فکر کنید و محلی عمل" طول می کشد در معنای جدید برای منشور قایق بادبانی در سن Covid-19. شش ماه پیش منشور کارگزاران برنامه ریزی برای ارسال مشتریان خود را به هر گوشه ای از جهان در شش یا حتی هفت شکل منشور قایق بادبانی. در حال حاضر به جای در نظر گرفتن جهانی رویکرد منشور قایق بادبانی برای شش ماه آینده ممکن است محلی, اما آنها خواهد شد بسیار نزدیک به خانه.

"بسیاری از مشتریان ما هنوز عصبی در مورد پرواز, اما آنها واقعا می خواهید برای دریافت بر روی یک قایق بادبانی" جنیفر نهمين رئيس جمهور از B&B منشور قایق بادبانی گفت: Robb Report. "بنابراین ما در حال تمرکز بر گرفتن آنها را به محلی منشور در مکان هایی مانند کیپ کاد نانتاکت بلوک جزیره یا خلیج چساپیک که در آن آنها می توانند رانندگی از خانه های خود در نیویورک یا بوستون مناطق است."

فریزر قایق بادبانی نیز شاهد مقید کردن تقاضا در میان خود ما مشتریان که اغلب به طور معمول منشور در پزشکی و راه اندازی یک کمپین به نام "کشف شمال امریکا است." این کمپین با تمرکز بر شمال غرب بلکه در مناطق مانند آلاسکا, دریاچه های بزرگ, British Columbia و فلوریدا.

Yacht Charters

اکثر اپراتورهای منشور برنامه ریزی برای ارائه بیشتر بر روی تخته اسباب بازی از توقف به بنادر این تابستان به حد ممکن Covid-19 قرار گرفتن در معرض. فریزر قایق بادبانی

"ما در حال دیدن یک داخلی و تمرکز منشور به عنوان بهترین راه برای مقابله با محدودیت های مسافرتی می گوید:" لیزا پک جهانی مدیر بازاریابی برای فریزر فروش قایق بادبانی. "ما در حال انجام همین کار را با کشورهای اسکاندیناوی, کرواسی و دیگران در اروپا است. ما آلمانی ها که می خواهند به سفر به قایق بادبانی با ماشین به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض. ما ارائه بسیاری قایق بادبانی فعالیت های مبتنی بر آب اسباب بازی و بازی—برای جلوگیری از رفتن در ساحل."

دانیل Ziriakus chief operating officer برای Northrop و جانسون گفت: Ft. Lauderdale-بر اساس شرکت است دچار افزایش منشور سوالات پس از فعالیت به یک "توقف screeching" در ماه فوریه و مارس. "ما می بینیم بیشتر مردم برای رزرو آلاسکا و کارائیب" گفت: Robb Report. "دیگران را تحت فشار قرار دادند اروپایی خود منشور از ماه ژوئن یا جولای تا سپتامبر با این ایده که مسافرت های بین المللی ترمیم خواهد شد."

برخی از قایق بادبانی باید در مورد مهاجرت به آمریکای شمالی و کارائیب از دریای مدیترانه را به استفاده از هر گونه تغییرات در منشور فعالیت است. فریزر منشور ناوگان در ایالات متحده شامل شانتال Ma Vie یک 179-ft. Feadship که خواهد شد در حال حرکت بین فلوریدا و جدید انگلستان است. Amarula خورشید یک 164-پا 2008 تثلیث که تحت دوباره اماده کار کردن در سال 2018 خواهد بود و سفر بین سواحل فلوریدا و باهاما.

Yacht Charters

داخلی منشور چنین 169-پا Amarula خورشید, پیشنهاد آمریکایی ها گزینه ای است که به خانه نزدیک تر از اروپا است. فریزر قایق بادبانی

کرواسی اولین کشور اروپایی است اعلام کند که آن را باز خواهد شد برای منشور فصل جلوتر از حد معمول مدافعان ایتالیا و فرانسه و یونان است. "کرواسی هرگز پررونق مقصد اما همیشه جذب افرادی که حریم خصوصی و طبیعت می گوید:" آناستازیا Legrand یک منشور کارگزار با فریزر. "آن نیز دارای مزیت داشتن بیش از 1000 جزایر بنابراین شما همیشه می توانید پیدا کردن یک نقطه دور از جمعیت."

فریزر خواهد شد که چهار نفر از آن قایق بادبانی مستقر در این کشور و دیگران در غرب Med در حال حاضر برنامه ریزی برای بازدید از آن کشور قبل از همه گیر. "ما انتظار داریم آن را به جذب بیشتر قایق بادبانی تابستان امسال می گوید:" Daniela DeMarco سر از منشور مدیریت برای اروپا است.

فصل تابستان به طور معمول بیش از روز کارگر ممکن است گسترش به ماه سپتامبر با توجه به Legrand. "من فکر می کنم ممکن است وجود داشته باشد بیشتر بهره در ماه سپتامبر منشور اگر چه من انتظار بیشتر بهره در زمستان مقصد شاید برای شکرگزاری و تعطیلات دسامبر," او می گوید. "من فکر می کنم کارائیب خواهد بود شلوغ تر از حد معمول است. و حتی مقصد که در آن Covid-19 تقریبا غیر قابل تشخیص مانند گالاپاگوس و مالدیو می توانید ببینید بیشتر فعالیت است."

Charter Yachts

بسیاری از منشور قایق بادبانی در حال beefing تا انتخاب خود را از آب به حفظ مهمانان را سرگرم. فریزر قایق بادبانی

فریزر منشور ناوگان شده است و مشغول انجام "عمیق شستشو" در قایق بادبانی می گوید پک در حالی که همچنین نظارت خدمه. "برخی از صاحبان نیز خرید ينزرس برای پاکسازی اتاق در هیئت مدیره قایق بادبانی خود را," او اضافه می کند.

البته وارد شدن به قایق بادبانی می تواند اصلی ترین نقطه چسبیده برای بسیاری از charterers. Northrop & Johnson امضاء کرده است به توافق با NetJets به صورت خصوصی-خدمات حمل و نقل هوایی به آن قایق بادبانی منشور مشتریان. "در حالی که بسیاری از مشتریان ما به ماندن نزدیک به خانه NetJets حداقل ارائه می دهد گزینه ای را برای سفر در سطح جهانی می گوید:" Ziriakus.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب