Facebook, Instagram برای مبارزه با انتخابات دخالت محل برچسب

گاهی اوقات می توان آن را سخت برای پیدا کردن که در آن یک پست در رسانه های اجتماعی می تواند در آینده از. در سال

توسط ETELARESANKHABAR در 4 اردیبهشت 1399

گاهی اوقات می توان آن را سخت برای پیدا کردن که در آن یک پست در رسانه های اجتماعی می تواند در آینده از. در سال های اخیر دیده ایم که چگونه برخی از سازمان های خارجی اقدام به اخلال در انتخابات در یک کشور دیگر با انتشار اطلاعات غلط در استفاده از حساب های جعلی و صفحات آن را به نظر می رسد مانند پست نشات گرفته از این کشور در انتخابات در حال وقوع است ،

تبلیغات

برای کمک به مبارزه با این مشکل Facebook اعلام کرده است که آنها شروع به تست ویژگی های جدید برای هر دو Facebook و Instagram برای کمک به شناسایی بهتر که در آن پست در حال آمدن از. این خواهد شد در فرم محل برچسب که در آن پست ها و صفحات هستند که بر اساس آن ما خواهد شد که محل سکونت خود را با برچسب.

این بدان معنی است که اگر ویروسی پست است که به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده توسط کاربران ایالات متحده اما نه نشات گرفته از ما باید موقعیت خود را با برچسب. این به این معنی است که کاربران باید یک ایده بهتر از که در آن پست می تواند نشات گرفته از, و پس از آن تصمیم خود را به عنوان اینکه آیا یا نه آن را ممکن است مشروع پست و یا یک پست از یک نهاد خارجی در تلاش برای ایجاد اختلال در.

با توجه به Facebook, "ما می خواهیم به مطمئن شوید که مردم با استفاده از خدمات ما اصیل و می تواند درک است که در پشت نوشته های آنها در حال دیدن. این امر به ویژه مهم است که آن را می آید به انتخابات, بنابراین ما در حال گرفتن گام های اضافی برای ایجاد صفحات و حساب های با مخاطبان زیادی را شفاف تر." این ویژگی خواهد بود سرنشین در ایالات متحده, اما احتمالا می تواند در نهایت پیدا کردن راه خود را به کشورهای دیگر نیز هست.

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره Facebook و Instagram. منبع: در مورد.fbtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن