فراموش نکنید لوکس. منشور خصوصی در حال تبدیل شدن به ایمنی و زیرساخت برای فریب مسافران با احتیاط.

هجوم تازه واردان به منشور خصوصی در بازار باعث شده است تا شرکت ها برای تغییر و یا حتی ایجاد مدل های کسب و کار ب

توسط ETELARESANKHABAR در 9 مرداد 1399

هجوم تازه واردان به منشور خصوصی در بازار باعث شده است تا شرکت ها برای تغییر و یا حتی ایجاد مدل های کسب و کار به درخواست تجدید نظر به سریعترین رشد بخش خصوصی حمل و نقل هوایی. بسیاری از منشور ارائه دهندگان گزارش داده اند دو رقمی سوالات از تازه واردان در طول چند ماه گذشته در مقایسه با یک سال پیش. افزایش فعالیت در می آید پس از بالا خالص ارزش افراد را رها تجاری شرکت های هواپیمایی به دلیل Covid-19 نگرانی.

چندین شرکت در حال هل دادن جدیدتر هواپیما و بیشتر خدمات شخصی به عنوان یک راه برای جلب ایمنی بیشتر آگاه در میان تازه واردان است. "تمرکز بر ایمنی های ایمنی می گوید:" یونس آدلر ارشد تجاری افسر جت لبه های مستقر در کالیفرنیا هواپیما مدیریت و شرکت منشور. "ما همیشه در حال بالا ردیف هواپیما و در زمان تحویل, اما در حال حاضر ما در حال صحبت کردن در مورد مالی و بهداشت و ایمنی. یکی از چیزهایی که تبدیل به واقعا روشن در این بیماری همه گیر است که همه اپراتورهای جت خصوصی هستند نه برابر خلق شده اند."

تازه واردان به بازار که تمایل به تمرکز بر روی قیمت و مقدار به عنوان آنها را با تجاری "فقط نمی فهمم" آنچه آن را مانند به پرواز با یک "برترین اپراتور می گوید:" آدلر. "آنها ممکن است پیدا کردن یک هواپیما از طریق تصادفی کارگزار, اما آنها اغلب نمی توانید تجربه خوبی خدمه و هواپیما."

Charter

جت لبه خود را گسترش داده منشور ناوگان با اضافه کردن یک طیف وسیع تری از کسب و کار جت است که آنها را مدیریت برای صاحبان. بوئینگ کسب و کار جت

چندین اخیر صنعت webinar ها باید متمرکز بر رشد غیر قانونی منشور در بازار ایالات متحده و وب سایت های جعلی در اروپا که محصول سال جدید آگهی. "ما شاهد برخی از مشکلات قبل از Covid اما از آن پس آن بدتر شده است," رایان Waguespack ارشد معاون رئیس جمهور در ملی حمل و نقل هوایی گفت: Robb Report.

جت لبه منشور گسترده و بدنه فوق العاده-برد بلند و بزرگ-بدنه هواپیما. به دلیل آن نظارت خدمه نیروی انسانی و نگهداری هواپیما می گوید: آدلر, Jet Edge نیز استاندارد روش برای هواپیما مایع. این شرکت به تازگی استخدام بر اساس UK-Redline که توصیه می کند دولت ها و خطوط هوایی تجاری در Covid مربوط به مایع پروتکل های.

"ما همیشه افرادی که حفظ و خدمه این هواپیما می گوید:" آدلر. "در حال حاضر ما در حال افرادی که لمس همه چیز پشت پرده—ما می دانیم که چگونه این هواپیما در حال تمیز بودن و تست ما خدمه به طور منظم برای Covid-19. آن را ارزان به پاکسازی هواپیما پس از هر پرواز و یا انجام این تست است. ما به شدت سرمایه گذاری در ساختمان این فرآیند است. این همه در مورد ارائه نوع جدیدی از امنیت را تجربه کنند."

Covid

Covid-19 بازنویسی کرده است قوانین مسافرت هوایی باعث هجوم اول-تایمر به منشور جهانی. گتی ایماژ

تازه واردان ورود به این بخش می توانید شرایط استفاده از کارت برنامه ها و منشور سردرگم. از آنجا که هیچ استانداردهای صنعت علت سعی و کوشش می تواند چالش برانگیز.

FXAIR, منشور جدید شرکت است که امروز راه اندازی شده است اقدام به رسیدگی به این نگرانی است. این شرکت همچنین با هدف قرار دادن بار اول آگهی با آنچه در آن می گوید که "بیمه" منشور ناوگان. این شرکت بخشی از جهت حمل و نقل هوایی و همچنین پدر و مادر به کسری ارائه دهنده Flexjet جت-کارت متخصص حساس و هواپیما کارگزار PrivateFly. "ما در حال تغییر تمرکز از منشور به حق منشور و بالا بردن آن را به یک سطح جدید" گرگ آهسته FXAIR رئیس جمهور گفت: Robb Report. این شرکت خواهد شد که دسترسی به تازگی بازنشسته Flexjet هواپیما از جمله 12 چلنجر 300s و پنج بزرگ-body جهانی اکسپرس جت.

"این هواپیما و ساختار سازمانی در جهت حمل و نقل هوایی در حال دیفرانسیلی بین ما و اپراتورهای دیگر می گوید:" آهسته است. "ما قادر به ارائه ثبات امنیت و ثبات به مشتریان به عنوان سه رکن اصلی."

Charter

اکثریت آگهی نیست و مسافران کسب و کار, اما خانواده ها که اغلب پرواز در یک راه سفر. گتی ایماژ

مدیر عامل اندرو کالینز می گوید FXAIR طراحی شده برای یک مشتری خاص است که این شرکت را می بیند در حال ظهور در منشور تحول بخش است. "ما در حال تمرکز بر روی نسل بعدی مشتری کسی است که می خواهد قادر به سرعت در حال کتاب پرواز و می دانم که آنها در حال نشستن در امن و نسبتا جدید هواپیما می گوید:" کالینز. "منشور واز مشخص پس از آن همه در مورد قیمت. ما با قیمت رقابتی و استفاده از قیمت گذاری پویا ساختار, اما ما همچنین ارائه سطح خدمات و هواپیما برای یک مشتری که توسط فهیم."

این FXAIR مقامات اذعان دارند که آن را برخی از بازآموزی برای آگهی که استفاده می شود برای خرید با قیمت, به جای درک است که ایمنی است که به صورت خودکار در منشور جهانی آن را به عنوان ممکن است با خطوط هوایی تجاری است. "ما می خواهم آنها را به درک که شرکت های مانند ما باید بسیار بیشتر فن آوری شالوده از اپراتورهای کوچک می گوید:" کالینز.

پس از ramping تا چهار ماه برای امروز راه اندازی FXAIR 18 اعضای تیم برای رسیدگی به فروش. "ما آن را در یک بسیار مشورتی شیوه ای می گوید:" آهسته است. "ما بپرسید, که, چه, کجا و چرا سوالات را برای مشتریان بالقوه است. در حالی که آنها ممکن است هرگز پرواز خصوصی آنها معمولا به کسی است, به طوری که آنها باید برخی از تجربه."

Flexjet

به عنوان Flexjet بازنشسته نزدیک به 30 هواپیما از آن جزء به جزء ناوگان آنها اضافه خواهد شد به FXAIR منشور ناوگان. Flextjet

"ما برنامه ریزی شده برای شروع این کسب و کار بعد از آن در سال یا اوایل سال آینده" می افزاید: Collins. "اما آن را فقط به استاندارد چارتر در بازار دیگر. ما یک معامله بزرگ از نیاز در بازار است. ما می خواهیم به آماده شود برای اولین بار آگهی خواهد شد که وارد این پاییز و زمستان است."

جت لبه است همچنین برنامه ریزی برای سود در منشور آن کسب و کار است. این شرکت به تازگی اضافه شده 16 کسب و کار جت به آن مدیریت ناوگان از جمله دو به تازگی مرمت بوئینگ کسب و کار جت. "ناوگان تبدیل شده است گرد می گوید:" آدلر. "این اجازه می دهد تا ما را به رقابت به طوری که مشتریان باید کامل ناوگان در نوک انگشتان خود را."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب