فراموش کردن راه رفتن با فیل ها, آنچه در مورد خواب با walruses? این تازه باز Belgain امکانات رفت و آمد مکرر منحصر به فرد در زیر آب مجموعه است که مشرف مسحور پستانداران دریایی.

شیرماهی خانه را اشغال پایین تر از سطح زمین سرد که باز در Pairi Daiza رفت و آمد مکرر در ماه مارس است. یک-از-نوع فضا مشخص می شود گسترده دیوار شیشه ای است که اجازه می دهد تا مهمان برای آمدن چهره به چهره با اهل تفریح و بازی walruses در حالی که استراحت در پنج ستاره لوکس.

The Walrus House at Pairi Daiza Resort

ماهی ماهی خانه Pairi Daiza توچال

ورزشی قطب شمال colorway از یخ و آبی و سفید و نقره ای طرح باز مجموعه مملو از بالا پایان مبلمان—فکر می کنم عقیق سفید و طلاکاری برنج و ویژگی های یک اسباب بازی مخمل خواب دار تخت دو نفره راحت مساحت سالن با تلویزیون ensuite و مقدار زیادی از یخی نقوش. بهترین از همه, شما باید یک دید واضح و روشنی از walruses در خود جهان زیر آب.

البته اگر walruses شما نیست چیزی که وجود دارد مقدار زیادی از حیوانات دیگر است که شما می توانید به اشتراک گذاشتن یک دیوار با. سه سطح در هتل همچنین دارای اتاق های رو به خرس های قطبی در سطح پایین تر همراه با سوئیت, مشرف پنگوئن و ببر سیبری در سطح زمین. سطح بالا ارائه می دهد اتاق با نمایش های سراسر برنده جایزه Pairi Daiza باغ وحش که ویژگی های بیش از 7000 حیوانات.

The Walrus House at Pairi Daiza Resort

ماهی ماهی خانه Pairi Daiza توچال

این باغ وحش تصمیم به باز کردن جدید 50-اتاق رفت و آمد مکرر پس از موفقیت آن زمان هتل ارائه. موجود اتاق که چشم پوشی خرس, گرگ, گوزن و شیر دریایی باید یک نرخ اشغال از 82 درصد و این گسترش را دو برابر تعداد یک شبه بازديد در باغ وحش.

White Bear House at Pairi Daiza Resort

خرس سفید خانه Pairi Daiza توچال

اقامت در شیرماهی خانه شروع می شود در حدود $1,300 (€1,151) برای دو بزرگسالان است. در علاوه بر این به مجموعه خود مهمانان دسترسی به باغ وحش و درمان به صبحانه و شام و همچنین به عنوان یک ویژه هدیه خوش آمدید. به کتاب یک اتاق در رفت و آمد مکرر است که هم از نظر مالی پشتیبانی از هزاران پروژه های حفاظت از, بازدید از Pairi Daiza رفت و آمد مکرر سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net