فلوریدا هستند واقعا دیوانه در مورد نیاز به پوشیدن ماسک

NowThis/Facebook یکی فلوریدا زن گفت: او را نمی پوشیدن ماسک' به همین دلیل او نمی پوشیدن لباس زیر' آه, Florid

توسط ETELARESANKHABAR در 6 تیر 1399
Floridians-mad-about-masks
NowThis/Facebook

یکی فلوریدا زن گفت: او را نمی پوشیدن ماسک' به همین دلیل او نمی پوشیدن لباس زیر'

آه, Florida. که در آن شیطان-پرستی است که در پشت لیبرال پلیس-متنفر توطئه برای محروم کردن آنها از خود خدا داده حق به اکسیژن است. بله درست است که بسیاری از مردم که زندگی می کنند در پالم بیچ فلوریدا گرد هم آمدند و طی یک جلسه شورای تماس با ماسک حکم یک "شیطان قانون" و در مقایسه با پوشیدن یک هیتلر به آزار و اذیت یهودیان. باور نمی آن ؟ اوه شرط می بندم شما, شیرین, شیطان محبت a*s وجود دارد ،

پالم بیچ شهرستان هیئت کمیسیون در حال آماده شدن برای رای دادن در اوایل این هفته در مورد اینکه آیا نیاز به ماسک صورت در اماکن عمومی. و خدا ترس فلوریدا در این نشست بزرگ بود دیوانه. مثل این که اجازه دهید همه بدانند که او ترجیح میدهد برای رفتن تکاور به درستی اکسیژن مهبل (واژن).

"من نمی پوشیدن ماسک به همین دلیل من نمی پوشیدن لباس زیر," او گفت:. "همه چیز برای نفس کشیدن." (کسی لطفا بگویید این زن او می تواند درجه او گه به پایین وجود دارد در شب و نه در شلوار جین, از آنجا که اوه.)

دیگر ساکنان کوبید خود را به تئوری های توطئه سخت تر از خود کتاب مقدس استناد به "5G" تروریسم و "plandemic." بوچ Dias برای مثال می خواهد همه بدانند که او مایل به مرگ به منظور آزادی به مرگ از coronavirus.

"نام من است بوچ Dias و I am an American patriot," او گفت:. "ببینید که پرچم ؟ من را برای مرد که پرچم! قانون اساسی که شما قرار است برای حمایت از من می میرند که! شما نمی گوش دادن به ما مردم!"

این است که یک قسمت از Parks & Rec هر چند بسیار نابغه کاربران توییتر ساخته شده است که, کامل, مقایسه. اینها واقعی شهروندان از پونی — oh, i'm sorry, نخل, ساحل — که خود را ملبس به کلاه قرمز و فریاد زد خود قطرات به یک بسته فضای سرپوشیده و خواستار شنیده می شود.

زن دیگری احضار خدا راست وجود دارد در تریبون (که چگونه بسیاری از زمان شما فکر می کنید عیسی نورد در آرامگاه او در طول این همه گیر? حداقل یک میلیون درسته؟):

"سلام صبح به خیر. اجازه دهید من از شما درخواست همه: آیا فکر می کنید که شما خدا هستید؟" "آیا فکر می کنید شما می توانید نادیده گرفتن خدا طرح الهی برای زندگی ما ؟ آیا فکر می کنید خدا به ما زندگی و خدا طول می کشد دور زندگی ما ؟ اگر پاسخ شما بله به این پرسش را می دهد که به شما حق انتخاب چگونه زندگی می کنیم زندگی ما ؟ من را انتخاب کنید و ایمان بیش از ترس هر روز. شما خدا و از ماسک مضر هستند که در آن وجود دارد خطر وجود دارد باید انتخاب است."

Hmm. هیچ کلمه ای در عین حال اگر این زن تا به حال شده است برای درمان عفونت در هر نقطه در زندگی او شده است و یا گیرنده از غیر خدا ساخته پزشکی است.

زن دیگری شدت ابراز نارضایتی او با مقامات دولتی در تلاش برای نگه داشتن خود را امن و سالم با به خطر انداختن نیست ما-در-تمام خطر بیافتد سطح CO2. "و آنها می خواهند به پرتاب خدا فوق العاده تنفس سیستم درب," او گفت:. "شما همه عطف خود را پشت آن است. می تواند به شما ثابت کند که آن را خوب است برای مردم به تنفس دی اکسید کربن و بیش از بیش و بیش از دوباره ؟ خدا از آن ساخته شده به طوری که ما خواهد نفس کشیدن در هوای تازه و اکسیژن به بدن ما به هر سلول در بدن است. آن است که به انرژی است. هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک بینی است قطع دهان قطع شده است."

The. بینی. است. برش. کردن.

"این وحشتناک است که هر یک از شما نشسته وجود دارد به عنوان انسان بخشی از نژاد بشر, تنها مسابقه است که ما داریم نشان می دهد به صدا خفه کن مردم برای قرار دادن ماسک بر روی صورت خود را به نگه داشتن ما از تنفس اکسیژن به ما برای تبدیل شدن به بیمار," زن دیگری استدلال با استناد به تبلیغات منابع برای كيفرى گنگ است. "به اندازه کافی وجود ندارد [COVID] آن را یک بیماری همه گیر. این یک برنامه ریزی تحصیلی."

متاسفانه برای این ممتاز پالم بیچ-سرپرستان, کمیسیون رای دادند به اتفاق آرا به نفع ساخت ماسک اجباری در اماکن عمومی. کل آرا در زمان کمتر از یک دقیقه.

اما به سلامتی به این مردمی که اگر هیچ چیز دیگری, باید اعتماد به نفس بیشتری در خود کاملا خودخواه dumbassery بیش از هر کس دیگری می کند در مورد هر چیزی در این سیاره است.