پرواز مارها در حال حاضر چیزی به خاطر 2020 فقط نمی خواهد ترک


flying-snake-1
طبیعت تصویری/Youtube

سلام آیا شما می دانید برخی از مارها می توانند پرواز کنند ؟ نه ؟ به خوبی لذت ببرید sh*tshow که همچنان 2020

در اینجا دو چیز است که در حال حاضر بسیار ترسناک: مارها و کل این یادرفته سال است. خبر بد این است که آنها هر دو تنها ترسناکتر (به خاطر قتل اورلئانز?). اگر شما به دنبال اخبار خوب شما آمده ام به اشتباه مقاله از آنجا که وجود دارد هیچ خبر خوبی است. اینجا نیست به هر حال! وجود یک نژاد از مار است که راه اندازی میشود و خود را به هوا. بله وجود دارد چنین چیزی به عنوان پرواز مارها.

رسما آنها شناخته شده به عنوان Chrysopelea paradisi — بهشت درخت مار — اما وجود دارد هیچ چیز از راه دور بهشت-y در مورد آن. آنها می آیند از جنوب و جنوب شرقی آسیا. کمی شناخته شده در مورد آنها را تا زمانی که یک مطالعه اخیر انجام شده توسط یک تیم از دانشمندان در ویرجینیا در اوایل این هفته.

کارشناسان می گویند که مار سر خوردن از طریق هوا پس از مطالعه منجر نویسنده اسحاق Yeaton گفت: تیم تحقیقاتی خود را در مجموعه ای به درک که چگونه آنها این کار را با توجه به سی ان ان. مارها را یک “موج دار حرکت” را به عنوان آنها از طریق هوا حرکت می کند و محققان تا به حال کنجکاو بوده که چرا آنها آن را انجام داد. این تیم تا به حال یک درک اساسی از عربى به لطف کار نویسنده مطالعه جیک مجسمه که در حال مطالعه مارها برای حدود 20 سال است.

شما لازم نیست به شدت نیاز به تموج داشتن به سقوط به طوری که منجر به سوال ” خب پس چرا آنها موجدار,'” گفت: Yeaton.

بله که به معنای واقعی کلمه است این سوال در ذهن همه را. یا دقیق تر “چگونه وجود دارد motherf*cking پرواز مارها در این motherf*cking سیاره است.” (حداقل این است که چگونه Samuel L. Jackson, می پرسد این ها در ذهن من است.)

ظاهرا مار تا به حال این “پایه موتور الگوی” ساخته شده به محیط زیست خود را برای میلیون ها سال (کودک شیرین عیسی تو به من گفتن آنها همیشه به حال توانایی به پرواز؟!). این عربى است چگونه سرش را تثبیت و توقف مار از غلت و آن را می دهد آنها را بهتر از راه دور.

Oy.

صحبت از موجودات وحشتناک است که در این سال خداوند فرفورژه بر ما به خاطر قتل اورلئانز? آنها یک چیز واقعی بود یا طبیعت فقط به طور موقت f*cking با ما ؟ چه کسی می گویند ؟

اگر آنها هستند در واقع نگرانی آنها به عنوان گزارش شده بود در اوایل این سال در اینجا lowdown: غول های آسیایی هورنت, وسپا mandarinia شده است یافت می شود در ایالات متحده به تازگی و به گفته نیویورک تایمزشناخته شده برای کشتن حدود 50 نفر در سال در ژاپن با عدد مشابه در چین است. چه چیزی بیشتر از آن است که پتانسیل برای از بین بردن متحده زنبور عسل جمعیت که در حال حاضر در حال کاهش در سال های اخیر است. آن شخص چون زنبور عسل هستند بسیار مهم اکوسیستم های ما است.

تا سال 2020 بعدی چیست ؟ پرواز تمساح? قاتل کاردینالز? افزایش چاقو-ماهی ؟ بنابراین ممکن است که آخر یکی نیست حتی وجود داشته باشد. در عین حال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>