فراموش نکنید Hovercrafts. این یکی جدید-فرد الکتریکی عمود پرواز به شما اجازه زندگی کردن خود را 'جنگ ستارگان' رویاهای

می خواهید شخصی-air mobility خودرو سال قبل از دیگران در دسترس خواهد بود ؟ یک تک صندلی Star-Wars-مانند چهار فن ه

توسط ETELARESANKHABAR در 5 اردیبهشت 1399

می خواهید شخصی-air mobility خودرو سال قبل از دیگران در دسترس خواهد بود ؟ یک تک صندلی Star-Wars-مانند چهار فن هواپیما است که می تواند از چشم افزایش می یابد در اطراف منطقه و سپس در زمین گلف یا مارینا ؟

WatFly اطلس یک فرد برقی برخاست و فرود عمودی (eVTOL) هواپیما می تواند اولین نسخه تفریحی به بازار است. این شرکت انتظار دارد که برای راه اندازی این اطلس در سال آینده با یک اولیه قیمت $150,000.

Watfly بنیانگذاران گونزالو Espinoza گراهام گفت: ایده پشت این اطلس متولد شد که او را دیدم مردم ساختمان های بیش از اندازه خلوت quadcopters ها ، حدود پنج سال پیش. "ما بسیار به سرعت متوجه شدم که مستقل عمودی برخاست و فرود الکتریکی هواپیما خواهد بود گام بعدی در دسترس, بنابراین ما باید به کار," او گفت: Robb Report.

Watfly Atlas

طراحی شده توسط یک موتور الکتریکی و چهار توربو-طرفداران اطلس را در رسیدن به سرعت 125 مایل در ساعت. تحت FAA دستورالعمل آن در نظر گرفته خواهد شد نور تجربی هواپیما پس هیچ مجوز خلبان لازم است. Watfly

گراهام متمرکز کوچکتر eVTOL اطلس به دلیل آن را آسان تر به پرواز در حفظ و تضمین کند. آن متکی بر سبک وزن فیبر کربن به عنوان مواد اولیه با وزن تنها 285 پوند است. وسیله نقلیه خود را به نظر می رسد مانند چیزی از یک جنگ ستارگان فیلم با ارتفاع 8.2 پا و بال از 15 فوت است. گراهام و شریک Abinesh چاندراسکار انتخاب برق به دلیل آن را ساکت تر و سریع تر کنترل ورودی است. گراهام می گوید که تقریبا هر کسی می تواند پرواز اطلس به دلیل آن است برخورد-اجتناب و سیستم های اضطراری با چتر نجات.

این اطلس می تواند رسیدن به 125 mph و حمل حدود 250 پوند است. باتری آن بسته حدود یک چهارم اندازه یک تسلا شارژ در دو ساعت. آن می تواند پرواز یک ساعت و شناور برای حدود 15 دقیقه است.

زیبایی واقعی این است که این هواپیما خواهد بود گواهی به عنوان یک FAA فوق سبک قسمت 103 هواپیما بنابراین صاحبان جدید نمی خواهد نیاز به یک مجوز خلبان. تعیین همچنین بدان معنی است که پرواز برای تفریح و سرگرمی فقط و اطلس محدود شده است از پرواز بر فراز مناطق متراکم از جمله شهرها و یا شهرهای کوچک و یا از طریق خاص airspaces. بنیانگذاران انتظار اطلس به تایید شده توسط FAA در سال آینده.

Watfly Atlas

اطلس است که در درجه اول از فیبر کربن ساخته شده برای نگه داشتن وزن کل به حدود 285 پوند است. آن را تا ارتفاع حدود 8 پا و بال از 15 فوت است. Watfly

گراهام views اطلس به عنوان دستیابی به موفقیت برای eVTOL بخش از آن در دسترس خواهد بود زودتر از بزرگتر نسخه های تجاری. او همچنین آن را می بیند در حال حرکت پرواز یک گام رو به جلو به آینده است. "تا زمانی که فیزیکدانان شکل, انتقال, پرواز بهترین ما می توانیم انجام," او می گوید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن