فردریک Arnault پسر LVMH بنیانگذار برنارد شده به نام مدیر عامل شرکت Tag Heuer

وقتی که می آید به کسب و کار, LVMH را دوست دارد به نگه داشتن همه چیز در خانواده است. فردریک Arnault پسر لوکس کن

توسط ETELARESANKHABAR در 16 خرداد 1399

وقتی که می آید به کسب و کار, LVMH را دوست دارد به نگه داشتن همه چیز در خانواده است.

فردریک Arnault پسر لوکس کنگلومرا بنیانگذار Bernard Arnault بود فقط منصوب به عنوان مدیر عامل شرکت لوکس ساعت ساز سوئیسی TAG Heuer. یکی از اعضای جوان از Arnault clan, Frédéric می پیوندد برخی از خواهر و برادر خود را در مصرف در بیشتر نقش های ارشد در LVMH زیرساخت--یک انتقادی مهم استراتژیک حرکت به عنوان خانواده کنترل فقط تحت نیمی از کسب و کار.

ابتدا در جولای 1st, 25 ساله خود را رسما آغاز خواهد شد نقش خود را به عنوان نام تجاری را اجرایی; او مشغول به کار در برند برای سه سال گذشته در نقش های مختلف در حال توسعه استراتژی های دیجیتال به عنوان دیده بان برندها در تلاش برای تعامل با نسل جدیدی از مشتریان. هر چند نسبتا جوان خود را برای عنوان جدید فردریک زمان صرف شده در هر دو Facebook و شرکت مشاوره مک کینزی قبل از همکاری نزدیک با زمان TAG مدیر عامل استفان Bianchi.

فردریک (سمت چپ) و Bernard Arnault تصویر در Celine مد نشان می دهد در ماه ژانویه 2019. حسن نیت ارائه میدهد از قو Gallet/WWD/شاتر

در موازی حرکت Bianchi که مسئول نظارت بر تمامی سازمان دیده بان برندها در علاوه بر این به TAG Heuer خواهد شد گسترش نقش آن نیز نظارت طلا و جواهر در LVMH به استثنای بولگاری.

با فردریک معراج به موقعیت جدید خود او را تبدیل به چهارمین برنارد پنج فرزند به برگزاری ارشد نقش در LVMH. با وجود اینکه شرکت عموم معامله بزرگتر Arnault شناخته شده است به اعمال کنترل بیش از خانه است که کار خود را تحت چتر شده است و این باورند که این نقش که او در آن نصب شده فرزندان خود را به عنوان یک آزمایش برای چه کسی جایگزین او خواهد شد در برخی از نقطه--هر چند او نشان می دهد هیچ نشانه ای از کند.

LVMH گسترش یافته به طور چشمگیری در سال های اخیر بزرگترین نقطه از رشد بودن کسب آن از شهر نیویورک-بر اساس طلا و جواهر, Tiffany & Co. آمریکا میراث نام تجاری خریداری شد و به صورت متناوب $16.2 میلیارد--بزرگترین معامله در لوکس تاریخچه. اما در میان اقتصادی جنجال و هیاهو در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس و بین المللی تظاهرات در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند این شرکت گزارش شده است که بازجویی که در مقابله.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن