دریک جدید رولکس-Chrome Hearts Mashup ممکن است مسخره ترین ساعت مچی در عین حال

2020 بوده است بی ثبات کننده به حداقل می گویند. اما در حالی که شیوع کروناویروس است مختل زندگی به عنوان ما آن را

توسط ETELARESANKHABAR در 17 تیر 1399

2020 بوده است بی ثبات کننده به حداقل می گویند. اما در حالی که شیوع کروناویروس است مختل زندگی به عنوان ما آن را می دانم به خصوص در امریکا آن را به خوبی می دانیم که برخی از چیزهایی که ثابت باقی می ماند مانند دریک توانایی برای نشان دادن خاموش خود را به خوبی به دست آورده و ثروت در دیدنی ترین راه ممکن است.

اواخر هفته گذشته ستاره کودک-تبدیل-پاپ پدیده پرده برداری از جدیدترین علاوه بر این به مجموعه خود را از unimaginably glitzy ساعت: الماس encrusted تاریخ روز رولکس با یک طلا کروم قلب دستبند. و در حالی که جدید به نظر می رسید گاه شمار را به نفع خود تصویب سریع از هارد عنصر دریک fanbase آن سخت بود برای خود هدف بیشتر حامیان به مشاهده آن را به عنوان چیزی بیشتر از یک خال کوبی قبیله ای معادل زشت به تماشای.

کانادا رپ (و فوق العاده-گران قیمت تشک مالک) نشان داد که پر زرق و برق گاه شمار در یک فیلم کوتاه ارسال شده به خود را Instagram داستان. در این کلیپ دریک دیده می شود اطراف در یکی از بسیاری از بیش از حد بالا خودرو در این مورد Mercedes-Maybach S-Class Landaulet هنگامی که او را بالا می برد مچ دست خود را و چرخش آن به طوری که هر کس می تواند ببینید که چقدر مضحک دیده بان او را پوشیده است.

و دیده بان است در واقع تعریف مضحک است. بر اساس یکی دیگر از تصویر دریک مشترک این پایه تاریخ روز با یک طلا جلا چهره و صورت همراه با یک قاب که juiced با انبوه باگت برش الماس است. شگفت آور است که دور از پوچ ترین جنبه از گاه شمار—آن را نیز ویژگی های تطبیق دستبند طلا ساخته شده توسط لس آنجلس مبتنی بر طلا و جواهر و لوازم جانبی با نام تجاری کروم قلب. در حالی که برخی از streetwear علاقه مندان و دریک طرفداران—که وجود دارد این است که بسیاری از متقاطع—باید ارزش این گاه شمار در $200,000 یک روز رولکس-تاریخ خود را با ارزش است در هیچ جا در نزدیکی که در شکل و نه آن زرق و برق دار گروه (مشابه نقره ای رولکس, بدون الماس را می توان برای $10,000 در Grailed).

البته هر آنچه که ارزش واقعی این گاه شمار دریک در حال حاضر مقدار زیادی از مشروع قیمت بالا و عجیب سوئیس ساعت را به نام خود. در سال گذشته به تنهایی ما او را دیده ام نشان می دهد برخی از واقعا از این جهان قطعات از جمله $600,000 Patek Philippe ناتیلوس 5719/10G, a $620,000 Jacob & Co. Astronomia کازینو و از آنجا که هیچ کس به احتمال زیاد به آن را فراموش کرده ام در هر زمان به زودی خود را $750,000 NSFW Richard Mille RM69 وابسته به عشق شهوانی, گرداب.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب