الکتریکی پرواز ماشین مسابقه می تواند چیزی برای نگاه به جلو به در آینده

مسابقه در برابر یکدیگر چیزی است که ما به عنوان انسان انجام دهد. ما مسابقه با استفاده از بدن ما وجود دارد و حتی

توسط ETELARESANKHABAR در 30 فروردین 1399

مسابقه در برابر یکدیگر چیزی است که ما به عنوان انسان انجام دهد. ما مسابقه با استفاده از بدن ما وجود دارد و حتی ورزشی که در آن ما به مسابقه در برابر یکدیگر با استفاده از ماشین. اما به نظر می رسد که در آینده ممکن است که ما می توانیم خودمان را پیدا کنید در حال تماشای یک ورزش که در آن ما به مسابقه در برابر یکدیگر با استفاده از برق ماشین پرواز.

تبلیغات

در حال حاضر مفهوم از مسابقه با استفاده از ماشین پرواز نیست در واقع جدید است. در گذشته ما شاهد حوادث مانند هواپیماهای بدون سرنشین, مسابقه, ولی برای کسانی که کنترل مردم بر روی زمین با استفاده از کنترل از راه دور. در این مورد خاص رانندگان خود را در داخل الکتریکی ماشین پرواز کنترل آن به طور مستقیم.

دوبله Airspeeder این خواهد بود که برای اولین بار رکوردی برنامه ای است که با استفاده از برق ماشین پرواز. این شرکت در پشت برنامه Alauda موفق به تأمین بودجه از یک زن و شوهر از استرالیا سرمایه گذاری شرکت های آب شور و سرمایه Jelix سرمایه گذاری. این شرکت در ابتدا برنامه ریزی شده برای تست کردن این برنامه در کالیفرنیا موهاوی در سال 2020 اما با توجه به همه گیر این شرکت تصمیم به تغییر تست بازگشت به استرالیا.

آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه این کار می کند و اگر برقی پرواز ماشین مسابقه چیزی است که مردم خواهد بود علاقه مند به تماشای. ما تصور آن را ممکن است در حالی که قبل از آن را تبدیل به جریان اصلی اما شما چه فکر می کنید ؟

در زمینه کلی. جزئیات بیشتر در مورد برق اتومبیل و ورزش. منبع: electrek.شرکتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن