از یک معلم: چیزهایی که من امیدوارم که شما به یاد داشته باشید زمانی که این بیماری همه گیر است و بیش از

مامان ترسناک و Halfpoint/گتی اشک. آغوش. تهدیدات. رقص. درمان. میانجیگری. نورد چشم. همه قبل از 8:15 صبح. تلاش

توسط ETELARESANKHABAR در 4 مرداد 1399
Think-Of-Teachers-Remember-This-1
مامان ترسناک و Halfpoint/گتی

اشک. آغوش. تهدیدات. رقص. درمان. میانجیگری. نورد چشم. همه قبل از 8:15 صبح.

تلاش برای غلبه بر اثرات یک کودک 365, 24/7 محیط زیست مانند یک نفس آسم بالا رفتن از کوه. کلیمانجارو. دستکاری ده دو شخصیت به طور همزمان مانند یک Cirque du Soleil مجری بدون توانایی به نظم و انضباط به عنوان شما می توانید نظم و انضباط خود را. دستکاری پدر و مادر از آن شخصیت, دولت توزیع کردن سیاست هایی که عدم هم ترازی با ساختار مدرن باورها و جامع اهداف است. مدیریت یک جامعه است که احساس می کند حق دیکته کردن چگونه شما انجام کار خود را. مدیریت یک جامعه احساس می کند که آن را می توانید کار خود را بهتر از شما اما نتواند برای قرار دادن اقدامات که در آن انتقادات دروغ است. اقدامات در این صورت در واقع در حال غوطه ور در این حرفه به واقعا درک آنچه در آن شامل.

در حال حاضر شما احساس می کنید بار از شغل ما نه در 3pm. حتی اگر این قرارداد می گوید: 8 صبح آن آغاز می شود قبل از ما صبح ،

شما را در درک که شامل آموزش بیش از ایستاده در مقابل یک کلاس درس از دانش آموزان آموزش ضرب استراتژی و آواشناسی.

شما در حال حاضر درک کنند که این جنبه از کلاس های درس من باید یک مکمل افزایش به آنچه که در معرض بودن در خانه. شما در حال حاضر درک کنند که آن را بهترین ایده به فرض یک قرن 21 کلاس درس است که هنوز در عمل مانند یک قرن 20 کلاس درس.

در طول این زمان تصمیم گیری مجدد تنظیم و همه گیر ترس من امیدوارم که شما به یاد داشته باشید که چگونه مهم معلمان اثرات در حال به کودک خود را به خوبی بودن. من امیدوارم که شما فراموش نکنید که ما هنوز در یک مبارزه روزانه برای زمان جبران و قدردانی. من امیدوارم که شما به یاد داشته باشید که دمای معلم در آمریکا باید کار دو کار برای پرداخت پایه هزینه های زندگی. من امیدوارم که شما به یاد داشته باشید که دمای معلم در آمریکا به یک سمت فشار.

من امیدوارم که شما به یاد داشته باشید که یک افزایش کوچک در پرداخت حقوق و دستمزد دروغ در افزایش یک آموزش و پرورش; نهفته است که در این سوال چه خواهد شد من برای این پرداخت با زمان دستمزد ؟

School counselor Chloe Gerbec, teachers Malikah Armbrister, and Brittany Myers stand in protest in front of the Hillsborough County Schools District Office on July 16, 2020 in Tampa, Florida.
اوکتاویو جونز/گتی

من امیدوارم که شما به یاد داشته باشید هزینه شهریه و متوسط منطقه نیست و حتی بازپرداخت هزینه یک دوره.

من امیدوارم که شما به یاد داشته باشید که ضرب المثل قدیمی "کسانی که نمی توانند, آموزش" یک احمق است ضرب المثل— نه این که از یک فرد عاقل.

من امیدوارم که شما به یاد داشته باشید که در تابستان لازم است برای بازیابی گرفتن و آماده شدن.

من امیدوارم که شما به یاد داشته باشید که متوسط انتخاب معلم حرفه و از آن لذت می برد. من امیدوارم که شما به یاد داشته باشید که جدید معلمان هستند و نه ماندن در این حرفه طولانی به دلیل حجم کار-به-زمان-به-پرداخت نسبت اسفناک است.

من امیدوارم که شما به یاد داشته باشید این دلایل حمایت گسترده کمبود معلم در سراسر کشور است.

من امیدوارم که شما به یاد داشته باشید استخدام جدید معلمان به این حرفه دشوار است با توجه به آن بدون زرق و برق کیفیت زندگی درخواست تجدید نظر.

من امیدوارم که شما به یاد داشته باشید که معلمان را در شبیه ساعت به عنوان مدیران اما اطمینان قابل ملاحظه ای کمتر است.

من امیدوارم که شما به یاد داشته باشید که دمای معلم است به دنبال یک میلیونر از حرفه — نه حتی نزدیک — اما قادر به زندگی می کنند به راحتی از یک معلم حقوق و دستمزد (در حالی که پرداخت برای کار لوازم مورد نیاز برای دانش آموزان و کار 12 ساعت در روز و هفت روز هفته) خواهد بود.

من شما را بشنود گفت: "اما این انتخاب شما است." من امیدوارم که شما به یاد داشته باشید که چگونه مهم شما خواهد بود اگر یک کودک نیست که منابع و محیط کلاس درس مورد نظر موفق باشد.

من امیدوارم که شما به یاد داشته باشید آن است که اخیر برکت از یک سایت به نام DonorsChoose شده است که بیشتر مفید در کمک به معلمان در گرفتن ابزار برای دانش آموزان خود را--اهدا کنندگان.

من امیدوارم که شما به یاد داشته باشید که برای برنامه ریزی یک درس جذاب آن طول می کشد زمان برای آماده سازی.

Chicago Teachers Union members and supporters join a car caravan outside Chicago Public Schools (CPS) headquarters while a Chicago Board of Education meeting takes place inside in Chicago, IL on July 22, 2020.
NurPhoto/گتی

من امیدوارم که شما به یاد داشته باشید که مدیران بر این باورند که 40 دقیقه در هر روز در طول روز در مدرسه است که زمان کافی برای برنامه ریزی آموزش, درجه تکالیف جمع آوری و تجزیه و تحلیل دانش آموزان, اطلاعات, کپی تکالیف برقراری ارتباط با پدر و مادر و خوردن ناهار و استفاده از حمام.

من امیدوارم که شما به یاد داشته باشید بسیاری از بار شما دانش آموزان که هنوز هم ممکن است نیاز به توجه خود را در طول این "برنامه ریزی دوره است."

لطفا اجازه ندهید که آن را فرار از خود را به یاد بیاورید که آموزش نیاز به آماده برای روز قبل از اینکه شما راه رفتن را از طریق درب. لطفا اجازه ندهید که آن را فرار از خود را به یاد بیاورید که شما می تواند به عنوان یک اثر معلم اگر شما خود را ندارد, آموزش برنامه ریزی برای چند هفته در پیش است.

لطفا اجازه ندهید که آن را فرار از خود را به یاد بیاورید که تمایز است که در حال حاضر روند "آموزش آموزش استراتژی" اجرا شود. آموزش هر دانش آموز به جایی که آنها هستند" — در عین حال من باید 21 دانش آموزان در کلاس من و من باید آموزش های پیشرفته را در سطح کلاس و زیر کلاس سطح, همه در همان بازه زمانی از روز است.

سپس راه حل شما است "گسترش روز مدرسه و سال تحصیلی." شما نفی به حساب متوسط دامنه توجه کودکان و چه طاقت فرسا مدرسه و زندگی برای معلمان, دانش آموزان و والدین به طور یکسان.

من امیدوارم که شما به یاد داشته باشید که فرمت زمان را کاهش می دهد دانش آموزان به صرف زمان با خانواده های خود و همچنین زمان فقط بچه ها. آیا شما را فراموش کرده ام چگونه مهم این قطعات به یک کودک روانی و عاطفی ثبات ؟

من امیدوارم که شما به یاد داشته باشید که چگونه مهم معلمان و دیگر ارائه دهندگان خدمات به شما در اوج این بیماری همه گیر هرج و مرج و تنظیم جبران و تصمیم گیری ظرفیت به منعکس کننده.

معلمان! چه اقدام خواهد شد ما جمعی را به مطمئن شوید که اذعان ما سهم ارزشمند به جامعه را کاهش نمی بدون پیشرفت ما شده اند مبارزه برای تحمیل کرده اند برای چندین دهه ؟ من یک ایده دارم . . .

#FALLOFNORETURNtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب