'فوربس' گواهی که Kanye West در حال حاضر یک میلیاردر—و او هنوز هم مبارک

تا آنجا که Kanye غرب نگران است که شما واقعا یک میلیاردر تا فوربس می گوید شما هستند. به همین دلیل او اخیرا ream

توسط ETELARESANKHABAR در 8 اردیبهشت 1399

تا آنجا که Kanye غرب نگران است که شما واقعا یک میلیاردر تا فوربس می گوید شما هستند. به همین دلیل او اخیرا reams اعم از اسناد و مدارک مالی به انتشار خود را برای بررسی.

پس از چند ماه بودن در معرض عموم توسط رپر مجله در نهایت اعلام کرد غرب میلیاردر در یک داستان منتشر شده در روز جمعه. و در حالی که فوربس است که هنوز هم شک و تردید در مورد غرب ادعا می کنند که او را به ارزش 3 میلیارد دلار مجله دیدم ظاهرا به اندازه کافی اثبات به نام او کامل عضو از 10 رقمی باشگاه.

به عنوان فوربس می گوید, غرب شده است hounding مجله به گواهی خود میلیاردر وضعیت پس از او به نظر می رسد بر روی جلد آن اوت 31 2019 موضوع است. هر چند مربوط به داستان بوق و کرنا غرب و Yeezus کفش کتانی امپراتوری به لب گنده موفقیت های مالی او peeved که او هرگز به عنوان یک میلیاردر در متن. او فقط کمی اذیت یا ابراز خشم خود را در موارد متعدد حتی پس از انتشار نام او را پرداخت بالاترین رپ.

همه چیز فقط بدتر اوایل این ماه زمانی که این مجله قرار داده و از آن سالانه میلیاردرهای لیست و غرب نام هیچ جا یافت می شود (هر چند نام sister-in-law, Kylie Jenner شد). "شما می دانید آنچه شما انجام," او گزارش پیامک مجله بعد از این آخرین ادراک جزئی. "شما با من و من نمی finna اب قلیایی [sic] و آن را دیگر در نام عیسی."

که ما به ارمغان می آورد به هفته گذشته زمانی که غرب به کارگردانی مالی تیم به ارائه فوربس با رسید. و در حالی که عرضه کاغذ بازی نیست پاسخ هر سوال تنها اطراف غرب را به ارزش آن را به اندازه کافی برای مجله در نهایت به گمان او یک میلیاردر. به طور خاص پس از حسابداری برای مشکل مالی ساختار Yeezy کسب و کار و رپر دارایی های انتشار خود را تعیین خالص ارزش 1.3 میلیارد دلار. نه کاملا 3 میلیارد دلار او ادعا می کند, اما به اندازه کافی به مستحق گنجانده شده اند در فهرست سالانه.

چگونه غرب واکنش نشان می دهند به اخبار ؟ به عنوان شما ممکن است انتظار نبود او کاملا خوشحال با حسابداری. "این یک میلیارد دلار" در غرب گزارش پیامک سردبیران روز قبل از انتشار. "این $3.3 میلیارد دلار از آنجایی که هیچ کس در فوربس می داند که چگونه به دفعات مشاهده شده است." ما در حال حدس زدن این اختلاف که نمی تواند به حل و فصل هر زمان به زودی. در ضمن لذت بردن از نشان می دهد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب