Final Cut Pro Logic Pro به زودی می تواند در آینده به iPad Pro

با توجه به توییت های اخیر توسط Jon Prosser آن پیشنهاد شد که اپل Xcode متعلق به محیط زیست به زودی می تواند در آ

توسط ETELARESANKHABAR در 4 اردیبهشت 1399

با توجه به توییت های اخیر توسط Jon Prosser آن پیشنهاد شد که اپل Xcode متعلق به محیط زیست به زودی می تواند در آینده برای دستگاه های iOS. این به این معنی است که اگر آن را اجازه می دهد توسعه دهندگان به کد به طور مستقیم بر روی دستگاه های iOS مانند iPad. در پیگیری جیر Prosser نه تنها reasserts اعتماد به نفس خود را در خود را صدای جیر جیر اصلی, اما نشان می دهد جزئیات بیشتر نیز هست.

تبلیغات

در آخرین صدای جیر جیر Prosser می رود و ادعا می کنند که نه تنها Xcode متعلق بود که به دستگاه های iOS, اما برنامه های مانند Final Cut Pro و منطق نرم افزار همچنین می تواند به زودی پیدا کردن راه خود را بر روی iPad Pro در سال آینده یا بیشتر. Prosser اشاره می کند که معلوم نیست در چه ظرفیت این برنامه در خواهد آمد با توجه به پتانسیل محدودیت رم اما او معتقد است که آن اتفاق خواهد افتاد.

گفته شده که ما آن را باور نمی کنید به خصوص عجیب و غریب ادعا می کنند. Adobe قبلا به ارمغان آورد برخی از برنامه های ویرایش عکس بر روی iPad که در آن آنها را دوباره طراحی آن از ابتدا برای بهینه سازی آن برای اپل سخت افزار است. ما تصور کنید که همان می تواند انجام شود برای فاینال کات طرفدار و طرفدار منطق نیز هست.

به علاوه با توجه به این که وجود داشته است شایعاتی که اپل می تواند در نهایت تبدیل به بازوی مبتنی بر کامپیوترهای Mac آن را در یک کشش به فکر می کنم که اپل می تواند آماده به برخی از آن بهره وری برنامه های سازگار با ARM چیپ ست به عنوان به خوبی. البته این کار باید با یک دانه نمک اما امیدوارم اطلاعات بیشتر پدیدار خواهد شد در ماه های آینده.

در زمینه اپل >شایعات >قرص. بیشتر بخوانید درباره برنامه های iOS, اپل, و آی پد نرم افزار.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب