از یک مدل مسیر مسابقه به یک فرمول 1 شبیه ساز: این $62 میلیون لا عمارت است Gearhead رویای

این می رود بدون گفت که $62 میلیون عمارت تقریبا قطعی به ارائه بیش از حد بالا امکانات رفاهی. و مطمئن شوید به اندازه کافی Kipp نلسون فقط ذکر شده لس آنجلس و مستغلات نا امید نیست. اما در این مورد ما در حال صحبت کردن در مورد یک 75 پا استخر بی نهایت و یا پشت بام helipad. این عمارت می آید با خود را بسیار خود bonkers مدل مسیر مسابقه.

این خانه مجلل که مشرف غرب هالیوود ویژگی های فوق العاده دقیق و مدل دوره مسابقه لقب مناسب به اندازه کافی به عنوان Kippway پس از آن در ورزش و مسابقه وسواس مالک فعلی با توجه به وال استریت ژورنال. ویژگی های دیگر مطمئن gearheads یاوه سرایی کردن شامل تکنولوژی بالا فرمول یک شبیه ساز است که به شما اجازه رقابت در برابر لوئیس همیلتون بهترین زمان و یک ویترین گاراژ با اتاق را برای 12 اتومبیل منحصر به فرد خود را بسیار خود را.

Kipp Nelson's Los Angeles mansion

داخل Kipp نلسون لس آنجلس عمارت سیمون Berlyn

به عنوان جذاب به عنوان کسانی که امکانات صدا ممکن است—به خصوص برای علاقه مندان به مسابقه—آنها ممکن است توجیه اقامت آسمان-برچسب قیمت بالا به برخی از. اما نیازی به نگرانی نیست چون بقیه سابق گلدمن ساکس شریک عمارت انجام است که feat.

نلسون خریداری ملک در سال 2014 به 12 میلیون دلار و پس از صرف شش سال طراحی خانه رویایی خود با سیاتل مبتنی بر معماری شرکت Olson Kundig. در نتیجه سه-ساختار داستان را پوشش می دهد از 16 ، 000 فوت مربع ویژگی های شش اتاق خواب و ارائه می دهد نمایش خیره کننده از اقیانوس آرام و در سن گابریل کوه.

با یک خارجی بر اساس اطراف, فولاد, بتن و شیشه ای این خانه مجزا صنعتی زیبایی و گفته شده است که شبیه به یک مکعب روبیک است. این راه را به نرمتر بیشتر مواد طبیعی داخل از جمله هر دو طبقه چوبی و سقف. خانه نیز طراحی شده به صاحبان منحصر به فرد با انعطاف پذیری داخلی طرح مانند جیب درب و پنجره و دیوار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیکربندی فضا و آن را بیشتر باز یا صمیمی بسته به این مناسبت است.

Kipp Nelson's Los Angeles mansion

سیمون Berlyn

“مقیاس همه چیز احساس خوب زمانی که من فقط در اینجا توسط خودم اما خانه به راحتی باز می شود و شما می توانید یک جمع چند صد نفر” نلسون مقاله گفت.

دیگر ویژگی های پر زرق و برق اموال شامل یک پشت بام, تراس, دو استخر جداگانه و بلوط بیشه واقع در سطح زمین است. نیز وجود دارد یک بزرگ بدنسازی که در دسترس است از مجموعه کارشناسی ارشد از طریق خود استور.

چک کردن عکس های بیشتر از نلسون صفحه اصلی زیر:

Kipp Nelson's Los Angeles mansion

سیمون Berlyn

Kipp Nelson's Los Angeles mansion

سیمون Berlyn

Kipp Nelson's Los Angeles mansion

سیمون Berlyn

Kipp Nelson's Los Angeles mansion

سیمون Berlyn

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de