فراموش 0 به 60. لوتوس تمام برقی Evija خواهد شد 0-186 مایل در ساعت در یک مجنون 9 ثانیه

Megan earl توانایی را حتی بیشتر ارجمند معیارهای عملکرد به نظر می رسد منسوخ شده است. برای مثال از 0-60 مایل در ساعت زمان. برای چندین دهه این بوده است که صنعت بارومتر چگونه سریع یک ماشین است. اما لوتوس را احساس نمی کند که تنظیمات به اندازه کافی قطاری چقدر سریع آن آینده تمام برقی Evija است.

در حالی که بسیاری از خودروسازان مفتخر به مشتری جلب کردن 0-60 mph بار (یا 0 تا 62 در اروپا) خود را بالا عملکرد وسایل نقلیه به انگلیسی, خودروساز به فکر بزرگتر—بسیار بزرگتر است. در واقع آن را می خواهد Evija به در نظر گرفته شود با چه سرعتی می توانید زوم از یک وقفه به 186 مایل در ساعت.

شرکت رئیس تست درایور گاوین Kershaw, اخیرا گفته Top Gear که این شرکت نزدیک به 2000 اسب بخار all-wheel-drive hypercar می توانید آمار 186 مایل در ساعت در یک تاول نه ثانیه. آن را سخت به واقعا درک چگونه سریع است اما برای مقایسه که زمان نزدیک به 3.5 ثانیه سریع تر از آن طول می کشد عملکرد متمرکز بوگاتی Chrion پور, ورزشی برای به انجام رساندن همان feat.

The Lotus Evija electric hypercar

لوتوس

در حال حاضر آن را دریافت نمی خورده: لوتوس است که هنوز متمرکز بر روی یک sub-سه دوم 0-60 مایل در ساعت زمان برای Evija; آن را فقط نمی خواهم که متریک به حد صفر-انتشار بادپا از نمایشگاه پتانسیل کامل آن است. “ما در حال به چالش کشیدن قوانین فیزیک را به رفتن زیر دو ثانیه به 62 مایل در ساعت و سپس داشتن یک کم سرعت بالا” Kershaw گفت: Top Gear. “ما قرار پهنای باند از موتور به جایی که ما می خواهیم عملکرد.”

به عنوان پوچ به عنوان یک زیر-یک دوم 0-60 mph زمان و نه دوم 0-186 mph زمان ممکن است صدای این اعداد و ارقام در واقع aling با هر چیز دیگری ما می دانیم در مورد Evija. تبلیغ به عنوان قدرتمند ترین در جهان تولید خودرو hypercar خواهد شد که تمام الکتریکی قادر به انتقال قدرت از گردونه خارج 1,972 اسب و 1,253 پوند از پیچ و تاب. و آن را نمی خواهد در 186 مایل در ساعت یا. لوتوس انتظار سرعت بالای آن به بیش از 200 مایل در ساعت است. آن را نیز دارای 250 مایل محدوده و آن 70kw/ثانیه باتری را می توان به طور کامل شارژ فقط در 18 ساعت.

هر چند شیوع کروناویروس انداخته است یک آچار در برخی از برنامه های خود را لوتوس به تازگی از سر گرفته و در دنیای واقعی آزمایش $2.2 میلیون Evija. اول از 130 نمونه از بسیار پیش بینی EV در حال انتظار برای تحویل به مشتریان بعد از این سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im