همیشه از Facebook به دست آورد توسط WhatsApp بسیاری شده است تعجب کنید که چگونه Facebook برنامه برای به دست اوردن در غیر این صورت برنامه رایگان. داده چقدر Facebook پرداخت می شود برای شرکت در آن است و بدون شک که آنها را طرح recouping هزینه های آن. سال گذشته که قصد دارد معرفی و تبلیغات اما در اوایل سال جاری Facebook تصمیم به خندق که ایده.

تبلیغات

با توجه به یک گزارش از اطلاعات (paywall) آن را ادعا می کند که Facebook داده نشده است تا به طور کامل و هنوز طرح در نهایت معرفی و تبلیغات. این تایید شد در بیانیه ای ساخته شده به کالا در آن یک Facebook سخنگو تایید کرد که تبلیغات هنوز هم در دراز مدت فرصت برای واتساپ که آنها هنوز در حال بررسی است.

این گزارش در ادامه ادعا می کنند که یکی از دلایل چرا Facebook ditched برنامه های خود را در اوایل سال جاری بود که می خواستند برای جلوگیری از antagonizing تنظیم کننده. با توجه Facebook را تا حدودی شهرت بد در مورد حریم خصوصی کاربر این شرکت آمده است تحت موشکافی شدید و تبلیغات خواهد بود که قطعا کمک نمی کنند.

نیز وجود دارد داخلی نگرانی در میان مدیران شرکت که نگران بودند که معرفی تبلیغات را در نتیجه کاربران حذف حساب های خود را. دقیقا در زمانی که این تبلیغات شروع خواهد شد در حال اجرا باقی مانده است دیده می شود بنابراین انتظار می رود که آنها در نهایت خواهد شد نشان می دهد تا یک روز است.

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره Facebook و Whatsapp. منبع: engadget

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de