Dumb شرکت: این Michelin 3 ستاره رستوران نشستن مانکن در جداول به اجتماعی فاصله کمتر تنهایی

در حالی که بخش هایی از این کشور ممکن است شروع به بلند کردن برخی از coronavirus محدودیت های این بدان معنا نیست که زندگی به حالت عادی بازگشت فقط رتبهدهی نشده است—به خصوص در آشپزی جهان است. به همین دلیل یکی واشنگتن-منطقه رستوران است که مصرف چشمگیر اندازه گیری را در حالی که ناهار خوری اجتماعی فاصله کمی کمتر تنهایی—و شاید فقط کمی بیشتر وحشت زده است.

کاروانسرا در واشنگتن این منطقه را تنها رستوران با سه ستاره میچلین برنامه برای استفاده از snazzily لباس مانکن به پر کردن آن اتاق ناهار خوری که آن را بازگشایی در ظرفیت محدود در اواخر این ماه با توجه به آزادی مطبوعات. و در حالی که رستوران اذعان می کند راه حل آن است که کمی خارج وجود دارد, صاحب فکر می کنم شام قادر خواهد بود به برخی از پاپ با مانکن.

در انطباق اجتماعی با فاصله دستورالعمل مسافرخانه را به کار گیرند در نیمی از ظرفیت زمانی که آن را بازگشایی. از آنجا که این سرآشپز و مالک پاتریک o’connell تصمیم گرفته است به “نمایشی” لباس جداول در اتاق ناهار خوری با dummies به جای ترک آنها خالی است. و مطمئن شوید که آن را به نظر می رسد به عنوان قانع کننده که ممکن است این رستوران در حال کار با آن به صورت محلی بر اساس امضای تئاتر و طراحی ریخته گری برای ایجاد “مجموعه.”

“من همیشه یک چیز برای مانکن—آنها هرگز در مورد هر چیزی شکایت و شما می توانید تعداد زیادی از سرگرم کننده پانسمان آنها را” اوکانل در بیانیه ای گفت. “هنگامی که ما نیاز به حل مشکل اجتماعی فاصله و کاهش رستوران ما را اشغال نیمی از راه حل واضح به نظر می رسید—پر کردن آن با جالب لباس پوشیدن dummies. این اجازه می دهد مقدار زیادی از فضای بین مهمانان و استنباط چند لبخند و ارائه برخی از سرگرم کننده عکس ops.”

بله, آن ممکن است به نظر می رسد کمی عجیب و غریب و باروک اما o’connell فقط ممکن است می دانم آنچه که او انجام می دهند. سال گذشته او برنده جیمز ریش جایزه یک عمر دستاورد ، او همچنین تمرکز PBS این کاروانسرا در واشنگتن: خوشمزه مستند جدیداست که برای اولین بار در اواخر ماه مارس است.

واقع در 90 دقیقه سی در خارج معنوی Blue Ridge Mountains, مسافرخانه در واشنگتن برنامه ای برای بازگشایی آن اتاق ناهار خوری در روز جمعه, مارس 29. اگر شما نمی توانید صبر کنید تا آن رستوران را نیز ارائه می شود هدایت باغ و زمینه تور و جعبه ناهار از 11 صبح تا 1 بعد از ظهر جمعه, شنبه و یکشنبه با شروع تعطیلات آخر هفته روز یادبود. بلیط ها از 50 دلار در هر فرد است و می تواند خریداری شده از طریق ایجاد وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im