اولین درایو: چرا 2020 پورشه کاین توربو کوپه است که یک دستور العمل کامل SUV

مدت کوتاهی پس از تحویل جدید 911 کاررا در اوایل 2000s من به یاد داشته باشید فانتزی بسته بندی در پست الکترونیکی

توسط ETELARESANKHABAR در 9 خرداد 1399

مدت کوتاهی پس از تحویل جدید 911 کاررا در اوایل 2000s من به یاد داشته باشید فانتزی بسته بندی در پست الکترونیکی حاوی یک نوار ویدئو. هر چند نادرست و غلط به عنوان یک چرتکه است که امروز در آن زمان این بود که مقاومت را به عنوان یک پیام در یک بطری از پورشه mothership. اما تماشای نوار من زده بود با ترکیبی از کفر و کنند ، پورشه در تلاش بود برای من فروش یک SUV.

به زودی پس از آن, من سوار نسل اول کاین برای Robb Report, و آن را آشکار بود که من آن را بدست می خواهم همه اشتباه: اولین پورشه تا به حال انجام یک کار قابل توجه تغییر SUV بازی; و دوم, فرانش-کنته واقعی بود پورشه معنی است که آن را عملکرد مناسب و پایان منعکس استاندارد از برتری که 911 صاحبان آمده بود انتظار از تولید کننده. هر چند کاین زیبایی شایستگی باقی مانده است به دست آورد طعم و مزه—شکل زیر تابع و تمام است که designspeak—وجود دارد شکی نیست که این چیزی بود سریع قادر و بیشتر سرگرم کننده به درایو بیش از هر SUV بود حق بود.

The 2020 Cayenne Turbo Coupe.

2020 کاین توربو کوپه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از پورشه AG.

جدا از sui generis مدل مانند 918 Spyder یا جدید Taycan EV پورشه به طور معمول باعث پیشرفت تدریجی به مدل آن خطوط. بنابراین در حالی که هر نسل جدید 911, Boxster یا کاین نشان دهنده تکاملی به دست آوردن قابل مشاهده تغییرات اغلب ظریف است. مثل داشتن یک خانه دار که فقط یک nip از مشروب کابینه در طول هر سفر آن اغلب طول می کشد زمان برای تحقق بخشیدن به همه چیز نیست همان به عنوان آنها استفاده می شود.

این بود که درست مثل وقتی که پورشه کاهش یافته جدید سال 2020 کاین توربو کوپه و من در بسیاری از کاین مدل من رانده شده در 18 سال گذشته. برخی مانند نسل دوم GTS با موتور V-8 و شش سرعت دستی گیربکس ضربه خاص نقطه شیرین. این Turbos S مدل شده اند هیولا دوستانه همراه است. نسل سوم کاین در ایالات متحده از سال 2019 افزایش نوار یک بار دیگر گرفتن امتیاز اضافی برای آن ظاهر تازه. جدید توربو S E-Hybrid is the king-of-the-کاین hill; با 671 ترکیب hp آن satiates عملکرد گرسنه در حالی که صاحبان absolving گناه خود را از قدرت lust با ترکیبی سالن منتقل می کند.

"و در حال حاضر برای چیزی کاملا متفاوت" به عنوان مردمی در Monty Python می گویند. پورشه کاین کوپه می آید همراه به تجارت برخی از SUV بودن به صورت سنتی پورشه شکل. البته شما باید به چپ چشم خود را به تصور یک 911 در مشخصات اما با کمی تلاش آن را روشن است که خانواده ژن وجود دارد. اسپرت و شیک تر از دیگر کاین نوع کوپه بدنه است که همه از یک ستون با یک roofline شیب دار تقریبا یک اینچ پایین تر کمی گسترده تر عقب آهنگ هایش فندر قوس و تجدید نظر درب عقب. ثابت بام-لبه اسپویلر تکمیل تطبیقی عقب عرشه اسپویلر است که گسترش انجام آن آیرودینامیک antics در سرعت های بالاتر از 56 mph ارائه بصری درام برای مطابقت با عملی مزایای این دستگاه است.

The 2020 Cayenne Turbo Coupe.

اسپرت از دیگر کاین نوع کوپه بدنه است که همه از یک ستون عقب. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از پورشه AG.

به "اسپرت" جنبه ای است که دیده می شود در ماشین را واضح تر نسبت بیشتر آشکار هنگامی که کوپه و آن آرامـش پارک شده کنار. آن را نیز احساس عقب سرنشینان به حدی که سقف ندارد به عنوان کافی به عنوان با استاندارد کاین و نه عقب فضای بار. اما از صندلی راننده این کاین که اگر بدون هیچ دلیل دیگر از عملکرد آن متمرکز می شود. حقیقت گفته شود, هر دو, فرانش-کنته carlines—به عنوان با Panamera و Panamera Sport Turismo—به مراتب بیشتر مشابه از ترک خریداران برای تصمیم گیری در درجه اول بر اساس کدام زیبایی شناسی آنها ترجیح می دهند.

مانند کاین کاین کوپه در می آید خفیف تا وحشی نسخه. پایه V-6 و یک-توربو طراحی با قیمت از $75,300. یک E-Hybrid کوپه توسط S کوپه توربو کوپه و توربو S E-Hybrid کوپه با قیمت از $164,400 دور کردن خط. امروز همه کاین و کاین کوپه مدل مونتاژ شده در پورشه گیاه در براتیسلاوا, اسلواکی با 55 درصد از قطعات از جمله موتور و انتقال—منشاء آن در آلمان است.

The 2020 Cayenne Turbo Coupe.

زمانی که کوپه می رسد 56 مایل در ساعت خود را عقب عرشه اسپویلر گسترش به اضافه کردن downforce. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از پورشه AG.

تجهیزات استاندارد شامل یک ثابت پانوراما شیشه ای sunroof, می شود که جابجا کردن یک منحنی کربن-فیبر سقف می آید که با یکی از اختیاری, سبک وزن, ورزشی, بسته, که در شروع یک کمی تحت 12000 دلار. که بسته شامل 22-inch GT طراحی چرخ ورزشی طراحی جلو و عقب بدنه جانبی دامن و عقب diffusor. در توربو کوپه, بسته همراه با ورزش, سیستم اگزوز که توجه بیشتر تقویت شده با کاهش عایق صدا در بدنه خودرو. در داخل کابین houndstooth الگوی درج—هر دو جلو و عقب—اضافه کردن برخی از سبک های قدیمی استعداد به شدت تقویت, ورزش, صندلی, با سه صندلی نیمکت گزینه های موجود در عقب بدون پرداخت هزینه. فیبر کربن اصلاح و تعداد زیادی از Alcantara افزایش وزن, ورزشی, بسته, که, در توربو کوپه میریزد 48 پوند و سود پایین مرکز ثقل در معامله.

ما کاین توربو کوپه با یک $130,100 پایه قیمت و قیمت کل از $145,110 به عنوان مجهز شد رنگ درخشان گدازه های نارنجی, a $3,150 گزینه در دسترس نیست در غیر کاین کوپه مدل. رنگ—دستگیری یک غیر فلزی نارنجی—به حال من تصور غول پیکر خرچنگ پخته شده. با آن, سوراخ کردن بدن, چراغ جلو, gill-مانند جبهه هوا مصرف و تبیین spoiler-دم افکار دیدم به ساکن روت کریس آکواریوم که موفق به فرار شبکه یک مشخص آشپز. بسیاری از ناظران اظهار داشت: از قابل قبول اجتماعی فاصله چقدر آنها را دوست داشت نگاه تایید توسط چند thumbs-up از رانندگان دیگر.

Inside the 2020 Cayenne Turbo Coupe.

داخل پورشه پیشرفته کابین خلبان ویژگی های یک خوشه ابزار سلطه HD نمایش می دهد. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از پورشه AG.

اگر چه هنوز قادر به تایید برای پورشه جدید 335 اسب بخار V-6, می توانم بگویم که توربو دوقلو 4.0 لیتری V-8 engine درخشان است. با 541 hp و 567 فوت پوند گشتاور از 1,960 rpm آن را می کشد و می کشد شتاب از توقف کامل به 60 مایل در ساعت در حدود 3.7 ثانیه بدون سبک ورزشی بسته است که داخل یک دهم کردن زمان.

مسیر بالا سرعت 177 mph قابل توجه است هر چند ما نمی شکستن سه رقمی سد با وجود خالی لا بزرگراه و سرعت دیوانه انبوه. (آنچه در آن است در مورد مستند که به نظر می رسد برای تشویق بی قانون رانندگی در میان بسیاری از رانندگان؟)

همچنین قابل توجه است که V-8 تطبیقی سیلندر کنترل, که در عمل این موتور چهار سیلندر تحت کمتر شدید قدرت خواسته است. پورشه را محاکمه و درست هشت-سرعت Tiptronic S انتقال این نسخهها کار میکند در حالت عادی Sport و Sport Plus حالت است. درست اقرار: ورزش علاوه تقریبا همیشه درگیر است. مجموعه ای از پیشرفت که شامل Sport Chrono بسته پورشه ثبات مدیریت (PSM) و فعال پورشه کشش مدیریت (PTM) استاندارد در تمام کوپه مدل.

در حالی که ما توربو کوپه بود و نه مجهز به سبک ورزشی, بسته بندی, آن, آیا اختیاری 21 اینچ RS Spyder چرخ ورزشی و سیستم اگزوز و پورشه پویا شاسی کنترل (PDCC). دومی امر فعال رول تثبیت تنظیم سفتی torsional از جلو و عقب ضد رول میله حفظ مطلوب کشش در - و صوفس (جاده). اختیاری پورشه گشتاور بردار Plus (PTV+) افزایش فرمان چابکی و پاسخ و حتی بیشتر. استاندارد در حال پورشه سطح پوشش داده شده ترمز شناسایی شده توسط سفید کالیپر ترمز و تنگستن-کاربید-پوشش دیسک. نه تنها آنها ارائه بهتر اصطکاک از آهن به دست آوردن آنها gleaming کروم-مانند سطح یک اثر قابل توجه در پشت, مینیمالیستی, ورزش, چرخ.

Inside the 2020 Cayenne Turbo Coupe.

این الگوی houndstooth می افزاید: برخی از یکپارچهسازی با استعداد به شدت تقویت ورزش صندلی. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از پورشه AG.

داخل 18-راه ورزش صندلی ایده آل برای روحیه رانندگی و به همان اندازه راحت برای مسافت های طولانی. مانند Panamera, کاین می شود پورشه پیشرفته کابین خلبان شامل یک خوشه ابزار سلطه full-HD نمایش برای همه ابزار به جز tach تنها ابزار آنالوگ در خودرو (مگر اینکه یک مستاجر است با پوشیدن یک ساعت مچی با دست که دایره شماره گیری). بیشتر دیجیتال عمل اتفاق می افتد در یک 12.3 اینچ صفحه نمایش لمسی در کنسول وسط. من یدکی بیهوده گویی در مورد دفن شده زیر منوها و برنامه ریزی اطلاعات-ویدجت اما برنامه ریزی برای گذراندن یک آخر هفته cozying تا خود را با کتابچه راهنمای مالک است.

در دنیای واقعی (آنچه که به مقدار در حال حاضر) را کاین توربو کوپه کامل آزادراه بروشور. اندازه و ارتفاع کافی به فرمان جای خود را در خط سریع و ارائه خط چشم را بیش از بسیاری دیگر ترافیک. بسته به انتخاب حالت درایو و سیستم تعلیق و تنظیم آن سوار می تواند در هر نقطه از ورزش-ماشین پاسخگو به خودروسواری بزرگ لوکس.

Inside the 2020 Cayenne Turbo Coupe.

مرکز کنسول 12.3 اینچ صفحه نمایش صفحه نمایش لمسی. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از پورشه AG.

اما زمانی که رمپ منجر به یک دره عمیق و باریک که کاین توربو کوپه پورشه نسب آشکار می شود. بله, آن را نسبت به 911 اما عجیب احساس می کند به مراتب کمتر عظیم تر از آن واقعا است. آن زیرک دست زدن به belies اندازه آن تشکر در بخشی به Porsche Active Suspension Management (PASM) و پاسخگو سرعت حساس قدرت فرمان فراهم می کند که مقدار زیادی از بازخورد. شتاب وحشیانه است—در هر راه که خوب است و هنگام توقف در نظم آن را سخت به تصور کنید که نیاز به اختیاری پورشه کربن سرامیک ترمز بنابراین صالح جدید سطح-پوشش کلاسور.

ما نمی دریافت پایین به کسب و کار کثیف با کاین توربو کوپه ارائه می دهد که چهار صوفس (جاده) حالت: شن و گل و لای و شن و ماسه و سنگ و اختیاری جاده بسته است که می افزاید: حمایت برای کوچک. تبادل ما بکر نارنجی نمونه به دیگ از همه زمین ماجرا فقط به نظر می رسید بیش از حد... وحشیانه. اما ما بشنود و آن را یک تجربه خوشمزه برای کسانی که می خواهید برای دریافت یک طعم و مزه واقعی از کاین توربو کوپه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب