اولین درایو: والا 2021 LC لکسوس 500 خوانده شده برابر است با قطعات ظرافت و نیروی عضلانی

پنج دقیقه پناه میبرند پشت چرم سوراخ دار راس متعالی جدید 2021 LC لکسوس 500 خوانده شده به شما برگ در هیچ شکی نیس

توسط ETELARESANKHABAR در 8 مرداد 1399

پنج دقیقه پناه میبرند پشت چرم سوراخ دار راس متعالی جدید 2021 LC لکسوس 500 خوانده شده به شما برگ در هیچ شکی نیست که شما در این شرکت از یک grand tourer بالاترین مرتبه است. در اینجا یک ایده آل دو صندلی رها-top رزمناو برای کاوش در کالیفرنیا بزرگراه ساحل اقیانوس آرام از طریق Big Sur یا ambling همراه فلوریدا A1A به کلید غرب که اذوقه و نوشابه صاف V-8 زمزمه در زمینه سفر طولانی تعلیق hoovering تا جاده اسفالته دارای سنگفرش هر نقص.

فقط نشستن پشت, خیس خوردن تا خورشید و احساس آن zephyrs از نسیم چرخش در اطراف کابین خلبان. شاید جریان های مورد علاقه خود را پخش پررونق مارک لوینسون سیستم صوتی در حالی که شما جذب مناظر. زندگی در یک LC 500 خوانده شده است که قطعا خوب است.

The 2021 Lexus LC 500 Convertible.

این 2021 LC لکسوس 500 خوانده شده. Photo by Howard واکر.

پس دکتر جکیل شما می خواهم به می گویند سریع سلام به آقای هاید? تمام طول می کشد است پیچ و تاب از یک دکمه برای شماره گیری نمایید تا Sport+ یک زن و شوهر از کون منیزیم دست و پا زدن شیفت و پایکوبی در آلومینیوم راست پدال برای V-8 به rip سر و صدا و از بند باز کردن آن 471 اسب بخار. Revs اوج tailpipes رفتن از ساکت به شورش و این هیپ بالا پرتابه lunges به سمت افق پوشش صفر به 60 مایل در ساعت داش فقط در 4.6 ثانیه است.

هر کسی فکر LC 500 رفته اند ممکن است نرم افزاری در تحول آن از پر زور کوپه به cosseting خوانده شده و یا هر کسی که با خاطرات خود را شل SC 430 سلف باید دوباره فکر می کنم. لکسوس واقعا انجام یک کار فوق العاده در lopping بالا خاموش ظریف LC 500 کوپه. Roadsters معمولا دوندگان در بخش زیبایی خود را در مقایسه با hardtop خواهر و برادر. نه چندان LC. بالا یا پایین آن را به سادگی زرق و برق دار و عدم دائم سقف تأکید خودرو مایل طولانی هود آن raked پشت صفحه نمایش و عضلانی عقب. درها بر روی مجموعه ای از اختیاری 21 اینچی فورج رینگ—مانند آنهایی که در تست ما ماشین—تنها افزایش مییابد بصری درام.

The 2021 Lexus LC 500 Convertible.

عدم دائم سقف تأکید خودرو تمدید هود و عضلات پشت. Photo by Howard واکر.

و 15 ثانیه است تمام طول می کشد برای چهار لایه بوم سقف بلند بریزید و ناپدید می شوند به خوبی پشت صندلی—حتی در سرعت های تا 31 مایل در ساعت. تنها کمی clunky, herky-تشنجی عمل و زشت نمایش از سیم و براکت های پلاستیکی در زیر شرایط tonneau دیده در آینه هنگامی که آن را در اواسط برابر کاستن از ظرافت ،

اما تاشو بالا به شما یک نمای فربه, die-cast aluminum بریس بین شوک عقب برج; بخشی از افزایش کار ساختاری است که رفته است به سفت شدن ماشین به جبران برای تبدیل شدن به یک تبدیل خوانده شده.

The 2021 Lexus LC 500 Convertible.

با بالا کاهش داد اما تمام چهار windows مطرح داخلی باقی می ماند قابل ملاحظه ای آرام و بدون موج. Photo by Howard واکر.

دیگر داستان موفقیت با این مدل نوع کلید آن عدم وزش buffeting برای کسانی که در داخل. با تمام چهار windows مطرح شده—به راحتی تصویب توسط یک سوئیچ—و با کمک یک ظاهر کوچکتر اما موثر شفاف پلی کربنات و صفحه نمایش بین صندلی های عقب داخل کشور باقی می ماند قابل ملاحظه ای آرام و بدون موج حتی در نزدیک به سه رقمی با سرعت. و اضافی برای کاهش تلاطم وجود دارد به سبک اریگامی باد بادگیر که کلیپ پشت صندلی های جلو.

در حالی که همه فوق العاده فرح بخش و اضافه وزن از آن بالا-بالا بردن پمپ هیدرولیک انباشت اشیاء بدست آمده است در حدود 217 پوند اضافی به ماشین کمر شما هرگز آن را می دانم. از 5.0 لیتری به طور معمول آسپيره مستقیم-تزریق V-8 است که هنوز هم یک شاهکار از قدرت و پالایش و کار در کنسرت با صاف تغییر فوق العاده بصری 10-سرعت انتقال خودکار. و انتخاب شش درایو حالت سازگار با محیط زیست و آسایش عادی سفارشی Sport و Sport+—وجود دارد را کاملا متناسب با خلق و خوی خود را.

ورزش و ورزش+ تنظیمات را نیز تنظیم فرمان احساس و دقت همراه با دمپر استحکام به ارائه ترد و آماده پیچ که blacktop تابیده می شود. حتی با کسانی که 21 اینچ چرخ در هر گوشه ای که هرگز سوار شکننده می شود.

The 2021 Lexus LC 500 Convertible.

از 5.0 لیتری به طور معمول آسپيره مستقیم-تزریق V-8 جفت است 10-سرعت انتقال خودکار. Photo by Howard واکر.

لکسوس قیمت LC 500 خوانده شده در یک رقابتی $101,000 یا تقریبا $8,000 بیش از کوپه نسخه. که در ballpark را از رقیب اصلی خود را همیشه سبز مرسدس بنز SL550 ($114,700) همراه با پورشه پایه 911 کاررا کابین ($112,000) و اولی portlier 840i خوانده شده ($97,400).

The 2021 Lexus LC 500 Convertible.

ما تست خودرو 21 اینچی فورج رینگ افزایش بصری درام. Photo by Howard واکر.

بله مانند مخالفت گزینه های را به سرعت بلعیدن LC را دشنه; کسانی که جعلی 21 اینچ رینگ اضافه کردن $2,650 علامت لوینسون صوتی یکی دیگر از $1200 و یک تور بسته با خیال باف چرم نقش برجسته هیدرستس و صدای فراگیر صوتی می افزاید: یکی دیگر از $5,290.

و یا شما می توانید آن را با یکی از الهام بخش سری نمونه آمده است که در رنگ های دیدنی و جذاب سایه به نام سازه آبی با آبی و سفید نیمه چرم آنیلین—یک معامله در $119,800. اما به عنوان دومی این است که محدود به 100 واحد آنها در حال رفتن سریع در بیشتر راه بیش از یک.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب