صفحه اصلی هفته: بریژیت باردو سابق Riviera فرانسه عقب نشینی لیست برای $6.5 میلیون

زمانی که شرجی, فرانسوی, بازیگر و مدل بریژیت باردو تقسیم از او کارگردان فیلم شوهر, Roger Vadim در سال 1957 او ن

توسط ETELARESANKHABAR در 25 تیر 1399

زمانی که شرجی, فرانسوی, بازیگر و مدل بریژیت باردو تقسیم از او کارگردان فیلم شوهر, Roger Vadim در سال 1957 او نیاز به یک پناهگاه برای فرار از paparazzi.

پس از آن 24 سال آن را در بر داشت در Le Castelet یک ویلا در ساحل d ' Azur در تپه پشت, جشنواره کن با نمایش از خاکی-قرمز Esterél کوه و آبی و آبی مدیترانه.

افسانه است آن است که او برنامه ریزی برای خرید املاک و تماس آن خانه است. بود که تا زمانی که زن سروری مادر او را متقاعد به خرید کمتر از گران قیمت ویلا "با یک پا در دریا" در یک خواب آلود ماهیگیری ایجاد کرد به نام St. Tropez. بقیه به عنوان آنها می گویند سابقه است.

در حال حاضر صاحب لو Castelet سوئدی اقتصاددان بی Puranen فروش املاک برای $6.48 میلیون پس از آن در حال اجرا به عنوان یک بوتیک هتل—هفتگی-فصل نرخ شروع در $15,000—پس از دستیابی به آن را 22 سال پیش.

"بریژیت باردو آمد به ماندن در Le Castelet در بهار سال 1958 به لذت بردن از بسیاری از پسران جوان در روستای" توضیح می دهد که Puranen در هتل بروشور. "یک همسایه به ما گفت که آنها صعود درختان و دیوار و در امتداد کوچه به گرفتن یک نگاه اجمالی از فیلم star توسط استخر." شاید این دلیل دیگری است که او به دنبال یک ویلا در یک بار-خواب آلود St. Tropez.

Brigitte Bardot South of France summer home

مهمان ویلا و استخر. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از کریستی بین المللی املاک و مستغلات

نشسته بر یک 1.46 هکتار در دامنه کوه بلوف کوتاه کروسانت اجرا از عجیب و جالب Provençal روستای Peymeinade املاک و ویژگی های 6,458 فوت مربع, هشت-اتاق خواب اصلی خانه و جداگانه پنج اتاق خواب مهمان خانه.

در آن قد بلند و سنگ محیط دیوار املاک دارای دو استخر شنا, سه باغ های انگور, زیتون, بیشه, استودیو هنرمند boules دادگاه و سنتی bastide سنگ برج. به علاوه یک استخر و تراس با میز به اندازه کافی بزرگ برای میزبان 60 مهمانان برای صرف شام.

Brigitte Bardot South of France summer home

سالن. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از کریستی بین المللی املاک و مستغلات

در حالی که ساختمان اصلی در تاریخ به 1800s قطعات سنگ دیوار از 1200s. بعد از "نجات" و در سال 1998 Puranen صرف بیش از 13 سال بازسازی و نوسازی درهم و برهم در حال حاضر مطبوع, اموال, در حالی که حفظ شخصیت تاریخی خود.

Brigitte Bardot South of France summer home

این نشیمن و ناهار خوری و سالن در منطقه است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از کریستی بین المللی املاک و مستغلات

در داخل چهار داستان اصلی خانه خود را با بشکه-کاشی سقف در معرض stonework مس ناودان و سنتی کرکره کرکره این همه خشن-قطع کننده پرتوهای سفید گچ و سنگ کاری. اصلی زندگی در منطقه 12-سقف پا, ویژگی های یک لویی چهاردهم شومینه مزین به شکل دراورده آهن راه پله و قوی قوسی درب های شیشه ای منجر به تراس.

Brigitte Bardot South of France summer home

نمایش کشش به دریا از master suite. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از کریستی بین المللی املاک و مستغلات

روستایی کشور در آشپزخانه مخلوط های قدیمی با جدید ترکیب دولت از هنر لو Cornue محدوده با دیوار کاشی از قرون وسطی Châteauneuf-du-Pape.

Brigitte Bardot South of France summer home

این برج راه پله به master suite. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از کریستی بین المللی املاک و مستغلات

یک راه پله در داخل آن دایره برج منجر به طبقه دوم با آن جذاب master suite. آن می آید با یک مجاور کتابخانه حمام های باستانی با کاشی دست ساز از آوینیون و درب های شیشه ای منجر به یک تراس خصوصی.

اما در این زمینه لو Castelet که مجموعه اموال از هم جدا. دو ردیف از سنگ عرشه مخصوص ماشینها ممنوع کامل برای نقاشی با آبرنگ روی گچ سرگرم کننده است.

طبقه بالا که در آن باردو basked در خورشید در حال حاضر ویژگی های یک بی سر و صدا, ژاپنی, بازتاب استخر. زیبا, سنگ, مراحل منجر شود در پایین به یک به تازگی اضافه شده 75-پا بلند استخر بی نهایت زیر آب با بلندگو.

Brigitte Bardot South of France summer home

یکی دیگر از ویلا 13 اتاق خواب. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از کریستی بین المللی املاک و مستغلات

در این عرشه دو بزرگ تحت پوشش loggias با آشپزخانه در فضای باز و فر پیتزا همراه با 150-اینچ, کشویی روی صفحه نمایش کامل برای نشان دادن باردو را و خدا زن را آفرید, یک سال 1956 کلاسیک.

جداگانه پنج اتاق خواب مهمان خانه خود را 60 پا استخر گرم. جمع کردن از دید یک سنگ cabanonیا کابین. با آن شومینه, Bang & Olufsen, سیستم صوتی و راحت مبل, آن را می سازد کامل مخفی گاه برای آن غروب لیوان شراب.

Brigitte Bardot South of France summer home

یکی دیگر از اتاق نشیمن. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از کریستی بین المللی املاک و مستغلات

از اینجا شما می توانید زل زل نگاه کردن بیش از سه تاکستان رشد شیراز, بوته, Cabernet Sauvignon و محلی Mourvedre انگور. و یا در سراسر باستان درختان زیتون با بیش از 100 درختان.

به عنوان برای این محل Le Castelet است و 35 دقیقه رانندگی از جشنواره کن.

Michaël Zingraf املاک و مستغلات بخشی از کریستی بین المللی دارای فهرست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب