طرفداران عشق Josh Gad و لوک ایوانز' دیزنی Singalong عملکرد

ABC/توییتر دیزنی Singalong پخش شده شب گذشته و طرفداران دوست داشتنی Josh Gad و لوک ایوانز گاستون و LeFou برا

توسط ETELARESANKHABAR در 30 فروردین 1399
luke-evans-josh-gad-gaston
ABC/توییتر

دیزنی Singalong پخش شده شب گذشته و طرفداران دوست داشتنی Josh Gad و لوک ایوانز

گاستون و LeFou برای همیشه amiright? دیزنی خانواده Singalong پخش شده شب گذشته به همراه برخی از شادی را به خانه و آزار خانواده ها در همه جا و پسر آن انجام درست آن. به خصوص دو نفره انجام شده توسط Josh Gad و لوک ایوانز reprising مورد علاقه خود زیبایی و هیولایی نقش برای این رویداد.

افسانه ای دیزنی آهنگساز Alan Menken حتی پیوست و این دو برای عملکرد خود را که به عنوان آنجا که خانواده singalongs, رفتن, روشن AF. ایوانز و Gad نشان داد خود را کامل جفت لوله ها (از این نویسنده را نمی عذر خواهی برای بیش از تجانس با تشکر از شما) در خانه های خود را کاملا بدون تجهیزات حرفه ای و یا پیشرفت در خارج از صدای خود را. می گویند استعداد خود را سرسام آور است کتمان حقیقت است.

Ryan Seacrest میزبانی یک ساعت ویژه از آنجا که او تنها میزبان در دسترس برای هر چیزی تا کنون (بله او را نیز بسیار خوب). به دلیل اجتماعی فاصله های singalong قرار داده شد همراه با چندین اجرای انفرادی از مشاهیر در خانه های خود.

"اگر وجود دارد چیزی است که همه ما آموخته است که در چند هفته گذشته آن را به گرامی داشتن هر لحظه و اهمیت ارتباط چه از طریق خنده, داستان, یا موسیقی" ABC سرگرمی جمهور karey به برک در بیانیه ای گفت. "ما امیدواریم که ما می تواند کمک به ایجاد برخی از لحظات فراموش نشدنی در تنها راهی است که دیزنی می تواند."

و به عنوان یک پدر و مادر که به تماشای خود دیزنی-وسواس کودک پیش دبستانی من می توانم بگویم آن را بسیار تحویل داده است. ما به او اجازه ماندن تا کمی دیرتر از حد معمول بود و او را در آن. که خوب بود برای همه ما پس از پیدا کردن چیزی برای نگاه به جلو به هر روز بیشتر رشد می کند و دشوار در طول این استرس زا (و اغلب خسته کننده) بار.

طرفداران در همه جا آن را دوست داشتم به خصوص زمانی که ایوانز و Gad تیمی را به کمربند از "گاستون" از طریق تقسیم صفحه نمایش.

نشان می دهد در حالی که ارائه خانواده در همه جا با یک حلال شب رویداد شب گذشته همچنین افزایش آگاهی در مورد تغذیه امریکا یک سازمان مبارزه برای تغذیه به افرادی که "در حال پیدا کردن خود را در شرایط ناآشنا و گرسنگی رو برای اولین بار با توجه به COVID-19."

اگر شما jonesing برای برخی بیشتر گاستون و LeFou مطالب شما در شانس هستید! ما دیده نمی شود آخرین گاد و ایوانز teaming تا با هم. یک زیبایی و هیولایی prequel سری است در این نسخهها کار در دیزنی+ با توجه به خبرنگار هالیوود. پویا اواز یا موسیقی دو نفری را تلافی نقش خود را به صورت محدود و شش قسمت سری.

بله لطفا. ما می خواهیم — بلكه نیاز — این در حال حاضر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب