از یک معلم: این کمک خواهد کرد اگر ما می دانستیم که چه جهنم این طرح برای سال آینده

SDI محصولات/گتی در این زمان نامشخص یک چیز برای مطمئن شویم که: مدرسه این سقوط در حال رفتن به نگاه کاملا متفا

توسط ETELARESANKHABAR در 3 مرداد 1399
teacher-dont-know-whats-going-on-1
SDI محصولات/گتی

در این زمان نامشخص یک چیز برای مطمئن شویم که: مدرسه این سقوط در حال رفتن به نگاه کاملا متفاوت از آنچه ما استفاده می شود. معلمان و مدیران ممکن است به reimagine ما کل مفهوم آنچه در مدرسه است. خوشبختانه ما در تمام تابستان به آماده شدن. به جای فقط نیشگون گرفتن و کشیدن چند طرح درس به عنوان ما به طور معمول ممکن است در تابستان سال 2020 ما نیاز به آموزش خود را به انجام شغل ما در راه است که جدید هستند و حتی ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب. این بدان معناست که انجام برخی تحقیقات در نظر گرفتن توسعه حرفه ای دوره های آنلاین و تجدید نظر در کل ما درسی به انطباق آن به این روش.

این کمک خواهد کرد اگر ما می دانستیم که چه جهنم ما در واقع رفتن به انجام.

برخی از مدارس در سراسر کشور در حال حاضر اعلام کرد که برای نیمسال اول حداقل کلاس خود را خواهد بود به طور کامل از راه دور. مناطق دیگر—از جمله من در ایالت نیویورک—در حال انتظار خود را اعلام, به طوری که آنها می توانید تصمیم گیری بر اساس آخرین اطلاعات. فرماندار کومو خواسته است تمام 700 مدارس در نیویورک به ارسال نیست یک طرح برای پاییز اما سه: یک طرح به طور کامل از راه دور, یادگیری, برنامه ریزی برای بازگشایی امکانات خود را مطابق با دستورالعمل CDC و "ترکیبی" برنامه است که شامل هر دو روش. مدارس' طرح باید تبدیل شود در ماه جولای 31st و تصمیم گیری خواهد شد رسیده به زودی پس از آن.

در حالی که من درک می کنم این استدلال پشت آن—چگونه می تواند شما را به یک تصمیم بدون آخرین داده ؟ —این برگ معلمان قادر به واقعا آماده شدن برای آنچه اتفاق می افتد در پاییز.

در بهار گذشته ما به سرعت متوجه شدند مبانی آموزش از راه دور. ما ارسال شده تکالیف در گوگل کلاس درس برگزار شد و جلسات کلاس در زوم. اما ما واقعا نمی زمان برای تجدید نظر در برنامه درسی و ساخت همه جدید برنامه های درسی است که بهره برداری از مزایای استفاده (و پیش بینی معایب) از قالب جدید است. اگر ما در حال رفتن به از سرگیری آموزش آنلاین در پاییز این زمان ما باید یک فرصت به حق آن را دریافت. چگونه می توانم شما امتحان یک دانش آموز است که دسترسی به کل اینترنت و زحمت می تواند گوگل جواب میده ؟ چگونه می توانم شما را متوقف از بچه های پریشان حال یک بازی ویدیویی و یا یک تلفن همراه هنگامی که شما وجود دارد را به دستگاه از بچه ها دست ؟

وجود دارد پاسخ به این پرسش ها و بیشتر—منابع آنلاین ابزار های تعاملی و نوآوری آموزش تکنیک های است که می تواند از راه دور آموزش و پرورش معتبر و جذاب تجربه یادگیری است. من می تواند صرف تمام تابستان در نظر گرفتن کارگاه ها و تبدیل شدن به واجد شرایط متخصص. این چیزی است که من باید انجام شود—در صورتی که حتی آنچه که اتفاق می افتد.

در ضمن وجود یک فشار بزرگ در سراسر کشور برای بازگشایی ساختمان در ماه سپتامبر که (در هر دستورالعمل CDC) به معنی یک میزبان جدید پروتکل های ایمنی. اجتماعی فاصله گرفته کلاس های درس با عنوان چند به عنوان نیمی از کودکان و نوجوانان گسترش در سراسر اتاق. (در برخی از راه وجود دارد حتی کمتر "هم" در این راه از روی کامپیوتر: زوم حداقل دارای برک آوت اتاق است که اجازه می دهد دانش آموزان به کار در گروه و یا جفت است.)

woman teaching online through video conference on her laptop
Kanawa_Studio/گتی

اگر این است که چگونه ما در حال رفتن به آن را انجام دهد ما آن را به کار می کنند—اما دوباره آن نیاز به آموزش است. شما می باید حداقل یک هفته در خدمت روزها فقط به یاد پروتکل های جدید. چه کنیم اگر یک دانش آموز خود را فراموش ماسک یا معافیت یک بند یا می پوشد ماسک نادرست و یا حاضر به پوشیدن یک ؟ اگر یک بچه خون دماغ می دهد ؟ و یا نیاز به کمک گره زدن کفش خود را? که مراحل ؟ چگونه می تواند ما را آتش دریل—و یا "سرپناه در" دریل که در حال حاضر بخشی طبیعی از زندگی—اگر ما نمی توانیم خوشه بچه ها با هم در گروه ؟ شما واقعا نمی تواند به لحاظ اجتماعی فاصله در حالی که شما در حال ازدحام در گوشه تظاهر به فرار از یک تیرانداز فعال است.

بیایید نگاهی به بهترین سناریو که در آن این پرسش ها جوابگو هستند. وجود دارد پروتکل برای همه چیز و ما فقط باید آنها را یاد بگیرند—اما هنگامی که? موفقیت این روش ایمنی به ما بستگی دارد که آماده در یک روز. آموزش باید شروع در حال حاضر. مانند امروز. اما ما نمی تواند آن را انجام دهد چرا که ما نمی دانیم که آنچه ما انجام می دهیم.

هنوز هم دیگران نشان می دهد که به حدی است که آن را ممکن و عملی ما باید با برگزاری کلاس های خارج از منزل. این ویروس بسیار مسری در یک فضای محصور بنابراین اگر شما نیاز به با یک گروه از مردم خارج است و بهترین محل می شود. و اگر ما واقعا reimagining مفهوم مدرسه چرا که نه ؟ که خارج از معنی رقیب با جهان (به معنای واقعی کلمه) از حواس او را پرت اما این همچنین به معنای آزادی از گاهی یکنواخت و خسته کننده و خفقان فضای کلاس درس. چه چیزی می تواند بهتر تنظیم برای کلاس علوم از جهان طبیعی شما در واقع در مطالعه? چه بهتر الهام بخش برای نویسندگان خلاق از مناظر و صداها و بوی مدرسه, طبیعی, محیط زیست ؟

اگر تمام آنچه که برای تلفن های موبایل کمی بیش از حد هیپی-dippy برای طعم و مزه خود را از آن فکر می کنم این راه: شما نمی توانید همه جا این دانش آموزان در ساختمان در یک بار نه با اجتماعی فاصله. بنابراین اگر شما در حال رفتن به جای مدرسه کل جمعیت شما نیاز به خلاق. شما ممکن است نیاز به استفاده از هر اینچ مربع از خود مدرسه پردیس—حتی ballfield یا بازی حیاط.

در اصل من همه برای آن است. اما دوباره همراه با الهام مفهوم می آید نیاز به آماده سازی بیشتر بیشتر آموزش است. سریع تر از من می تواند نوع توضیحات من از کلاس سر من پر از سوال در مورد چگونه آن کار می کند و چه زمانی که X, Y و Z اتفاق می افتد (و شما فقط می دانم X, Y و Z در حال رفتن به اتفاق می افتد). هنگامی که این سوال و دریافت جواب میده ؟ وقتی که ما بیش از برنامه ؟ تنها چند روز قبل از این طرح راه اندازی شده است?

با تمام این امکانات واقعا چه به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است که نمی توان آن را فقط به یکی از این چیزها. برخی از امکانات باز خواهد شد و برخی نیست—اما این امکانات که باز نمی قادر خواهد بود به جای تمام دانش آموزان در تمام طول روز هر روز. شاید برخی از دانش آموزان می خواهد در ساختمان در روزهای دوشنبه و سه شنبه برخی در پنج شنبه ها و جمعه ها و چهارشنبه ها ما ضد عفونی کردن. دانش آموزانی که به ویژه آسیب پذیر هستند (با توجه به نقص قلبی, بیماری های کلیوی و آسم و.... و غیره.)—و یا زندگی می کنند که با یک عضو خانواده است که—نمی قادر خواهد بود به در آمده و در همه.

بنابراین هر کلاس تدریس خواهد شد نیمه حضوری و نیمه آنلاین, اما همچنین به طور کامل آنلاین برای کسانی که نیاز به ماندن در خانه ؟ و در ضمن این معلمان که متعلق به جمعیت های آسیب پذیر (یا زندگی با یک عضو خانواده است که می کند) انجام خواهد شد آن همه از راه دور در حالی که معلمان دیگر در حال کار در تاسیسات? Boggles ذهن در چه پیچیده و چند وجهی طرح را دارا می باشد.

در حال حاضر ما صبر کنید. ما منتظر دولت و مقامات محلی و مدارس به تصمیم گیری عاقلانه است که نگه داشتن همه امن در حالی که نگه داشتن همه بچه های تحصیل کرده. و ما آماده برای هر سناریوی ممکن است با وجود دانستن است که با سپتامبر راست در اطراف گوشه وجود دارد هیچ راهی وجود ندارد که ما واقعا می تواند آماده شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن